Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За Сигмите
Автор: trap   
Дата:   02-02-05 19:55

Искам да си купя един обектив Сигма ама не знам кой от двата модела да избера.
Единия е:
Sigma Zoom Telephoto 70-300mm f/4-5.6 APO Zoom Macro Super II Autofocus Lens for Nikon AF-D
А другия е:
Zoom Telephoto 70-300mm f/4-5.6 DL Macro Super II Autofocus Lens for Nikon AF-D

Някой може ли да даде напътствия.

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: TPECHAT   
Дата:   02-02-05 19:58

s kvo snimash?

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: Travis   
Дата:   02-02-05 20:04

Kategorichno parvia.

Imah 2-ria i go prodadaoh, mehanikata mu se skapa za 0 vreme, imashe i dosta CA.

Hubavo si pomisli dali iskash nepremenno AF vario v toia diapazon - s vsiako tialo obektiva shte fokusira sravnitelno bavno i shte blujdae pri niska svetlina. MF vario-teletata sa hem po-evtini, hem po-zdravi, hem (chesto) dosta po-dobri kato optika (makar che na 400 film tova ne e bolka). Az polzvam star djelezen Vivitar Series 1 MF 70-210/4.5 i sam dovolen. Ako ti e lubitelski Nikona obache, niamash fokusen ring i klin, i triabva da razchitash na zelenata tochka...koeto ne vinagi stava



Публикацията е редактирана (02-02-05 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: trap   
Дата:   02-02-05 23:01

Хмм, Травис ти ще вземеш да ме откажеш изобщо от покупката. Аз сега си имам МФ 60-300 Тамронски и даже съм го пуснал за продаване.
Иначе сега снимам с едно Д1 и се мислех да си взема нещо АФ за него щото стария ми апарат си е МФ и за него е безмислена тая операция.

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: Travis   
Дата:   03-02-05 00:22

Ami da smeniash Tamronski MF sas Sigma APO...ne vijdam mnogo smisal/razlika, osven ako Tamrona ne e grohnal/goliamo kepaze, ili D1-to ne ti potvarjdava fokusa s nego.

Ako e istina che Nikon shte puskat AF-S 70-300 DX s VR na cena 499$ v US
...togava bih se zamislil.


Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: boni   
Дата:   03-02-05 00:25

a dano e sitinaaaaaaa[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: trap   
Дата:   03-02-05 00:29

Ами Тамрона си е съвсем наред и си работи перфектно и с Д1-то само дето не е АФ. Аз и без това много се чудя дали да го продавам. А това дето ще има 70-300 с ВР на тая цена, ако има и малка доза истина предпочитам да изчакам.

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: Travis   
Дата:   03-02-05 01:27

Tova go chetoh v Nikonians.org, taka che ne si zalagam glavata za nego...izglejda mnogo logichno obache ako DX standarta se zapazi...abe do 20 Fevruari shte e iasno[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: smit_m   
Дата:   03-02-05 17:45

Az snimam sas Sigma Zoom Telephoto 70-300mm f/4-5.6 APO Zoom Macro Super II za Canon i sam dovolen,ako iska6 pogledni snimkite mi,tam sam zapisal s kakav obektiv sam snimal no ne te savetvam da vzeme6 vtoria [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За Сигмите
Автор: trap   
Дата:   03-02-05 18:25

Абе веднага им хвърлих едно око и съвсем не изглеждат зле. Ако обаче се окаже верен този слух за VR-a ще си умра от яд. А какво толкова не му харесвате на втория.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна