Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От къде да купя адаптор за филтри за Sony DSC-V1, ама да не е Sony :-)
Автор: stefancho   
Дата:   09-02-05 11:22

Здравейте!

Имам Sony DSC-V1 и съм много доволен от избора си. Нащракал съм към 2300 снимки за 5 месеца.

Имам въпрос:

От къде мога да си купя адаптор за филтри за Sony DSC-V1, ама да не е Sony (че е безбожно скъп). Сигурно има адаптори на други фирми.

Моля, помогнете :-)

Отговори на това съобщение
 Re: От къде да купя адаптор за филтри за Sony DSC-V1, ама да не е Sony :-)
Автор: access   
Дата:   09-02-05 12:33

какво казва www.google.com по въпроса? На мен това ми върна като резултат: Results 1 - 10 of about 59 for "Sony DSC-V1 adapter". (0.10 seconds), ама аз не мога преценя кое какво е...

Отговори на това съобщение
 Re: От къде да купя адаптор за филтри за Sony DSC-V1, ама да не е Sony :-)
Автор: stefancho   
Дата:   09-02-05 12:51

Става дума за България.... :-)

Отговори на това съобщение
 Re: От къде да купя адаптор за филтри за Sony DSC-V1, ама да не е Sony :-)
Автор: kal-mi   
Дата:   11-02-05 13:53

Sony няма адаптор за филтри за този модел. Причината е че предната метална част на обектива е много лъскава и понякога се отразява във филтъра (много рядко, но все пак може да се случи). Единствения начин е с адаптера който е част от теле-обектива VCL-DEH17V (не VCL-DEH17VА), но той вече не се произвежда а и е скъп понеже е цял обектив. Филтър адаптора за DSC-V3 (VAD-VHA) не става понеже резбата му е друга така че не го купувай.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна