Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Panasonic FZ5, Pentax Optio 30 и Sony Cyber-shot
Автор: drajko   
Дата:   07-03-12 17:44

Здравейте :) реших да се разделя с малко стара техника, тъй като искам да мина в по горен kлас aпарат. Става дума за две сапунерки и един малко по голям сапунер.

Panasonic FZ5

Апарата работи без проблем, дори и в момента снимам с него. Към него има пълен комплект аксесоари заедно с кутията (Кабел за връзка, адаптер за филтри, сеник, CD, всички книжки, батерия и зарядно)

цена 180 лв.

Pentax Optio 30

Апарата е с дефектирал затвор, снима само при максимален зум, но това е единствения проблем като цяло ако се отстрани тази повреда всичко друго е ок. Макар че е стар модел, си спомням че правеше много хубаво макро, работи с 2 батери AA по 1.5v.

Цена 50 лв.

Sony Cyber-Shot

Апарата е с повреда, изтърван е и оптиката му е изкривена, със сигурност трябва да се смени. Капачето на спусъка пада и е залепено с лепенка от горе, като цяло му е нужен ремонт който не вярвам да струва кой знае колко, а може да се използва и за части всичко си му работи, като изключи оптиката, работи с акумолаторна батерия.

Цена 60 лв.



Снимки ще кача малко по късно или утре!
за връзка може да ми пишете на ЛС или на 0883 307 551
Нещата се намират в Каварна, могат да пътуват с Еконт до всяка една точка на страната.

Ако някой желае да коментира цените, отворен съм за предложения, вярвам че при явен интерес можем да се разберем. Пишете ми с предложения по цената на ЛС, за да не водим дълги дискусии в темата.

:)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР