Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кой апарат е по-добър ?
Автор: de5   
Дата:   24-02-05 23:48

(олимпус ц370 или канон 300) Извинявам се за въпроса (въведе го зомбирано геимър4е а аз не го погледнах какво е въвел). Искам да си купя апарат за да се снимам с приятели и семешството на излет и около маса или снимки за спомен от ваканцията си край морето или на планина
Първо се спрях на HP PhotoSmart R507 зарди цената 270лв в СТЕМО 4-те МР оптиката Pentax от форума мнението беше "фотосмърт" и ми препоръ4аха Olympus Camedia C-370, а слу4аен профи,(но работещ на лента) CANON POWERSHOT A400 тук ме притеснява 4е оптичното увеличение е 2.2x а не 3.Ако може посо4ете най-добрата цифрова "сапунерка"



Публикацията е редактирана (25-02-05 10:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: Георги   
Дата:   25-02-05 00:04

а де :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: SanniE   
Дата:   25-02-05 00:06

[smilie21]maimun 300 e nai-dobroto [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: nk   
Дата:   25-02-05 03:32

твоя апарат е най - добрият... ако разбираш какво изкам да ти кажа...[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: papi   
Дата:   25-02-05 04:28

този апарат с който ще печелиш много точки в форума...

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: jumbo   
Дата:   25-02-05 08:45

значи като за начало въпроса ти е идиотски и както виждаш получаваш идиотски отговори....
сравнението е неуместно
канона който си казал (освен ако не си изпуснал буквата Д) е лентов а олимпуса цифрова сапунерка....
това е като да сравняваш самолет с хеликоптер и двете летят ама по различен начин...
всичко опира до това какво ти трябва
ако ще се снимаш с приятели и семешството на излет и около маса или искаш снимки за спомен от ваканцията си край морето или на планина - олимпуса е перфектен
обаче ако искаш да се занимаваш по-задълбочено с фотография то разбира се канона (или всеки апарат със сменяема оптика ще е по-добър било то лентов или дигитален)
и пак накрая за всеки свястно формулиран въпрос ще има и свестен отговор независимо от сборището пляваджии които само се чудят как да си чешат топките!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: de5   
Дата:   25-02-05 10:54

Извинявам се за въпроса (въведе го зомбирано геимър4е а аз не го погледнах какво е въвел). Искам да си купя апарат за да се снимам с приятели и семешството на излет и около маса или снимки за спомен от ваканцията си край морето или на планина
Първо се спрях на HP PhotoSmart R507 зарди цената 270лв в СТЕМО 4-те МР оптиката Pentax от форума мнението беше "фотосмърт" и ми препоръ4аха Olympus Camedia C-370, а слу4аен профи,(но работещ на лента) CANON POWERSHOT A400 тук ме притеснява 4е оптичното увеличение е 2.2x а не 3.Ако може посо4ете най-добрата цифрова "сапунерка"



Публикацията е редактирана (25-02-05 10:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: Stoevmobile   
Дата:   25-02-05 20:24

Няма "най-добър" апарат.
Каквото и да вземеш, винаги ще има нещо по-добро, за което да си мечтаеш.
Всичко опира до лудостта, докъде си навит да продължиш и до торбата с парите, с която си готов да се разделиш.
Ако някой ти каже, че примерно Канон е най-по-по, десет души ще гракнат за недостатъците му и ще пеят Алилуя за Никон...
Или обратното.
Аз например искам Canon Digital IXUS 700 (очаква се да го пуснат съвсем скоро) за фотощрак, дето ще е постоянно с мен в джобчето на ризата, с размер на кутия цигари и с прилично качество на снимките.
Иначе за бързи-смели-сръчни и яко бързо зумване без да бие много на очи по улицата си мъкна почти постоянно Canon S1 IS.
А за по-други работи...
Е, поувлякох се малко....
Каква ти е горната ценова граница за апарата и нов ли държиш да купуваш или може и добре запазен втора ръка?


Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: nsirakov   
Дата:   25-02-05 20:30

Stoev - a ko napravi sas 20Dto?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: Stoevmobile   
Дата:   25-02-05 20:34

"...за по-други работи..."[smilie3]
(Пак ще ми се карат, че хваля Канонското)
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: J0R0   
Дата:   25-02-05 20:45

Ми не знам какво му харесваш на тоя IXUS, аз взех наскоро един Панасоник, малко по-голям от кибритена кутия и със оптичен стабилизатор, избива рибата направо.
виж ФХ2 и ФХ7
Точно за такива работи...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой апарат е по-добър ?
Автор: dch37   
Дата:   25-02-05 20:51

takak e stoew... chowek ima nu#da ot pone 2 aparata :).. edin da mo#e da snimash bez da priwlichash wnimanie i da go maknesh nawsiakade i edin s koito da prawish "po-taka" snimki :)


ideiata za IXUS-a e mnogo dobra ama to mo#e i edin G2-G3 sas sashtata cel...

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна