Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Самсунг и фотоапаратите
Автор: pabadjiev   
Дата:   10-03-05 08:52

Е, Самсунг пусна на РМА първият 7 Мпикселен фотоарат - мобилен телефон с всички важни функции за снимачния процес! Дали това не е началото на края на следния клас компактни цифрови фотоаапарати?...

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг и фотоапаратите
Автор: ejko   
Дата:   10-03-05 08:58

mne e

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг и фотоапаратите
Автор: boni   
Дата:   10-03-05 09:11

Началото на края е само за чисто любителския сегмент за семейни нужди [beer]
За по сериозните не е :))

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг и фотоапаратите
Автор: pabadjiev   
Дата:   10-03-05 09:11

Поправка - СРЕДНИЯ КЛАС

Отговори на това съобщение
 Re: Самсунг и фотоапаратите
Автор: vga   
Дата:   10-03-05 09:51

специално от Самсунг мисля че не. От тях нищо не започва по принцип! Специално тоя телефон...не съм сигурен въобще дали ще е за европейския пазар,по вероятно ще е да е за азиатския. После, по принцип Самсунг искат много,неоправдано, пари за иначе адски тъпите си телефони, което ме навежда на мисълта че след като сега имат 1.3 mpx играчки и им искат по над 1000 лева тоя със 7 ще бъде...не си го представям дори. Сега,дали ще е началото-ми едва Sony Ericsson,само, има 2 mpx реално работещ телефон,никой друг производител,така че ми се струва че дори и да е началото бая време ще мине докато дойде края. В началото камерите бяха замислени да правят снимки колкото за дисплеите,заради по лесното разпространение а не да изпълняват фотографски функции,но Самсунг се оливат. Аз лично смятам че телефоните ще стигнат до към 4 максимум 5 mpx и ще се застоят-просто ще стане прекалено скъпо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна