Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   21-02-05 14:06

Да си възродя старата тема аз..... Преди време предложих да се фотонафорумиме около 3-4 Март на хотел Етъра... Мястото е хубаво, дните са все почивни, мета за снимане - невероятно много...... Хайде да направиме една голяяяяма сбирка на всички, които могат....... Конкретно идеята е за 3 вечерта и 4 през деня.... Отличен хотел, ниски цени, отлична механа под хотела.... Който иска - пишете, ще направя резервация като се посъберем......



Публикацията е редактирана (21-02-05 17:00)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: papi   
Дата:   21-02-05 14:15

аз сам за

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: sd   
Дата:   21-02-05 14:21

и аз!

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   21-02-05 14:22

гледам че има доста теми с Габровска околия...... Ще падне яко снимане ей....:))) Да имаше откъде да взема едно МТО 10, да му сложим едно теле 3х и да снимаме от върха на паметника Шипка.... Каква гледка има...... Няма такова място друго в България......[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: ivo80   
Дата:   21-02-05 15:48

Аз и приятели от Русе искахме да ходим в х-л Етъра по Коледа, но нещо не можахме да се организираме. Предполагам, че ще се навият поне някои от тях за 3 март.
Кои дни са почивни и кажи подробности за цени и др. такива

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   21-02-05 16:44

Значи ето подробностите...... Единична стая - 30лв., двойна - 40.лв., тройна - 51 лева. В цената е включена закуска и посещение на етнографския комплекс..... Ако се съберем 20 човека и повече ще има отстъпка...... Ясно е, че отсега не могат повечето да кажат твърдо, но който има желание - да каже - да аз най-вероятно ще дойда и ще бъдем еди колко си човека, за да мога да направя резервации тука до края на седмицата.....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: solo5   
Дата:   21-02-05 21:18

хубаво е там [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: vai   
Дата:   21-02-05 22:18

За ШИПКАЛИ говорим ???
ако е за там там сме


Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: BuzzFuzz   
Дата:   21-02-05 22:40

Много ще се радвам ако има място и аз да се вместя , но този път + приятелката ми .Тя от малка мечтае да снима но така са се развили нещата че парите в семейството са дефицит.
Кажете горе долу колко пари е нощувката (колко трябва да събера до тогава!)

Сигурен съм че с вас ще си изкараме страхотно а ако The FATHER предотстъпи пассата и аз мога да зема 2ма души

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: Nikon_F2   
Дата:   22-02-05 04:27

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 08:56

vai: да, за Шипка..... Казвайте бройки да броиме....
BuzzFuzz - нощувките ги писах по-горе - двойна стая - 40 лева със закуска и билет за етнографския комплекс.. Ако се съберем повече хора, както се очертава, ще станат нощувките -10 %.....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: vai   
Дата:   22-02-05 09:09

ni sme dvama vcera sP mi plati patnite[smilie18] [smilie18] trqbva da na merq nacionalniq flag nali 6e posre6tame "osvobogdenieto"i 6e ima mnogo [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 09:32

да, да определено - националния флаг е задължителен.... Значи дотук сме 4 души твърдо..

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: ancho   
Дата:   22-02-05 09:37

Другарю Генерален Секретар,
Всичко хубаво ама за 3 - 4 март се очакват температури под минус 12 градуса !?
Току що го казаха по телевизията !!![smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 09:56

дреме ми за температурата..... В механата има камина......[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: jumbo   
Дата:   22-02-05 10:09

тоест поредното събиране за ядене и пиене....
само дето пиещите освен бутилки са сложили на масата и камери

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   22-02-05 10:33

не, Джъмбо..... Поредното събиране за мноооого снимане [shtrak] (връх Шипка с невероятна гледка, село Шипка с красивия храм-паметник, етнографският комплекс Етъра с всички стари къщи и дюкянчета на занаяти, Дряновският и всички околни манастири и т.н.), пробване на различни камери при отрицателни температури и последващо обсъждане на различни фотографски техники на кана вино и различни вкусотийки на пещ.....[smile] [smile] в механата пред камината....[smile] Аз лично ще отида от 2-ри вечерта за да посрещна празника на 3 -ти на върха, независимо каква ще е температурата, защото там настроението е уникално и невероятно преживяване е (ще има фоторепортаж)..... Та така - който му се яде и пие - има... Който му се снима, катери и гледат красоти - има.....



Публикацията е редактирана (22-02-05 11:06)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: SLR   
Дата:   22-02-05 11:05

Аз май се очертава да ходя до Хисар по празниците та ще изчакам да се разберете и ако надмогна мързела си може да мина[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: BuzzFuzz   
Дата:   22-02-05 23:03

za 2 no6tuvki li 6e budem ?

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: gorba4ov   
Дата:   23-02-05 09:40

Аз лично ще бъда за две нощувки - 2 срещу 3 и 3 срещу 4..... но предложението ми е да се съберем на 3-ти вечерта, а 4 -ти да обикалиаме и да снимаме....... Е, които иска може да остане 3-4 дена...... :)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: nioni   
Дата:   23-02-05 10:02

Do kolkoto razbrah do tuk, na 4ovek po 20leva za dvoina staia s vklu4enite ekstri.A kolko struva p4tia dotam(otivane i vr6tane-az s4m ot Sofia),za da si napravia to4na smetka...i da re6a dali 6e se vklu4a.Osven tova s4m novobranec v4v fotografiata-nadiavam se tova da ne e problem??? E Gorba4ov...gore dolu me svetni za finansite po p4tia i transporta ot Sofia

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: jumbo   
Дата:   23-02-05 11:00

съдейки колко е билета до варна значи около 10-12 лв в едната посока... а после с някаква раздрънкана чавдарка до хотела [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: nioni   
Дата:   23-02-05 11:03

Mersi Jumbo,
dosta finansi za 2-dena(zna4i za 2 dni za 2-ma du6i s p4tia k4m 150lv.)Mmmm mnogo jalko...broite bez men. Ako slu4aino 6efa me zaradva s premia 6e doida[smilie2] Haide veselo izkarvane[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: Стефан   
Дата:   23-02-05 11:40

Gorba4ov, и ние с жена ми се каним да ходим към Габрово за 3-и март. Може и още 2-ма или 4-ма приятели да дойдат с нас. Дали ще има достатъчно места в хотела на Етъра, имаше ли и други хотелчета наоколо ако се наложи?
За сега ни брой 2-ма души, 1 двойна стая, по късно ще ти кажа ако има още. Ние смятаме само за 3-и вечерта, след това ни се иска да отидем към Боженци, там можеш ли да ни препоръчаш някоя къща, хотел?
След това пък ще си ходим и към Г.Оряховица, аз съм от там, споменавам го във връзка с това че и В.Търново е близо, за който има желание, примерно на връщане към София може да минете през Търново за "по-напряко" [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 МАРТ събиране...
Автор: jumbo   
Дата:   23-02-05 11:52

и аз така казвам.... пък и като гледам ще се съберат 10 души

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна