Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: Odin   
Дата:   14-02-05 10:55

Може ли да ми помогнете кой от двата да избера.И знае ли някои как евентуално да си доставя Епсъна от Англия защото за сега само там го има. Ако има човек които да се връща от там, готов съм да се договоря с него за условията за доставка. Нарочно съм избрал флатбет скенер а не само филмов, защото ми е нужен и за други цели. Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: Odin   
Дата:   14-02-05 12:14

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩА. ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ СЕ УБЕЖДАВАМ, ЧЕ ТУК Е МЯСТО КАДЕТО МОГА ДА ПОЛУЧА САВЕТ ОТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ, ЛЮБИТЕЛ, ЕКСПЕРТ ИЛИ КАКТО ТАМ ПРЕПОЧИТАТ ДА СЕ НАРИЧАТ ПОВЕЧЕТО ХОРА ОБИТАВАЩИ ТОЗИ ФОРУМ.ДЕРЗАЙТЕ МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ

Отговори на това съобщение
 Re: Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: luboar   
Дата:   14-02-05 12:23

що за тема ?
ЕПСОН естествено[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: Odin   
Дата:   14-02-05 13:04

Ти виждал ли си спецификацията на канона, става въпрос за новия 9950Ф

Отговори на това съобщение
 Re: Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: Otvorenia   
Дата:   15-02-05 09:22

Moiat izbor sushto beshe Canon-a i to nai veche zashtoto chetoh edno review che skanirannite sminki s transperacy adapter so dosta dobri - stava vapros za Medium Format i Large Format. Za malko shtiah da go kupia no niama kak da go nosia. Tsenata mu e 370$ v B&H.
A shto se otnasia do printer sam s Epson

Отговори на това съобщение
 Re: Epson 4990Photo или CanoScan9950F
Автор: Odin   
Дата:   15-02-05 14:15

Епсона 4990 също има вграден такъв транспераси юнит и в Англия цената му е 349 паунда с ДДСто

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна