Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Към Админ -Защо не мога
Автор: rogi   
Дата:   23-03-05 14:32

Защо не мога да редактирам качена от мен снимка за конкурсите??[smilie11]
Влизам нормално с логин и парола,оттам в мои снимки,след редакция ми изписва "Посочете вярна категория". Всичко това е при положение,че не сменям категорията на снимката( т.к. е в Конкурс), а просто искам да добавя коментар от мен към този кадър.
Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-05 14:37

webmasterphoto-forum.net


хората са оставили адрес - питай......

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: matasel   
Дата:   23-03-05 19:07

Такъв проблем наистина съществува и мястото на темата е във форума[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: gorbi   
Дата:   23-03-05 23:06

...ех конкурсници..... ми аз като не съм качвал не съм разбрал, че е общ проблема...... Щом е тъй си прав matasel - извинявам се на пича.....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: mystic   
Дата:   24-03-05 11:05

gorbi, правилно че има такъв адрес, ама от 4 дни съм написал едно писмо, което съвсем не е маловажно , обаче до днес нямам никакъв отговор ![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: fogas   
Дата:   24-03-05 11:19

Този мейл е доста надценяван. И аз съм пращал по 3 мейла за проблем и наистина го решиха, но след 4-5 дни. Тук във форума повече виждат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Към Админ -Защо не мога
Автор: boni   
Дата:   24-03-05 11:24

Снимките,които се качват в конкурс ,не могат да се редактират.Примерно - качваш снимка в "Снимка по песен",към нея текст и т.н.,хората гласуват за цялостното ти изпълнение и ти после по средата сменяш текста...
Не става така. Това е все едно да сте предали в конкурс завършена творба,журито да се е събрало да оценява и в един момент да ви скимне да си поискате снимката ,за да дописвате нещо по нея.
Можете единствено да я изтеглите и да се откажете.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна