Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: SOO   
Дата:   17-03-05 11:55

И откаде човек роже да си купи филми за него
Мерси предварително ако някой се отзове де[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: explorer   
Дата:   17-03-05 12:05

Ъъъ... 501 предполагам имаш предвид. Средноформатни филми се продават, споко, Кодака на Шипка, Екуипекс и т.н. ама ти наистина ли искаш такъв апарат???

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: SOO   
Дата:   17-03-05 12:21

da 501 imah predvid:))) greshka, ami da zasto ne? ti kakvo mislish?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи
Автор: n1x0n   
Дата:   17-03-05 12:40

Това е един страхотен апарат, особено ако е запазен. "Класическия" базов модел на Hassy.
Ще ти трябва малко време да му свикнеш, но после почва хубавата част[smile] !
Филми, както каза експлорера - бол.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: explorer   
Дата:   17-03-05 12:42

Ами хубав много апарат... още повече сега много поевтиняха заради дигиталките, особено по-старите обективи... ако наистина искаш средноформатен апарат, Хасито си е класика. Но за повечето хора тук във форума това е един морално остарял апарат, пред който почти всеки би предпочел ДСЛР [smilie5]
Ако наистина искаш да си купуваш такъв помисли все пак - ще ти стигне ли само 80мм обектива или ще искаш и други - щото обективите за туй чудо не са евтини, провери цените, сигурно и призмен визьор ще искаш и т.н.

Иначе на тия Хасита доколкото знам единствения проблем който може да се случи е да запецне огледалото... но съм сигурен че доста хора в София могат да ти го оправят ако все пак се случи.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: SOO   
Дата:   17-03-05 12:45

nixon,exploer mersi vi mnogo che se otzovahte:)[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи
Автор: pinko   
Дата:   17-03-05 12:48

Един от най-добрите среден формат апарати въобще, имам такъв ама C/M.

Имам и Ролай SL66, навремето, преди ерата на дигиталките, постоянно спорехме Ролай или Хасеблад или Мамия или Пентакс[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Само МAMIYA
Автор: icikonti   
Дата:   17-03-05 14:02

Брей , много скъпо това жувотно бе...?По целия свят ги тачат много , но все пак формата е 6/6 см.Квадрат - аз от доста време снимам и избягвам крайния отпечатък да ми е квадрат.Т.е. ако взема да режа кадъра след снимане , то все едно съм си купил камера 6/4 и половина!!!А пък тя е по - евтина.
За мен е интересен формата 6/7 или има едни Фуджита GS 6/8 , че никак не лош и 6/9.Още по- интересно става с 6/17 см , ама немаааа ......!
А тия от "Екуипекс 2000"ООД ги знам - поне единия собственик-Ердоан М.Узуноолу- мошенник ,който се опитва да внася Фуджи.Февруари се опита да ми продаде ролфилм Фуджи 1бр. 100 Акросс ч/б с изтекла годност преди две години и половина на цена 7лв.
Веднага един приятел ми ги донесе от Истанбул на цена 5,85лв.- в годност.


Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: lebiu   
Дата:   17-03-05 14:10

Hassy [smilie24] [smilie24]

При Здравко Деков в момента има два:

501 С/М
https://photo-forum.net/static/forum/2006-06/heqp3624.JPG
http://ava-bg.com/clockwork/tmp/hassy/camera_501cm.jpg

обективи
50мм / 80мм / 150мм

и
905swc
https://photo-forum.net/static/forum/2006-06/kpfo3533.JPG
http://ava-bg.com/clockwork/tmp/hassy/camera_905swc.jpg


Цени - при него!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: murnau   
Дата:   17-03-05 14:44

Soo , pishi edin mail; dovechera sha ti otgovoria

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има наблюдения върху Hasselblad 301? И откаде човек роже да си купи фил
Автор: murnau   
Дата:   17-03-05 14:45





Публикацията е редактирана (18-03-05 14:49)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна