Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПРОДАДЕН-Canon 20D+Canon EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM + 2 батерии и 2 карти памет
Автор: gordian   
Дата:   20-05-12 16:44

Нова цена - 700 за комплекта - а може и отделно но без екстрите /картите и новата батерия/

1. Апарата по мои сметки е на 50-60 хиляди кадъра.
Ако някой ми дааде програма с която може да се види, бих постнал точната бройка ... Апарата е мой - аз съм го ползвал от самото начало - така че твърдя че няма никакви скрити дефекти и снима по начина по който би трябвало да го прави!

2. Обектива е в чудесно състояние без никакви драскотини и повреди.

3. 2 батерии - Едната батерия държи около 800 кадъра а другата е чисто нова /както виждате/ и двете батерии са оригинални Canon-ски

4. Картите - ами и те работят :) едната е 8 GB, другата 2 GB

5. Към него вървят и кабелче за връзка с компютър и зарядно /не съм го снимал защото мисля че не беше достатъчно красиво/ :)))

Цената за комплекта /нещата се продават в КОМПЛЕКТ/ е 700 лева

Моля без излишни коментари ! Заинтересуваните и хората с конкретни въпроси да ми пишат на лично съобщение :)



Благодаря !

ето и снимки

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=447270


Отговори на това съобщение
 Re: продава-Canon 20D+Canon EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM + 2 батерии и 2 карти памет
Автор: gordian   
Дата:   20-05-12 19:44

и линк от който можете да изтеглите снимката на която има RAW и JPEG convert - за да добиете представа как се държи обектива и тялото 20D

http://dox.bg/files/dw?a=47977dc68f


Благодаря :)



Публикацията е редактирана (20-05-12 19:45)

Отговори на това съобщение
 Re: продава-Canon 20D+Canon EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM + 2 батерии и 2 карти памет
Автор: sk8tony   
Дата:   23-05-12 13:53

Обектива отделно подава ли се?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР