Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПРОДАДЕНО.
Автор: GEORGIKOZHU   
Дата:   04-03-12 11:43

Здравейте, продавам апаратчето, като то е без драскотина и всичко си му работи чудесно. Предимствата на камерката са: чупещ дисплей, гнездо за светкавица, пълни ръчни настройки, TIFF и RAW формат. Апаратчето е в класа на канонското G5 и мисля че за тази цена е невъзможно да се намери по-добро. Продавам го със зарядно и две батерии, които незнам колко са нови. Камерката е купувана от този форум преди може би три години, като съм снимал с апаратчето не повече от 200 кадъра, защото си купих D90 и си го нося него, като малък апарат. Забележка: Капачката на обективчето е залепена към каишката, защото ушенцето за което се закачаше за каишката се отчупи.

Skype: georgi.kozhuharov e-mail: georgiko@dnevnik.bg gsm:0887701038

Намирам се в София, но мога да го изпратя с Еконт и по други места в България, за сметка на купувача

Отговори на това съобщение
 Re: Добър вариант за джобен фотоапарат Nikon coolpix 5400- 90лв.
Автор: GEORGIKOZHU   
Дата:   04-03-12 13:05

Допълнителен плюс на камерката е доста стабилната й изработка, а матрицата дава според мен често дори по-добри резултати от повечето съвременни сапунерки в ценовият клас до 300лв.

това е кадър правен с апаратчето при нужда мога да изпратя няколко кадъра правени с него на желаещите http://www.gk-photography.net/singles.php#PID199



Публикацията е редактирана (04-03-12 17:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР