Автор: J0R0
Дата: 12-10-03 12:40
Наближава края на месеца. Конкурсите ще приключат. Ще има изложба, гласим я да бъде около 15-20 ноември.
Снимките обаче трябва да бъдат събрани по-рано за да могат да се паспартират и подредят.
Какъв ще е критерия при подбора?
Субективен. Още от сега си казвам.
Идеята е да бъдат показани най-добрите снимки, но подбора няма да е по рейтинг. Защото целта е да бъдат показани максимален брой автори.
Има много хубави снимки, които трябва да бъдат видяни, а не могат всички да влязат в челните места. От друга страна ако някой автор ими много снимки в челните позиции, то няма да е справедливо да покажем всичките му снимки, за сметка на такива, които са по-назад.
Затова ограничение ще има - максималния брой снимки от автор ще бъдат две или три.
Повечето ще бъдат с по една снимка.
Вече написах мейли на голяма част от хората, но има и още много, чиито снимки са по-назад, а ми се иска да бъдат включени в изложбата.
Ще ги изредя тук, а който си види снимката, ако има желание да участва, може да ми я донесе или изпрани на адрес: София, бул. Патриарх Евтимий 36-А, ет. 1, Стандарт Плюс ООД (Жоро)
/става въпрос за снимките от по-задните страници, тия на челните места няма да ги изреждам, за тях е ясно/
|
|