Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За тези, които живеят извън България
Автор: elfljo   
Дата:   05-03-05 14:10

Вижте този линк, предполагам, че ви засяга:

http://www.parisvesti.com/
[smilie2]



Публикацията е редактирана (05-03-05 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: holden   
Дата:   07-03-05 10:23

Супер! Ако имаше нещо за Хюстъна града, щеше да е по-благо, ама няма доколкото знам. Хубаво че новините.бг пращат всеки ден емаил с новини, че да знам когато продадат Булгартабака.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: joshua   
Дата:   07-03-05 10:56

елфльо, то всичко това е чудничко, ма ти не мрънкаше ли против липсата на фотография?

съвсем отделно, що глупости се изприказваха по темата за последната година и половина, къде умишлено, къде от разбрали-недоразбрали, па и все компетентни

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: elfljo   
Дата:   07-03-05 16:04

joshua, ako не те засяга никой не те кара да ходиш на линка. Аз съм писала и без това за кого се отнася постинга ми.
А ако си се хванал да си чешиш езика, щото ти е скучно, в мое лице няма да намериш сьмишленик.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: joshua   
Дата:   07-03-05 16:24

не си го чеша, колкото и да ти се иска +++++ +++++ +++++++ ++. Макар и темата която си пуснала да е див офтопик, дето и на мен ше ми е трудно да го постигна, засяга всички, даже и мен. По таа тема се говорят и правят небивали дивотии през последната година и половина. Тоз ти линк е само една от страните вьв всеобщия безумен хор. Не е зле хората да се позамислят ...ако могат

отново си позволих да ти отговоря, само щото таа информация е просто още молко безумие и с нищо не изяснява нещата


Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: joshua   
Дата:   07-03-05 16:28

да не си говорим па що за "правна" дискусия са си заформили "юристите" от lex.bg

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: explorer   
Дата:   07-03-05 16:50

Не става дума за изясняване, то работата е ясна, става дума за един протест. Протест срещу един несправедлив данък, какъвто няма никъде по света - задължително здравно осигуряване, независимо дали работиш, и независимо дори дали живееш в тази страна или плащаш някъде другаде (т.е. двойно данъчно облагане).

Само искам да кажа, че след като още със завръщането си в България ме накараха да се чувствам длъжник - накараха ме да си платя мито и ДДС върху собствените си вещи (въпреки че в закона изрично пише, че не се плаща), после се оказа и че дължа около 800 лева "здравни осигуровки" за годините, които изобщо не съм живял в България. Аз нали съм примерен гражданин, наивно си ги внесох по банковата сметка на НОИ - преди няколко месеца, и забележете, плащането ми още не е отбелязано в системата!!!. Така че, ако не сте си платили досега - НЕ ПЛАЩАЙТЕ, няма смисъл.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: joshua   
Дата:   07-03-05 17:10

не знам, защо си решил, че е нужно да ги плащаш - НЕ Е БИЛО, поне към миналата година, през тази не следя нещата

на мен ми писна да споря (за миналата година) когато през месец се пускаха небивалици зо срокове, че трябвало да се подават някви молби и прочее никъде нерагламентирани простотии

и ако темата ви вълнува толкова, че да почнете да разпространявате инфо в нета или да пускате слухове, прочетете си законите и наредбите - не е талкова много - нои имат майл и на мен лично ми отговориха точно и конкретно, точно когато в медиите се раздуваха диви небивалици

има страшно много простотии(от различни страни) по темата. горния линк е една от тях, но не му е тук мястото

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които живеят извън България
Автор: holden   
Дата:   08-03-05 08:41

Аз казах, хау.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна