Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продаден
Автор: Rebellious   
Дата:   02-10-12 21:47

Продавам тяло Канон 5Д в отлично състояние. Снимано е с армор протектор / гумен калъф, обхващаш цялото тяло плюс защитен екран/. Те вървят в комплект за този, който го вземе. Общоизвестният проблем на този модел с разлепеното огледало е решен чрез сервиза на Зентекс миналата зима. Оригиналната батерия спря да работи, но тялото върви с две други, неоригинални / Phottix Titan 1600 mAh for BP-511A/, които работят без проблем! Зарядното е оригиналното, също работи без дерт! Дискове и книжки нямам / не мога да ги открия всичките къде съм ги набутал[smile] /
За тия, дето се притесняват от некоректни "търговци", тялото е купено от Темелков , почти ново преди 3 години. Никсън ми беше свидетел и консултант тогава.
Давам към комплекта и карта SanDisk Extreme III 4 GB.
Всичко това на цена 1000 лв. Без коментар! Изпращане за сметка на купувача с опция за преглеждане, естествено. Или на място, тук в Казанлък.
Контакт на ЛС.


Отговори на това съобщение
 Re: Канон 5Д
Автор: mano   
Дата:   02-10-12 21:50

Отлична обява и цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 5Д
Автор: apollo   
Дата:   02-10-12 21:58

Имаш Л.С. [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 5Д
Автор: Rebellious   
Дата:   02-10-12 23:31

Запазен за apollo. Засега![smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Канон 5Д
Автор: Jirko   
Дата:   02-10-12 23:39

Добра цена, наистина. Айде Краси май ще се оборудва с истинска машина.

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 5Д
Автор: Rebellious   
Дата:   02-10-12 23:53

Значи, извинете ме за лиричното отклонение, но винаги съм се чудил как хора в базара искат цена, която сравняват с тази от магазина! Значи ако е нов апарата и си го вземеш от магазина, плащаш за това! Но след това цената пада стремително! Независимо на колко кадри и т.н. Или, че бил в кутия. Да, пазара определя цената, но реалната цена намира и по-бързото развитие!
За тия дето снимат, а не се чудят как да изкярат от пазарна ниша, това е ситуацията. За другите също има място, ако не прекалят, разбира се. Те,такива ми ти неща.


Отговори на това съобщение
 Re: Продаден
Автор: Rebellious   
Дата:   08-10-12 13:39

Радост и късмет на новия собственик! Да му донесе поне толкова радост, колкото на мен, а даже и много повече!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР