Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: asahi   
Дата:   22-03-05 09:57

Ей сега писах в темата на доктора, в която той изказваше некои съображения относно конкретни снимки на Шарм (Чарм) и Лола.

Не съм съгласен да чукам по клавишите и да си напрягам остатъка от мозъка, а после темите да изчезват.

Имам лека догадка, че доктора или е под постоянно наблюдение от админите или е един от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: boni   
Дата:   22-03-05 09:59

Изтрих я защото на никой не е нужна конфронтация и 300 мнения и псувни в момента.Снимайте,има конкурси,идва пролет.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: luboar   
Дата:   22-03-05 10:00

темата бе заядлива и махмурлийска

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: asahi   
Дата:   22-03-05 10:05

Не очаквам двете девойки да се разпсуват.
Може би щеше да има конфронтация, но на идейно ниво. Намирам такъв спор за полезен, но ти си шефа.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: докторГилотен   
Дата:   22-03-05 10:20

Дааа, темата ми е изчезнала.... [smilie11]
Здраве да е, ще пусна друга!

Между другото, asahi, не ставаш за разузнавач. Не съм от админите.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: asahi   
Дата:   22-03-05 10:23

Обаче си техен човек. Здрава връзка вас навек ви крепи, шъ знайш.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Junior   
Дата:   22-03-05 10:28

Докторееее, доктореее, недей да подценяваш старите кримки.....ЗНАЕШ МНОГО ДОБРЕ, ЧЕ НИЩО НЕ ОСТАВА ПОКРИТО В САЙТА ЗА ТЕЗИ, КОИТО ГО СЛЕДЯТ. А пък и на мен от време на време ми се иска да се пише под чуждо име, за са поразкритикувам некой познат...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: jumbo   
Дата:   22-03-05 11:03

а къде изчезна гърльото няколко конкурса минаха а така и не се обади [smilie5]
иначе доктора наряза тикви изпълни плана и сега почива

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: докторГилотен   
Дата:   22-03-05 11:05

Какво значение има дали докторГилотен пише под чуждо име или е действителен потребител?
Вие имате способността да превръщате всяка тема в сапунен сериал - дали докторът е този, за когото се представя, дали детето е негово и дали ще се ожени за братовчедката си.
По-добре коментирайте по същество неговите постинги.



Публикацията е редактирана (22-03-05 11:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: asahi   
Дата:   22-03-05 11:09

Полито ли? Липсва ми това девойче. Като яхнеше метлата ти става едно тревожноооо...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Стефан   
Дата:   22-03-05 12:00

asahi, [smilie18] https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: nsirakov   
Дата:   22-03-05 12:07

Гилотенчо... покажи си лицето да те видим де...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Junior   
Дата:   22-03-05 12:15

"Careful what you wish - you just might get it..."

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: nsirakov   
Дата:   22-03-05 12:25

Младши аз съм на принципа ПРАВО КУМЕ В ОЧИ... Гилотен говори за мен така ( а и за Чарм...) че дано не го познавам лично... мразя лицемерето...ако някой има проблем с мен ( и с рода ми) да ми каже открито - и да не съм съгласен ще го уважавам

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Brummaker   
Дата:   22-03-05 13:01

докторе,

това е последното, което казвам по твои теми :

ТИ ТАКА И НЕ РАЗБРА, ЧЕ ТУК Е САЙТ ЗА ФОТОГРАФИЯ.....ПО ЛИТЕРАТУРА ИМА ДРУГИ САЙТОВЕ [smilie5]

https://photo-forum.net/joro/emoticons/457.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: субектив   
Дата:   22-03-05 13:34

boni (09.59 ч.) - правилно! за Гилотенено
мислене и отношение: гилотина!
Brummaker (13.01) - много си прав! Още Левски е казкал: "Дела трябват, не думи"
Good Luck!!![shtrak] [beer] [shtrak] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: volokin   
Дата:   22-03-05 13:42

Доктор Гилотен го уважавам, поради факта че е физик [smilie24] Не ми харесва изобретението му като такъв, ама явно другите са некадърни за такова изобретение, та трябва един физик да им го конструира [smilie18]
Не ми харесва обаче защо доктора се нахвърли върху членове на форума като Сираков? В крайна сметка не Сираков е виновен че снимките му се котират. Е виновен е че снима така, но какво иска доктора, да го баннем, щото човека снима по този начин? Ми то трябва да се баннат 99 % по тая логика [smilie2] [smilie2] [smilie2]
Аз повтарям за пореден път с риск да стана досаден на админите, но:
системата на гласуване е меко казана слаба, това показва и паралелният рейтинг. Не съм бил в сайта когато е имало отрицателни оценки, но мисля че точно това е начина и още по-точно ''да'' и ''не'' ! С ''да'' влиза в галерия с ''не'' изпада изобщо в профила.
Сайта е за аматьори, да така е, ама какво лошо има тези хора да се стремят към по-доброто, към перфектното, към това което правят наистина професионалните фотографи по света!
Така както е системата виждам само едно точкогонство, при някои може и да е несъзнателно, но го има, може и от възрастовата граница да е, мисля че тя е разтеглена към по-малките числа....
Та Докторе, преди да режеш мисли на кого да режеш главата, да не се окаже, че си провалил революцията [smilie18] [smilie18]

доколкото си спомням, Гилотин попада и той под машинарията си, тъй че мислете му...
То май всички синове на революцията попадат там [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 14:24

абе ,мнооо на серИ-озно ,са зимате тука бре ,ко ся толкова [smilie5] [smilie5] [smilie5]
намкойси ,снимал намкакси ,ми акайте под фотките му като не ви харесват [smilie5] [smilie5] [smilie5]
ко да кажа аз ,като МУНЮ от намкъдеси ,ма сравнява със светилата на пилешката фотография ( дължа да отбележа ,че уважавам труда, който си правят да залягат по землянки и да катерят баирите и изобщо не съм имал намерение да ги кон-КУР-ирам ) - та това с муньо го давам за пример как някои се изживяват ,като критици и аз нямам нищо против както и ми направи кеф да го издразня и подобните му с фотките ми и писанията които натворих под тях ( фотките ми ) - хубавото е че ми скочи и един ОНАНИМЕН - което ще рече ,че има и други изпушили глави които съм Испял да нервирам ..кеф кеф кеф ..
та до тук казано ,всеки се стреми да си прави удоволствие с фотките които щрака и сигурно един ден ще се научи да прави неща ,които да се харесват на всички МУНьОФЦИ от този сайт ,самовлюбени и изживяващи се в едва ли не БОГОВЕ НА ФОТО-КРИТИКАТА ..както и да е ..нека бира има .. нека веселба да има за сички ..и за МУНьОФЦИТЕ на този свят и за другите по скромните ... както и за нас нескромните ширпотребители [smilie24] [smilie24] [smilie24]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

иМ бай да уей ,volokin [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie3]

[smilie7]



Публикацията е редактирана (22-03-05 14:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Brummaker   
Дата:   22-03-05 14:30

Волокин,

много си прав в мислите си, но ...само това за отрицателния вот се доказа, че не стааа....

почва се една...хе хе хе , тук е БГ, приятелю [smilie5] [smilie5]


Тор-е, штъ банна [smilie18] [smilie18]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 14:33

хе-хе Бръме ,значи искаш да и-банн-ваш старото ..хмммм така ли са та учили по казармата ..[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer] [beer]

мъ-да,[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: Brummaker   
Дата:   22-03-05 14:37

[smilie3] я у казармата си имах рая бе, хе хе хе [smilie5] /е, втората година де/

а ти де изчезна - да не обикаляше по курниците нейде [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: субектив   
Дата:   22-03-05 14:54

Volokin 13.42, така е [smilie24] [smilie24]
за "вотовете" не съм бил тогава, а и не съм толкова млад, че да разбирам от всичко![shtrak] [beer] [shtrak] [beer] GOOD LUCK!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: thor   
Дата:   22-03-05 14:54

тук съм бре .. гледам един малоумник онанимен се завръща от изгнание ,та ми твори аканици под фото-ТОрбите ,та кефя си се размърдаха се малко и при мене нещата [smilie5] [smilie5][smilie5]
усещам ,че си имам както му казват ФЕН-ове ,а това си кефи ,чудя се как да изпростея малко повече ,така че да се залепят по силно за мене ,та да ме радват
[smilie5] [smilie5] [smilie5] мнооо ги обичам тея литературните творбари-снобари като дигнат малкото пръстче и ми се напраят на интересни,особенно като тръгнат да ме учат ,ко да прая и как да го прая ,най вече като онанимни [smilie24] [smilie24]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: volokin   
Дата:   22-03-05 14:59

Тор-е, вземи си последното LFI-списание, има много интересна статия за Bokeh-то и по точно за Лайка Bokeh-то, та знам че държиш много на това качество на обективите, изобщо интересно списание, няма какво да ти ги разправям ;-)[smilie3]
И не се коси кой какво казал за фотката, ти по принцип скромно заявяваш че нямаш претенции пък пускаш едни фотки, дето човек като ги види и тича да си купува обективи, само дето забравя, че май не е само от обективите, нито от марката !!!
Бацай снимки в същия дух, че то не останаха механични обективи по и-бей [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде изчезна темата на Д-р Гилотен?
Автор: gorbi   
Дата:   22-03-05 15:08

thor......... [smilie24]
`Айде кога ще правим сбирка на клуба... Тема: отстрелване на вземащи се насериозно изкуфяли малоумници с 1000 мм обектиффф И после изложба в псайхо диспенсера за назидание..... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна