Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 отново предложение ..;))
Автор: thor   
Дата:   02-02-05 22:44

дойде ми на ум ,незнам дали е изпълнимо или рентабилно ,но все пак докато не съм забравил :

хрумна ми за да може да се " принудят " или за да видят потребителите на сайта колкото се може повече от токущо качените снимки ,например да речем задължително преди влизане в сайта преди или след рекламите на спонсорите ,задължително за да се отиде някъде из сайта преди системата да ни заведе на мястото което търсиме ..

да се появява една страница на която да има само тъмбове с последно качени снимки и тази страница да стои около незнам да се прецени задължително 10-15-30-секунди и след това да изчезва и системата да ни предоставя страницата от сайта която търсиме в същото време по желание на този който е забелязал нещо интересно на тази страница да може да я задържи и така ще могат да се видят

най голяма бройка от новокачени снимки и тази страница да се появява дори и когато имаме адрес на вече определена страница в сайта ,така си мисля че ще може да се забележат възможно най много снимки .... а и предполагам че сайта ще се различава с нещо по този начин на подобните му сайтове ,нещо както има подобни превюта ( от кратки анимации ) които съм срещал на някои персонални или не сайтове .....[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: отново предложение ..;))
Автор: jumbo   
Дата:   02-02-05 22:48

ами аз влизам тук само заради форума....

Отговори на това съобщение
 Re: отново предложение ..;))
Автор: thor   
Дата:   02-02-05 22:55

еми супер ,не съм писал никъде форума да се закрие ,бре jumbo ..[smilie6] ама това си е просто идея ,аз нямам претенции и никъде не пиша че трябва да се направи непременно ,пък и затова е предложение който иска да го обсъди като идея ,все пак форума не би бил това което е без фотофорума-на който се качват снимки и ме съмнява че би съществувал ... [smilie6]

[beer] айде глътни нещо и се успокой ,ако зависи от мен давам ти правото да посещаваш форума докато съществува ...[smilie6] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: отново предложение ..;))
Автор: Transfiction   
Дата:   02-02-05 23:05

И аз искам да се виждат повече качени, но това май ще ме направи много нетърпелива, то аз и без това съм си. [smile]

Отивам да гълтам... нещо -> [beer] [smilie5]
Привет! :)))

Отговори на това съобщение
 Re: отново предложение ..;))
Автор: thor   
Дата:   02-02-05 23:16

[beer] fixTrans[smilie24] [beer]
е нетърпелива може би неправилно съм се изразил ,мисълта ми беше това да става само при инициално/първо влизане те вече куките ,ще знаят и веднъж като си в системата ,няма на всяко кликване да ти вадят тази страница ,нали вече веднъж в системата те си текат снимките отдясно на страницата ...[beer]
та такам..ай наздраве , гълтай колкото можеш да поемеш.....[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна