Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: didZ   
Дата:   31-07-12 00:50

Гледам че тук стават такива работи дори съм изпуснал един колега който е търсел точно лаптоп и е давал точно 40D :( Та.. За сериозните - изключително коректен съм. От Разград съм, работя в магазин за техника. Лаптопа е чисто нов. Стоял само около седмица (за сега) на витрина. Ще бъде даден с гаранционна карта кутия и всичко. Все пак е от магазина - състояние чисто нов. Ако има кандидати дори съм навит да пропътувам до 100-150 километра около Разград защото иначе не знам как ще стане замяната с тези куриери. Става въпрос за:

ACER ASPIRE 5741ZG

Като основните характеристики са:
Intel dualcore на 1,86Ghz забележете с _3_МБ кеш!!
3GB разбира се бърза DDR3 RAM
HDD 500GB забележете WD
Мощна ATI видеокарта 5470 със 512MB собствена памет.
Батерията държи 3 часа - тествано!

Актуалната му цена в момента в магазина, а и в нета предполагам е 820лв, да речем, че ако клиента в магазина ми хареса бих дал за 800 и така.. Готов съм и да доплатя някаква сума ако си струва.

Както казах лаптопа си е чисто нов и ще ви бъде предаден с гаранция на ваше име! За всичко останало по него вижте в бат гугъл. :)

Търся:

40D на сносни кадри, по възможност със аксесоари от сорта на кутийка, капачки, ремък дистанционното ще ме радва също много, но и да не ви се дава ще си купя. :) Чанта си имам, скоро се разделих с 350D-то си + обективите му. Поради това искам да има и някакъв обектив, по възможност стабилизиран и на повечко милиметри, както казах склонен съм и да доплатя. Сериозен човек съм, и ще се радвам апарата да няма скрити дефекти смяна на затвори и тнт. Това е от мен, май всичко за сега..

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: didZ   
Дата:   31-07-12 01:06

http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/acer/aspire-5741zg-p603g50mn-p43858598/

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: didZ   
Дата:   31-07-12 02:46

И телефони де къде ми е акъла..

мтел 088 335 13 13

глобул 0895 713 712

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: fotorafi   
Дата:   31-07-12 13:04

За твоя лаптоп съм готов на бартер:обектив Никон 3,5-5,6/18-105 мм,в гаранция, нов не ползван.Кутия, капачки, калъф, упътване, гаранция
София 0886-711-193

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: swob   
Дата:   31-07-12 13:26

Това е някаква подигравка с човека да му предлагаш обектив който е пълен с недостатъци и освен това струва не повече от 450 лева [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] стегнете се бе хора само гледате да пре*бете някой !!

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: didZ   
Дата:   31-07-12 20:12

Благодаря колега!

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям чисто нов лаптоп за 40D + някакъв обектив
Автор: didZ   
Дата:   02-08-12 00:28

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР