Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: unrealer   
Дата:   10-03-05 21:20

За първи път тази година, в рамките на Международния панаир на образованието, от 15 до 17 април, ще се проведе фотоконкурс на тема: Светът на младия човек.

Конкурсът се организира в две категории:
Първа категория – за фоторепортери
Втора категория – за любители фотографи – ученици и студенти

За участие в конкурса изпращайте фотографии по темата в размер:
за първа категория 30/40 см за фоторепортери;
за втора категория 20/30 см за любители фотографи – ученици и студенти.

Фотографиите ще бъдат изложени по време на Панаира на образованието в палата 8, етаж 2 и ще бъдат оценени от специализирано жури.

Наградите в първа категория:
а) първа награда – 1000 лева;
б) пет награди – участие в бизнес-семинар в град Солун.

Наградите във втора категория:
а) първа награда – 300 лева;
б) втора награда – цифров фотоапарат;
в) трета награда – GSM;
както и други предметни награди

Обявяването на наградите ще се състои на 17 април от 12 часа в палата 8.

Фотографиите изпращайте до 31 март т.г. на адрес:
Европейски колеж по икономика и управление
гр. Пловдив 4004, ул. Задруга №18
032/ 677 004 /Асен Попов/


Такса за участие – само за участниците в първа категория – фоторепортери:
50 \петдесет\ лева

Таксата се заплаща касово на горепосочения адрес
или по банков път:
Банка ДСК – ЕАД, кл. Районен, гр. Пловдив
сметка № 1003029416
банков код 30015012,
като се отбележат имената на фоторепортера и медията, от името на която участва в конкурса.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: special_k   
Дата:   10-03-05 21:37

Такса за участие – само за участниците в първа категория – фоторепортери:
50 \петдесет\ лева[smilie3]


първа награда – 1000 лева

Това някакъв бъзик ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: Георги   
Дата:   10-03-05 21:44

бутни се във втора група [smilie10] [smilie10] ако не ти е обидно де хахахаха :))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: Мурджо   
Дата:   10-03-05 21:47

Мен като от четвърти клас ме взеха в казармата,минавам ли още за ученик?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: unrealer   
Дата:   10-03-05 21:54

Вие май не го взимате на сериозно този фотоконкурс, а? Е, жалко. Може ваши фотографии да се видят от 10 000 души за три дни пък и да си вземете някоя награда. Но като мислите, че това е бъзик - бъзикайте се. Хора, които изпратят снимки на посочения адрес ще участват във фотоконкурса. Другите - продължавайте да се бъзикате.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: special_k   
Дата:   10-03-05 22:21

Пич, не така де...
В София има над 100 фоторепортера, по 50 кинта - 5 000./само София/
Каква е тази първа награда от 1000 ??? Нямате пари ли, 4е трябва да ги събирате от участниците? И на всичкото отгоре трябва и сами да си изкопират и изпратят снимките... Не можеше ли поне за това да приспаднете от таксата?
ЕГАТИ ПИРАМИДАТА !
А знаеш ли колко му дреме на един фоторепортер че 10 000 човека ще му видят снимките за ТРИ дена ? Какво прави това? Вестник с тираж 3 333... Ха !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: japanese   
Дата:   10-03-05 22:32

i za men si e giva podigravka ! s tazi taxa i ff moge da organizira konkurs i poveche hora da go vidiat dori ako e nugno !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: japanese   
Дата:   10-03-05 22:50

uvelichete ngaradata ili namalete taxata, ili si obosnovete razhodite !

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: sP   
Дата:   10-03-05 22:50

смешна работа наистина...
то и във втората група май ще е така...

а) първа награда – 300 лева;
б) втора награда – цифров фотоапарат;

забележете.. Іва награда - 300лева... ІІра цифров фотоапарат [smilie18]
е апарата щом е втора награда сигурно е по-евтин от първата награда т.е. от 300лв... :) с някви Mustek-и 0.3mp ли давате кво [smilie11]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: unrealer   
Дата:   11-03-05 00:21

пет награди – град Солун - това може би си мислите, че е нещо free, а?

Пък и какво ще стане ако не дойдат 100 репортера "само от София"?
А не си ли правите сметка, че медиите ще си направят почти безплатна реклама като сложат снимки на свой репортер на изложбата?

Май е доста трудничко да измислите снимка, която да отразява света на младия човек.
Или чисто по български - да си критикуваме и да бъдем заядливи. Голяма работа - какво са 10 хиляди души - ха, та в София са 1 милион и сигурно всички зяпат в този форум, цъкат с език, разглеждайки снимките и си казват "О, боже, колко са талантливи"!

Пак повтарям - за онези, за които този конкурс не представлява интерес - знаете какво да правите.
Онези, които се заинтересуват, не ги мързи и си мръднат поне малко пръста - ще участват в конкурса и ако наистина са добри (както онези 99.9% в този форум си мислят, че са) ще си получат нагарадите, признанието, рекламата и удоволствието да участват в едно такова мероприятие.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: boni   
Дата:   11-03-05 01:16

Ми те снимките ги имат хората ,хем по същата тема :))Нали имахме конкурс 3 месеца "Моят свят" - утре е излобата в НДК,заповядай да я разгледаш и да видиш светът на младите хора.По БТВ от 7.20 часа ще покажат репотраж и снимките и ще ги видят 100 000 души:))
Наградния фонд е над 1000лв + изложбата в НДК още 4 пъти по толкова ,направи си сметка.
Фото форум не е взел 1 лев от хората и дори снимките си изпратиха на файл ,без да дават пари за печат.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: japanese   
Дата:   11-03-05 01:29

unreal biah propusnal da procheta za 5-te nagradi za biznes seminara v Solun .. dobre de malko info za tozi seminar ? i kakvo obshto ima toi s photografiata ?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: speedlite   
Дата:   11-03-05 10:03

Награда е участие в бизнес семинар в гр Солун - НА СОБСТВЕНИ РАЗНОСКИ май, а? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: special_k   
Дата:   11-03-05 10:24

Фоторепортерите си ходят на тези семинари безплатно ПО ПРИНЦИП. Бизнес семинар??? Още една командировка? Каква е идеята? Има фото семинари...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: asahi   
Дата:   11-03-05 10:32

Абе тия добре са си написали регламента, ама не виждам какво ще се случи с наградените творби, какво ще стане с останалите?
Въпросът с авторските права е осветен някъде с малки букви.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: explorer   
Дата:   11-03-05 10:35

Да го духат [smilie19] ... когато плащаш някакви пари с надеждата да спечелиш нещо, това е ХАЗАРТ. Платили ли са си лиценз на комисията по хазарта? Нищо не било безплатно... егати фараонската държава сме, в която дори и партиите взеха да набират пари със СМС-и...
[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: tania_st.   
Дата:   11-03-05 11:41

Много ми е странно това за бизнес семинара. Малко са фоторепортерите, които се интересуват от бизнес семинраи, струва ми се. Да беше изложение на фототехника поне...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: teteatete   
Дата:   11-03-05 12:47

unrealer защо го избра тоя ник?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: Canon   
Дата:   11-03-05 14:57

както винаги има две страни:
Предлагаща и приемаща.
Формално погледнато организаторите са тези, които сами си определят условията в регламента.
Хубави или лоши, това е.
Ето "Моят свят" - също. Дали харесвам HP, Петьо Абаджиев и т.н., или не, няма никакво значение. Това са условията (и допълнени респективно с труда на Бони и форума въобще[smilie24] [smilie24] [smilie24]), аз мога само да избирам - дали ме устройва да участвам или не.
Но обикновенно по-добрите условия в регламента дават по-добър резултат в изложбата.
Весело изкарване довечера на откриването.
[beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: RossN   
Дата:   11-03-05 15:24

Canon [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс на Европейски колеж по икономика и управление
Автор: Stoevmobile   
Дата:   12-03-05 19:00

Я, интересна темичка пропуснах, докато бачкам извънредно за да заработя за още стъклария [smilie5]
Както винаги всички са прави в мненията си [smile]

Ама да попитам, че не ми стана много ясно:

1. Явно бих участвал у втората категория, че не съм репортер (" Втора категория – за любители фотографи – ученици и студенти) - тук имам следният въпрос - трябва ли да се доказвам като ученик/студент с ученическа/студентска книжка, надлежно заверена от Директора/Ректора на съответното учебно заведение, нотариално заверено копие и заверка от Българското Консулство в Турция, изпратено по DHL или друга доверена куриерска служба, защото не съм в БГ в момента, или приемате на "голо доверие"?

2. Пише "За участие в конкурса изпращайте фотографии по темата в размер:
за втора категория 20/30 см за любители фотографи – ученици и студенти."
Въпрос - може ли да публикувате факс номер за изпращане на снимките, защото и без друго ще са черно/бели, а формата успоменат по-горе, ще мине през факса, дори ако се отреже малко отстрани, няма да пострадат снимките, че и без друго има няколко сантиметра празно около портретните, а пейзажите и градската ми архитектура са претрупани.

3. Как ще излагате снимките ми, защото имам някои елементарни, но належащи изисквания относно използване на антирефлексни стъкла и около осветлението - бихте ли показали примерна схема и снимки на залата/паната/осветлението.

4. Гарантирате ли, че снимките ми ще са защитени откъм Закона за Авторското Право, и няма да бъдат копирани, заснимани и публикувани, без да си получа хонорара?

5. Ще Ви изпратя номер на новооткрита банкова сметка на факса, където да депозирате по 5000лв., за всяка от седемте ми снимки, или общо 35 000лв. (с думи - тридесет и пет хиляди лева), като гаранция, че няма да се злоупотреби с Авторското ми право, които ще Ви бъдат върнати 12 (дванадесет) месеца след завършването на фотоконкурса.

6. Може ли да публикувате имената на участващите във фотоконкурса, за да се избягнат сблъсъците с нелицеприятни фотографи, с които може да пием на една маса, но не и да се излагаме в един конкурс заедно.

И накрая едно Наздраве и Успех [smilie24]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна