Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: mircho   
Дата:   13-01-05 18:02

Здравейте,
веднага искам да кажа че търсих във форума подобна тема и не намерих :)
Та - интересува ме откъде мога да намеря лииево йонна батерия за фотоапарат Canon sd200 (това е американското му име). И ще се радвам и да разбера колко струва такава батерия.
Благодаря ви предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: ZENTEX   
Дата:   13-01-05 18:44

Mislia che moje da se uredi,no ne e nikak evtina.Mislia ch e e ot poriadaka na 100lv

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: pinko   
Дата:   13-01-05 18:56

Ще проверя утре дали има в склада NB-4L Li-Ion 600mAh for Canon, около 45 лева е[smilie5]

http://www.delkin.com/delkin_products_batteries.html

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: pne4ev   
Дата:   13-01-05 18:57

Оригиналната е над 100лв. има на ДжиПи, за около 40-50

Аааа да и на Делкин са добри



Публикацията е редактирана (13-01-05 18:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   13-01-05 19:42

Az iskam da te pitam , za6to iska6 da mu snenq6 bateriqta , da ne bi da sa skapani bateriite ot tozi vid?
Pitam za6toto 6te vzimam photo sys to4no sy6tata litievo ionna bateriq!

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: mircho   
Дата:   13-01-05 20:16

Единствената причина е че искам допълнителна батерия. С други думи - глупост и мързел. Фотоапарата е чисто нов, засега нямам усещането че има проблем с батерията. Работи си добре. Зарежда се бързо. Доколкото имам опит от мобилните телефони батерията може да се зарежда когато решиш.
http://www.batteryvalues.com/site/1/Product/5/51/3595012/B-9645/1/show.aspx
Предложената цена от 45 лв е същата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   13-01-05 20:35

Имам и още един въпрос към тебе - бях чел из някой форум , че един от недостатъците на software на този модел е че нямат - Batery meter , демек че няма индикация колко ти е заредена батерията до момента и незнаеш кога ще те остави ... Това вярно ли е?
за батерия провери и в http://etronicsbg.com/ - питай ги на каква цена ще ти го предложат !

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: mircho   
Дата:   14-01-05 09:48

За battery meter - наистина не виждам такъв. Според мен софтуера "знае" нивото на батерията защото софтуера за компютъра който се инсталира и управлява фотоапарата може да прочете и покаже нивото. Аз допускам все още че не съм открил някаква опция. Но може и наистина да няма такава. Със сигурност фотоапарата започва да предупреждава с една иконка, когато е хубаво да заредиш батерията. След като се появи иконката аз снимах още 10 снимки + 10 секунди видео. След това спря сам, като изписа на екрана да го заредя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   14-01-05 14:48

Ами, ОК! Значи наистина няма battery meter - беше ми мнго чудно как така Canon на серията апарати IXUS може да пропусната такава съществена част от software на апарата. Сетих и още нещо да те питам - Знаеш ли какъв е максималния размер памет който може да се включим към апаратите - Canon IXUS ? Ако сложа 1GB ще може ли да проработи...
И друго - реално за колко снимки държи тази батерия при нормално натоварване ?
Мерси за отговорите .....[cool] undefined

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   14-01-05 18:46

http://www.digital-flash.com/catalog/product_info.php?products_id=300&osCsid=e6bb9d04d4b8ad0272016ecacaa7ba1a


samo za 35 leva....
ne znam za kakvo ka4esatvo stava duma ....

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: mircho   
Дата:   14-01-05 18:49

Като за апарат който ми е от 4 дни в ръцете не мога да ти отговоря на всички въпроси.
Понеже непрекъснато свалям снимките на компютъра и ги трия от камерата не мога да преценя колко издържа батерията (във снимки).
Знам само че за около ден и половина се изтощи.
За паметта също не знам. Знам, че тази 256МБ, стана без проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   14-01-05 22:21

oki :) az misleh 4e si si igral pove4e , emi 4estito da ti e :P Kato probvash , spodeli vpe4atleniq :)

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: leia   
Дата:   03-02-05 15:48

Aко все още се интересуваш, аз снимам с такова апаратче. С едно зареждане снимама м/у 300 и 1000 снимки... което за мене е учудващо, но е факт... обеснявам си го с факта, че често снимам на серии, без прекъсване, а тогава, батерията се хаби по-малко. Снимам с 1GB SanDisk, мисля че това е лимита, поне при снимане на видеоклип...

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за Canon sd 200/ Ixus 30
Автор: arkaims   
Дата:   03-02-05 19:46

ами супер! мерси за отговора :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна