Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поредните предложения към админите :-)
Автор: borissov   
Дата:   05-02-05 22:26

Само няколко идейки:
1. Линкът към уебсайта в профила на автора може да е кликъбъл?:)
2. Много бих се зарадвал на възможността да се подреждат снимките в профила по желание на автора, а не по хронологичен ред. Така всеки ще може да подреди портфолиото си както намира за добре. Ред на снимките и количество на страница мисля че са достатъчни като параметри.
3. "Картата на Фото-форум" е много добра идея и може да се интегрира в сайта. Може да се мап-не и на онмаусоувър на държавата да се показва списъче с тамошните юзъри. Не за друго, ми много се чудих кой е тоя на Великденския остров??:-)

Бяха ми дошли наум още няколко, ама сега са изфирясали нещо:-)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Transfiction   
Дата:   05-02-05 22:29

И аз се чудих кой е! И кой е? [smile]
Пък забравихте ли, че фонът е твърде светъл? На мен все още ми е твърде светъл. Също и никовете на главната страница на клуба могат да бъдат линкове.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: scrap   
Дата:   05-02-05 22:33

е не разбрахте ли че това е emsago [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Георги   
Дата:   05-02-05 22:33

на картата на фото-форум имаше няква точка в морето :)

някой живее там на котва дето е вика?
има необозначено дребно островче?
някой живее на подводница?

или някой е размърдал лейърите :)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: borissov   
Дата:   05-02-05 22:36

Всъщност това си е баш Хавай, какъв Великденски остров ме гони и мене...:-)

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: borissov   
Дата:   05-02-05 22:54

Сетих се още нещо - "Албум избрано" като наименование предполага някакъв критерий за допускане на снимките до него. А в момента определено вътре има снимки, които не са и няма да бъдат избрани от когото и да било :-) За човек, който е за пръв път на сайта, може да бъде леко стряскащо да отвори "Албум избрано" и да му лъснат разни снапшотове..."Ако това са им избраните, сметай другите кви са...":-) Разбира се, няма панацея за това, но може: 1) Да се преименува, но как - не знам!, и 2) Вместо критерият за качване снимки там да е имането на снимки с повече от Х точки, няма ли да е по-добре да е средното аритметично от оценките, получени от снимките на юзъра?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Stoevmobile   
Дата:   05-02-05 23:02

Автор: borissov
Дата: 05-02-05 22:54
Сетих се още нещо - "Албум избрано" като наименование предполага някакъв критерий за допускане на снимките до него. А в момента определено вътре има снимки, които не са и няма да бъдат избрани от когото и да било :-) За човек, който е за пръв път на сайта, може да бъде леко стряскащо да отвори "Албум избрано" и да му лъснат разни снапшотове..."Ако това са им избраните, сметай другите кви са...":-) Разбира се, няма панацея за това, но може: 1) Да се преименува, но как - не знам!, и 2) Вместо критерият за качване снимки там да е имането на снимки с повече от Х точки, няма ли да е по-добре да е средното аритметично от оценките, получени от снимките на юзъра?
Свърши ми бирата, иначе и аз щях да дам няколко идейки......[smilie3]
borissov ,може да съм ти фен на снимките, ама туй с предложенията се дава сутрин, след 2 аспирина и след третото кафе[smilie3]

[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: vga   
Дата:   06-02-05 00:07

И аз имам едно предложение което смея да твърдя че е добро и би било полезно за всеки.Усетих липсата на начин за директна комуникация между авторите в сайта.Предлагам да се въведат "бързи бележки" каквито има примерно в клубовете на dir.bg.исках да поздравя един автор за цялостното му творчество преди малко и ми се наложи да изпратя е-mail.смятам че ще бъде чудесно ако се обмисли и се осъщесви моето предложение-от опит в dir.bg знам че е адски удобно !!Кажете и вие какво мислите-имате ли нужда от нещо подобно и дали създателите на сайта са в състояние да осъществят един такъв проект.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Transfiction   
Дата:   06-02-05 00:21

vga - Такова предложение съм виждала тук и преди... но имаше "некои съображения" админски. Не помня точно какви... Все пак, и аз съм за.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: vga   
Дата:   06-02-05 00:26

е,аз от около месец следа форума ви и не съм видял-ако вече е обсъждано и не е прието съжалявам,не съм знаел.всеки случай смятам че е много удобно.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Mick   
Дата:   06-02-05 03:51

...ako ne se luja - "Emsago" beshe tam nqkade iz polineziiskite zemi/vodi/ [smile] ..[smilie8] [smilie8]
borissov, pyrvite ti predlojeniq ->[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: mikele   
Дата:   06-02-05 09:37

Борисов това за снимки с определен брой точки или по друг критерии да се пскат в избрано е посано ееее още преди потопа, още когато се обсъждаше създаването на два албума ама не не стана и това си е.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: scrap   
Дата:   06-02-05 10:00

Mick я не преписвай [smilie5] (както ми каза Георги в една друга тема[smilie25] [smilie25] [smilie25])

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Niko24   
Дата:   06-02-05 10:07

borissov, Картата на Фото-форум нарочно не я направих с имената на User-ите, за да не се появи някой, дето е решил, че не иска да се знае каде е локализиран и да дига гирите. Но ако искате мога да я направя на flash малко по интерактивна.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: se7en   
Дата:   06-02-05 10:10

подкрепям предложенията на borissov от първия пост. останалите също са логични, но може би спорни поради ред съображения.
бих искал и аз да подхвърля една идея, която вярвам не представлява особена трудност за реализиране — не може ли имената на качените снимки да започват с ника на автора?
причината, предполагам е ясна — като ми хареса някоя снимка я запазвам (е, предполагам не само аз :)), но след време като ги разглеждам запазените не се сещам за автора… не че е проблем сам да си го напиша, но все пак, смятам че е логично.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: RossN   
Дата:   06-02-05 10:26

Борисов, албумът "Избрано", не е албум на форума, а на неговите членове, с други думи, всеки сам трябва да преценява, какво за него самият е за "Избрано". Каквито и правила да се слагат, все ще има бълвоч. Така че какво като влезе някой и види, ще види под снимката и авторът и и' ще си направи изводите, какъв е този автор. Сайта е поле за изява, а не монархия в която админите преценят. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: papi   
Дата:   06-02-05 13:06

borissov аз останах с впечетлението че никой тук,от администрацията не приема идеи от форумистите...

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Mick   
Дата:   06-02-05 13:10

Scrap'e...[smilie25] hem chetoh onazi tema i se smqh....[smilie5] [smilie5]
...i vednaga v sledvashtata i az go napravih...[smilie18] ...mdam, mai po-vnimatelno trqbva da cheteme..[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: scrap   
Дата:   06-02-05 13:11

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: Transfiction   
Дата:   06-02-05 14:19

se7en - Това с имената на снимките е хубава идея, но пък когато има анонимен конкурс, не трябва да се вижда ника в името на снимката. Затова ги преименуват.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредните предложения към админите :-)
Автор: SanniE   
Дата:   06-02-05 14:30

url da stane link , za drugoto ne me vulnuva[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна