Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Obwinenia w krazhba
Автор: maimun   
Дата:   21-03-05 13:42

Dragi squchastnizi,
bih wi pomolil da mi kazhete kakwo mozhe da se naprawi w sluchaya che nyakoi indiwid(w moya sluchai marquise) obwinyawa fotograf w krazhba na motivi i syuzheti, s edna duma na zyalostno izpqlnenie, kato towa ne e werno. Mozhe takiwa neshta da gi wzimam mnogo na seriozno, no w moment kogato se otnasyam seriozno kqm rabotata si to takiwa obwinenia ne samo sa dosadni, a i obidni. Ako beshe se poyawilo podobno obwinenie samo na edna snimka mozhe bi bih se usmihnal i bih go zabrawil, no w toya sluchai na tri moi snimki se poyawyawa marquise i chestno da wi kazhya se wizhdam malko w chudo. Marquise se registrira minuti predi pqrwata si poyawa w snimkite mi(srawnete wremeto na izkazwaniata mu i registraziata mu). W sluchai che marquise iska da oprawi nyakoi lichni smetki s men, to togawa ima drugi nachini za taya zel.



Публикацията е редактирана (21-03-05 14:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Marquise
Автор: lumix   
Дата:   21-03-05 13:48

...ако го беше написал на кирилица, а не на маймуница може би щях да го прочета ...!

Отговори на това съобщение
 Re: Marquise
Автор: thor   
Дата:   21-03-05 13:50

нема се коркаш ,те са сред нас и скоро нема да изчезнат [smilie5] [smilie5] [smilie5]
упорити са като магарета ,то затова пък са и толко празноглави ,хич да не ти пука ,ти нали си знаеш ,каквото трябва да си знаеш [smilie24] и те си знаят това ,което си мислят ,че знаят ,така че ... но проблемо ..интересното и приятното от всичко това е че си ги издразнил/а [smilie24] иначе немаше да ги забележиш [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer] [beer]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Marquise
Автор: knutanozavar   
Дата:   21-03-05 13:54

lumix, wikat mu na towa latinica, a ne maimunica... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Marquise
Автор: 5kan   
Дата:   21-03-05 14:14

темата за плагиатството е твърде обширна и определено не е само "фотографска"
но "кражба на мотиви и сюжети" ми звчи разтегливо и мъгляво : кой първи е видял изгрева, или защо ми снимаш хоризонта, да не говорим за архитектурни дадености
преди време имаше един "майстор", който се подготвяше за конкурс с набор пощенски картички - изгледи и юнашки търсеше същата гледна точка, е, сещате се, че резултатите не бяха същите
ама ако за всеки подобен елемен се дига вой, че е кражба, какво да кажат светите братя Кирил и Методий-направо си ги скубем като банатска гъска
та за мен въпросът е на етика (наблюдава се и при животните) и на първите 7 години
а за коментаторите с многото ник-ове - колкото и да се въртиш-задникът ти е все отзад и колкото по-високо се качваш - по- се вижда

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: lebiu   
Дата:   21-03-05 15:13

кунце,
Проявите на Marquise са си чиста проба простотия... според мен няма какво да се връзваш...

Освен, разбира се, ако Marquise не е попаднал(а) на някой от календарите ти...
И почва с обвиненията, че си крал от Daniel Kuntze!!!!

:))))))
хахахаха... тва ще е яко!

поздрави [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: maimun   
Дата:   21-03-05 15:20

hi,hi,hi,da be.I kwo togawa. Shte tryabwa sam sebe si da sqdya za plagiatswo i narushenie za copyright. Golyam rezil! Blagodarya ti za swezhite izgledi. No w prochem, koi si ti?

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: lebiu   
Дата:   21-03-05 15:30

приятел съм на Сашо/Юри/Ванката...
познавам ги по край Тони, която е в един от твоите календари...[smilie5]

не ме познаваш, но аз съм слушал доста за теб [shtrak]
тъкмо преди няколко дена случайно 'открих' кой всъщност е: https://photo-forum.net/joro/emoticons/A63.gif :)))



Публикацията е редактирана (21-03-05 15:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: Niko24   
Дата:   21-03-05 15:33

lumix, не всеки си има от буквичките на братята [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: jumbo   
Дата:   21-03-05 18:31

глупости на моята клавиатура няма една буква на кирилица ама както виждаш си пиша[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: clever   
Дата:   21-03-05 18:46

Крайно време е да бойкотираме "маймуницата"!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: Niko24   
Дата:   21-03-05 18:53

jumbo, що си мислиш че с немска клавиатура форумската кирилица функционира правилно? Няма една камара буквички!



Публикацията е редактирана (21-03-05 18:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: dch37   
Дата:   21-03-05 19:07

abe hora.. wze da mi piswa ot takiwa koito samo nadawt boen wik za kirilicata i podobni i samo obi#dat wulgarno hora koito pishat na latinica, bez dori da se interesuwat ot prichinite po koito niakoi pishe taka...

kapaciteti kato jumbo.. chel ne chel i puska edin post ot roda na "da ti go natresa na latinicata" i towa e.. i kwo prawi towa!!!!!!!

wie idiotili ste ili prosto haber si niamate ot kompiutri

obiasniawam za neznam koi pat:
1. wgradenata kirilica NE BACHKA na powecheto browser-i

2. zada polzwash kirilica triabwa da ia instalirash i towa e newazmo#no da se naprawi na rabotni kompiutri poradi red prichini (ako niakoi ne znae shte mu obiasnia)

3. typi zaia#dania s niakoi deto pishel na latinica sa pubertetski idiotizmi.. kato ne wi hareswa ne go chetete.. i sashto taka kato ne ste go cheli ne pishete samo bezmisleni slowosachetania...

mi towa e.. i predi niakoi da mi ka#e da si natresa latinicata, shte wi ka#a da se obrazowate malko niama da wi nawredi... az moga i askam da pisha na kirilica, no niama tehnicheskata wazmo#nost... poslednoto koeto mi triabwa e golemi rodoliubci da me psuwat bezcelno!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: субектив   
Дата:   21-03-05 20:12

dch37,съгласен съм с "обясненията за незнам кой си път", но аз като видя текст-латиница повече от 1 ред, изобщо не го чета. Въпреки че рискувам да пропусна скъпоценни мисли, и независимо от това, че темата ме интересува.Латиница - само ако и езикът е западен! Good Luck!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: maimun   
Дата:   21-03-05 23:22

Radwam se che edin tolkowa sposoben i znaesht fotograf kato teb kazwa towa. Zhalko che sqm si maimunka inache shtyah da te posledwam!

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: Stoevmobile   
Дата:   21-03-05 23:27

maimun,
на всеки може да се случи да пише на "методиевица"
праскай по-често Enter клавиша, става по-разбираемо.
И аз не мога, ако съм от служебен турско комп....


Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: boni   
Дата:   21-03-05 23:45

maimun,това е някаква злобарка,която се е регистрирала с цел да те дразни,другаде не пише.Ще и спра регистрацията,а ти ако я засечеш под друг ник, се обади.Ако желаеш мога да и изтрия коментарите под снимките ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Obwinenia w krazhba
Автор: maimun   
Дата:   22-03-05 00:52

Blagodarya ti Boni. Bi bilo dobre da ya ostawish na mira. Neka si gi drqnka.
Ima nyakoi (malko na broi) hora koito mi otgoworiha na problema i mi pomognaha. Zhalko che ima nyakoi (poweche na broi) koito wzeha latinizata s koyato pishya za prechina da pokazhyat filosowskite si sposobnosti i ne zabelyazoha dori che tehnite izleania nyamat nishto obshto s zadadeniat wqpros. Kqm tyah iskam samo da spomena "...a wie patrioti...
...za mene ste idioti"Botew
Zhalko che stignahme do tam da se zayazhdame edin drug koi kak pisal i kak ne, kolko e bqlgarin i kolko ne. Ako byah goworil a ne pisal, na latiniza li shtyah da goworya bqlgarski ili na kiriliza?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна