Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 20:32

кретенувате пилетата ,заедно с ОНАНИМНИЯ ти приятел ,днес заради вас отворих прозореца да ги щракна ,тея диви градски рапаси ..[smilie19]
б**и ,не ми се пускаше тая тема само заради тва ,ама след мазния папагал ,се почувствувах прелъстен и изоставен [smilie19] [smilie19] [smilie19]

https://photo-forum.net/i/98999&USER_ID=3511

https://photo-forum.net/i/98995&USER_ID=3511

айде бири [beer] [beer] [beer] който се чуства обиден го черпя бира ...[smilie6]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: TPECHAT   
Дата:   22-03-05 20:36

някак си задния и предния план са размазани...
продължаваш да пипаш доста с Фотошопа хахахахахаха [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 20:38

ТРЕСНАТ
напрао в десятката [smilie24]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: jimmy   
Дата:   22-03-05 20:39

Кажи кой plug-in за Photoshopa позлваш Торе, дай да си го дръпнем и ни е да го ползваме.......[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: TPECHAT   
Дата:   22-03-05 20:41

той аз го знам кво прай...
селектва кръгче в средата на кадъра
после инвъртва селекшъна и дава яко блър - фанах те бате!!! ша си го сейвна тоз ЕКШЪН! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 20:42

абе тва е тайна ,ама мноо мъки видех и пак неможах да ги накарам да кацнат на 100-те US$ амАриканос доларес искаха хилядарка ..ама като немам сега как да докажа че са мои фотките ...[smilie18] [smilie18]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: jimmy   
Дата:   22-03-05 20:46

Край какво ще правим, няма вече спорове, Тор прави всичко с plug-in-a. Другите неща са от нищожно значение [smilie21]. Шок. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 20:52

еееее мнооо бързо ше ми затворите темата ..[smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18]

а пък аз се надявах ..на критики и да са фърлям от балкона ...а такива шедьоври да натворя с тея диви градски грабливи птици ...[smilie2] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18] [smilie18][smilie18]

[beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 21:36

я и един кроп ,за по високи оценки ......[smilie3]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-02/ywov3879.JPG
http://img.photobucket.com/albums/v698/mamiblu/zamun4oiONANIMNIIAkreten.jpg


и пак бири ..мнооо бири ..[beer]

стоеФФ де си да та водя на рибарника/бирарника все тая .. [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: samara   
Дата:   22-03-05 21:51

стига бе, какви са тия страсти ....мен ми мяза на препариран тоя врабец, ей ти май до крайности я докара с тия спорове.....[smilie18] ......ти си убец бе ,....поне да се беше обадил да го направим на катмица това ......[smilie18] , ...не е петел ...ама, .....вкарай усмивка бе, [smilie18] [beer] [shtrak] , не всичко е толкова сериозно колкото ни се струва ...[beer] [beer] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 22:03

ааааа samara ,бъркаш друже ,[smile]
ни най малко не съм се изкоркал ,напротиФ ,в настроение съм на макс ,старото ми другарче се обади анонимно и просто си го почетох ,под една от фотките ми ..иначе ..амии ..виж сега ..аз немам никакви претенции ,но когато някой поради една или друга причина се опитва да се направи на интересен ,трябва да бъде поставен на място ,

това е за mun4o ,ако беше си изказал кротко приказката ,нямаше изобщо да го дразня ,но да ми пуска фитили и да бега като п****я из гащи ,ми така не стааа де ,после пък чак и тема тресна у форумо да бъда узъптян .от какво ,че той ми праи едни никакви коментари ,а аз го гоня да из форума на снимките да дойде и да си защити тезите ..та таквизи ми ти работи .. аз си мисля ,че човек дори и да няма право може да си го признае ,аз като нямам право или съм сгрешил си го признавам ..и се извинявам ,на тези които съм засегнал ..та такам ...без да го увъртам ..[smile]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

е катмата ,,ще я опитаме накой ден де и ще я щракнеме в детайл ,нема я омазваме във фотошопа [smilie6]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 22:29

алееее хоп ,кроп и на втората фотка ..[smilie3]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-02/qgqj2208.JPG
http://img.photobucket.com/albums/v698/mamiblu/ONANIMNIAkreten.jpg


[smilie3] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: Stoevmobile   
Дата:   23-03-05 01:42

баси, отивам да се фърлям у рибарника [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
както ти казах много пъти - пристъпник си и да са убръсниш за паспортна снимка, че ти изтича паспортут [smilie5]
баси, вгорчи ми пицата, няма да те чета повече пък[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: fotorcord   
Дата:   23-03-05 01:44

abe thor 6to se zanimava6 s amatiori[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: mun4o   
Дата:   23-03-05 08:25

Дето си бях и вчера . Задобряваш осезателно - днешната ти продукция ми харесва повече от онова шарено домашно пиле, дето Бони го даваше за пример на другите. Кой каза, че от критиката няма файда? Утре очаквам още едно ниво нагоре. Успехи от сърце. Я да използвам трафика - много поздрави и на fotorcord - един приятел - психиатър прояви интерес към него. Дисертация щял да пише човека...


Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   23-03-05 12:31

а бря mun4о..[smilie5] [smilie5] [smilie5]

туй що природата не е успяла да ти го вдене ,на този ти етап от съществуването ти ,което обикновенните хора вдяват още в ранните години на живота си ,не очаквай, някой да ти го вдене тук у форумо или в живота край теб .. все пак надявам се да стане чудо и по някакъв начин да си го вденеш сам поне до края на дните си ....

та има разлика между нас ,ние ,мен и тия които акаме само на определени места и очевадно от благоприличие и от вас в случая ти и оня мазен ,некадърен ,лицемерен глист полуидиот/полуолигофрен с голи претенции изживяващ се ОНАНИМНО под фотките ми , вие си изсипвате торбите където ви падне и без оглед ,само с една единствена цел - да сА оплескате до ушите ...

с казаното до тук ,заривам твоя случай [smilie19]

PS.
кажи на твоя приятел ,психара ,вместо да се рови из нет-а и да си търси ,обекти за развиване и писане на дисертация ,да се огледа по близо около себе си ,убеден съм че ще намери патологичен случай ,за няколко дисертации ,та чак може да си извика колеги на помощ ...[smilie19]

PPS.
сега по кротко ,ти хубаво си изсипваш творческите критики където ти падне ,но преди да го правиш замислил ли си се автора към които са отправени ,какво е искал да покаже със снимката/е си ,така като си погледнал фотката ми в случая не ти ли е минало през ****** кратуна ,че тази снимка няма за цел да служи за пример в орнитологическо издание и не е правена и с такива претенции ,нито е правена от любител фотограф/орнитолог ,а и последнато му желание ,на автора де ,е било да служи за образец - как се правят снимки на диви пилета в природата ,
така тая твоя **** кратуна ,не вдяна ли че ,като отправя реплика към boni ,тази същата реплика може да бъде прочетена и от други ,и тези други след като са поискали обяснение вече за п*********а написана от тебе ,е най малкото поне за повече коректност е да се обясниш ,а не да се изсулваш като тиха п****я из гащи ,а след това да ми се правиш на ощипана девица тука из форумо [smilie11]
или казано накратко утре ако щракна някой черен човек ,ше додеш да ми смърдиш под фотката що не съм ходил да го снимам в африка ,защо съм го снимал облечен и т.н. ...ае бегай у лево с тея простотии ..аз съм простак ,но простотиите когато ги ръся имам основателни причини и си правя труда да ти ги вкарам в к****а ти кратуна ,а ти даже и не знаеш за какво ги ръсиш ,а след това елате го вижте тоя ме обиди ..[smilie19]

ае на всички пичове по мноо бири ..[beer] [beer] [beer] [beer] а бря mun4о..[smilie5] [smilie5] [smilie5] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] и пички де ...

мда,[smilie7]



Публикацията е редактирана (23-03-05 12:37)

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: ejko   
Дата:   23-03-05 13:08

Thoree kakvoto i da napravi6 ve4e ti si opliut! 4ernoto petno ot imeto ti nikoga nqma da izblednee... Vsi4ki ve4e znaem kak gi pravi6 tezi ne6ta, a nas ni laje6, 4e ot obektivite bilo:)))))) Nikakvi fotoaparati pove4e nqma da pipam, po4vam s badenarkata i qkooooooo.... tu sharp, tu blur....[smilie24] [smilie24] [smilie24]
tova mu e maikata, mani ti teq diafragmi 1.2, az tragvam na uroci pri mun4o....:))))))[smilie19]


p.s. kak moje da se vrazva6 tolko na ne6ta deto samo za smqh stavat[beer]



Публикацията е редактирана (23-03-05 13:14)

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   23-03-05 13:23

ejko ..дреееми ,на мене на шишарката [smilie5] [smilie5] [smilie5]
аз ко-то съм искал съм си го постигнал ,а тея кои си мислят че не ..мнооо се лъжат ..[smilie6]
но поне се радвам ,че малко или много някои ,които си правят труда да вникнат във всички тея простотии ,научават по нещо ,ново ,за което на мен ми е трябвало малко по дълго време да го вдяна ,в близкото минало ...
така ,че фотографията не може да бъде затворена/ограничена , концептуално ,което да бъде следвано безприкословно ,тя малко или много си се развива ,както и вкуса на тези които я практикуват ,затова и е хубаво да се дискутират неща , които до които ,малко хора имат достъп ,поради една или друга причина ,както и случая ,в случая правенето на фотки с обектив отварящ на диафрагма f1.2 ,мен това ми харесва ( е и други работи де, но в момента за това ставаше въпрос ) и за това пиша , на друг друго му харесва и си пише за него ..[smilie24]

това е в общи линии ..[smilie6]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: ejko   
Дата:   23-03-05 13:30

Az li4no sam se polzval ot tvoite obqsneniq, za koeto sam ti blagodaren!!!
Kato doida v Canada 6te [beer] , samo ne sam siguren, 4e tazi godina 6te stane, 4e drugi mesta sa mi v plana za tova lqto!!!
Uspeh i si pazi nervite[shtrak] [beer] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: mun4o   
Дата:   23-03-05 13:33

E, човек на тебе не може да ти угоди - когато не ти хваля стоката се сърдиш. Когато я хваля - пак се сърдиш. Впрочем, нямам нищо общо с анонимните писания в този сайт.
И още нещо ободряващо: в прифила ти има една чудесна орхидея. Виж оценките и мненията, пък ако искаш кажи нещо по въпроса.
А, да не забравя - моят човек - психиатъра е готов да плати 500 евро за анкетата с fotorcord. Кеш - без данъци и осигуровки и пълна анонимност. Айде, със здраве.


Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   23-03-05 13:55

mun4o ,аз също нямам нищо против теб ,пък и към анонимните ,както виждаш тебе съм те разграничил като съм те писал само с "ти" ,а анонимното недоразумение съм го нарекъл с прилагащите му се епитети ,върху които мога още да екстраполирам ,но ще стане прекалено художествено и ще си загуби просташкия облик ,какъвто съм си създал тук из форумо за пред претенциозните напудреняци от горните етажи [smilie19]
нещо не ме разбираш ,тук аз не търся хвалби ,а се намирам на приказки с две думи , чеша си езика [smilie5] кога сериозно ,кога несериозно ,така ,че все ми е тая дали някой ще ми хареса, това което съм изложил - естествено приятно е човек да си полафи непринудено ,да се позабавлява ,да си създаде приятели за лафче из форума ,да се скара на ужким ,да подразни и така нататъка ,аз поне съм за това тук ..и тва е ..иначе орхидеите са щракнати със същия обектив почти, може да се каже и не са на фокус и са размацани и това не е от фотошопа,а от обектива ..[smilie6]

а пък що се отнася до анкетата на приятеля ти ,аз мисля ,че на теб биха ти биле от полза тея 500евро ,не требе да ги изтърваш [smilie5] могат да поставят начало у теб ,както за мераци за по добра фото техника ,така и да научиш туй и онуй за нормалното държание на един индивид в обществото ,пък било то и из интернетното пространство ...[smilie6]

PS.
нямам нишо общо аз с fotocord ,той ще да е от фен-овете които си си създал тея последните дни ,аз ако имам нещо да го кажа не го правя анонимно или ако съм с друг прякор няма да е в един и същ форум ,пък и не го правя прикрито ,а си се разбира веднага .....[smilie6]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: Brummaker   
Дата:   23-03-05 14:01

[smilie3] [beer]

драз.....подраз....най-драз [smilie6]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   23-03-05 14:12

ооо приятел ..[beer]

драз .. драз.. Бръм.. Бръм ..ама немам матриял ..днес съм свободен и ше прибягам до магазина с пепеЛЮдите ,да нащракам ,малко мазни ,тоя път ше го направя с три обектива ,и ще ги изсипя в една тема нащракванията де ,за тези на които ще да им е интересно [smilie24]

[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

маркетинг братче ,ко да прайш [smilie5]
некои ми завиждат че админите ме крепели тука у форумо ,като рядко щастие [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: Brummaker   
Дата:   23-03-05 14:27

хе хе...[beer]

давай у конКУРсите бе Тор-е [smilie24]

дай там да видим ква ще е хавата...после ще си устроиме забавления х2 [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: mun4o ,къде си mun4o да ми ...;о))
Автор: thor   
Дата:   23-03-05 14:42

абе ..не съм конКУРрентноспособен фъф фотографията де ,там си иска ,да ходиш ,да бегаш ,да снимаш ,да мислиш ,да проявяваш творчество ..
аз за мене фотото се ограничава в щракане с по възможност най добрите ефтинки обективи, до които мога да се докопам ,пък и по фотошопа ,там не го разбирам ..тааааа.. абе не моа се конКУРирам ,виж по драз драз ..ако нема мноо конКУРенция става ..[smilie6]
пък и неам такава възможност да мърдам и обикалям за фотки когато си искам .....

[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна