Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продава: Fuji Finepix s1500
Автор: aeryn   
Дата:   05-06-12 20:24

за спецификации http://www.cnet.com.au/fujifilm-finepix-s1500_specs-339298091.htm
Аз бих казала, че е много удобен за ползване. Изключително съм доволна от него! Продавам го, защото ми подариха друг по-нов модел от същата серия.
Има една малка забележка на екранчето - леко по-тъмно петънце. Иначе обектива е перфектен. И няма други забележки.
Продавам го в комплект с чантичка и разбира се USB кабелa и връзките прилежащи към него и чантичката.
Книжката в пакета беше сгрешена и е за друг модел и съм я хвърлила. Мога да пратя на английски изваден от интернет.

Цена: 170 лв.

Намира се в София.
За рамките на София бих го предала лично, за по-далечни дестинации ще го пратя по някоя от куриерските фирми на дадения от вас адрес.

Телефон за връзка: 0896877447
Скайп: somebody-new
ел. поща: kambatatv@abv.bg

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР