Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ?
Автор: papi   
Дата:   03-03-05 23:54

бе толкова некадърен фотограф ли сам...на никой ли не му се нрави този пейзаж...дайте си мнението,критикувайте ме:(https://photo-forum.net/i/84066&USER_ID=2531

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Darksorrow   
Дата:   03-03-05 23:56

бах мааму, сега си пускам и аз тема

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Gorbi   
Дата:   03-03-05 23:58

специално този пейзаж не ми харесва, имаш по-добри неща.....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: samara   
Дата:   03-03-05 23:58

тази практика почва да става досадна ...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: vga   
Дата:   03-03-05 23:59

:))) mi moito mnenie e che kmpresiqta e ubila detaila,koeto e bilo vajnoto v taq snimka.posle-nqma cvetove,koeto e normalno za sezona,no avtomaticheski oznachava che ne trqbva da ochakvash da hvashta koi znae kolko okoto.nqma nebe.gore v lqvo puk e prekaleno svetlo nebeto i maha klonite.no puk mi haresva che puk ot druga strana kato ne se vglejda chovek v detailite ima atmosfera.navqva mi spomeni i taka.ne iskam v nikakuv sluchai da se obijdash-prosto se opitah da sum obektiven spored tova keoto vijdam az.ako trqbva da ocenqvam-srebro.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: boni   
Дата:   04-03-05 00:01

Ами Папи,за мене не е добре обработен пезажът ти. Губи ми се рязкост и разработка.Освен това имаш много прегорели участъци,небето не е добре също.
С какво си обработваш снимките?Повечето не са компресирани и обработени добре.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: murnau   
Дата:   04-03-05 00:02

mi tva e zle, nito riazkost, nito interesno neshto v kadura...

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: papi   
Дата:   04-03-05 00:05

снимано е с лентов апарат,не е обработена,аз по принцип не пипам снимките,мразя обработките
явно моя вкус е безвкусен-тази снимка на мен много ми допада...жалко че не сам се постарал и на другите да се хареса

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: white_man   
Дата:   04-03-05 00:07

Nishto niama v tazi snimka.Kato ti gledam snimkite,ne moga da kaja che si nekadyren fotograf, prosto ne si fotograf i mai niamash nikakvi shansove da stanesh, otkaji se sigurno drugade si po-dobar.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: papi   
Дата:   04-03-05 00:07

затворете темата...

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Gorbi   
Дата:   04-03-05 00:08

според мен обработката, поне минимална, е задължителна......

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: white_man   
Дата:   04-03-05 00:09

Da,pravilno zakluchenie - niamash vkus, no ne triabva da se pritesniavash, zashtoto ne si edinstwen.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: papi   
Дата:   04-03-05 00:13

е този уайт ман направо ме размся,човече това твоето не го приемам като градивна критика а просто те съжалявам че си ...опс,ще запаза благоприличие...
white_man жив и здрав да си...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Ceaser   
Дата:   04-03-05 00:13

едно предложение към админите:
предвидете едно ъгълче в сайта за самореклама[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: white_man   
Дата:   04-03-05 00:19

Papi,znam che ne go priemash,shtiah da se iznenadam ako go priemashe.
Az naistina sum iskren s teb,nishto che niama kak da me razberesh - realizirai se drugade,siguren sum che vseki moje da e dobar v niakakva oblast,fotografiata ne e tvoiata oblast obache.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Георги   
Дата:   04-03-05 00:42

без да имам някакви претенции
ама следващия път опитай

първо намери нещо интересно. централен момент който се откроява. може дори детайл да е, зависи какво искаш да ни покажеш от там. може отражението на някое снежно дърво в поточето, може дървото което виси над поточето с добро дефокусиране. може самия пейзаж ниско долу с повече въздух отгоре.

опитай с половин или една бленда недоекспонирано. макар че би трябвало от снега да имаш неодекспонация (малко си прецакал и обработката май).

опитай да завиеш поларизационен или градиентен филтър.

отиди като има облаци, или мъгла.

това наистина не ми допада, не грабва.

дано съм ти бил от полза

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: borissov   
Дата:   04-03-05 00:55

papi: Нищо, Д2Х ще ти направи снимките по-хубави, не се притеснявай.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: krasimir   
Дата:   04-03-05 01:15

Papi, П. Абаджиев ти е написал най-точно под снимката. Но ти не се отчайвай. Снимай. Всеки прави и калпави снимки, които си харесва.
Отварянето на тази тема според мен не е самореклама за разлика от някои други.
Не мога да приема и думите на White_man и ми е чудно как някои се изказват толкоз категорично и "компетентно".
Никой не се е родил научен, така че първо мисли и после [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Stoevmobile   
Дата:   04-03-05 06:12

pabadjiev [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: marto   
Дата:   04-03-05 07:51

Папи, това е много зле....

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: Мурджо   
Дата:   04-03-05 12:11

Моето мнение е,че темата не е лоша и кадрирането също, но като цяло кадъра е много замърсен (претрупан) с детайли.Не може да се отсее хубавото от многото елементи и затова като цяло изглежда така.Аз съм художник и правя аналогия с пейзажа при картините. Там има обикновенно от 3 до 5 основни елемента,които придават облик на картината и насочват вниманието към темата.Напоследък аз също съм се сблъсквал с този проблем.Гледаш хубава гора,акъла ти да вземе,но наоколо стърчащи храсти,паднали клечки,клони,дървета и накрая - нищо.Особенно след последните бури и безразборната сеч все по-трудно се намира "чист кадър" особено в 10-20 метрова дистанция.
Това е моето скромно мнение и трябва да се обикаля много за да се намери особенно зимата най-добрия обект.

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: special_k   
Дата:   04-03-05 13:17

Супер тъпа ти е темата, брато !

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: kirilius   
Дата:   04-03-05 14:29

И ко сега? Ние, дето със закъснение виждаме темата, като кликнем на линка със снимката и ... изтрита!

Има ли я някой запазена снимката, че да я видя и аз?

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: borissov   
Дата:   04-03-05 15:06

kirilius: не ти трябва :-)

Отговори на това съобщение
 Re: ?
Автор: aemon   
Дата:   04-03-05 15:10

абе вкуса е като задника - всеки има някакъв, не се косете толкоз...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна