Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 HELP - HP psc 2210 (all-in-one)
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   28-02-05 19:04

Ако някой вече си е имал разправия с такова нещо и има желание да сподели опит (горчив вероятно), нека просто даде знак, аз ще го потърся на Q-то. ...Или направо тук.
Явно ще ми се наложи да ползвам и all-in-one. Принтерът вади много добри разпечатки и на обикновена, и на специална хартия.
От вчера насам съм направил няколко проби, но са повече от плачевни, нищо че хората около мен са страшно доволни от качеството. Не ми се ще да изразходвам цял резервоар мастило на вятъра, затова питам ако някой вече е правил фини настройки на такъв принтер и има желание да сподели опит, нека го направи.
Изнамерих някакви инструкции, но те са написани за идиоти и не вършат никаква работа. Разпечатките излизат прекалено наситени, дори ако опцията за повторно почерняне е изключена. При (около) 33% брайтнес за RGB картинки излиза нещо сносно. За CMYK би трябвало да е друго, но процентите са пак 33. За B&W - 50% брайтнес на варианта, който е на монитор, за да излезе нещо сносно на печат. И при включена, и при изключена опция за припокриване на черното - все същата работа. Мастилата са 56, 57, 58. Разбъзиках и цветовите профили на Шопа... ама просто се отказах да хабя повече мастило. Има нещо елементарно, което изпускам... Явно съм по-тъп и от онези идиотски инструкции [smilie5] [smilie5] [smilie5] ...



Публикацията е редактирана (28-02-05 19:07)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна