Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Danny_B   
Дата:   30-01-12 20:52

Здравейте, на скоро се запалих по фотографията и ми трябва професионален фотоапарат. Чувала съм добри отзиви за Canon-и и Nikon-и и затова съм се ориентирала към тях главно. Ако имате предложения на изгодна цена, ще се радвам да ги споделите с мен! ^^

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: ivandexxaivan   
Дата:   30-01-12 20:57

Дай някакъв ориентир, добра цена за един апарат е 500лв, за друг апарат е 2000лв :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Gecata   
Дата:   30-01-12 21:10

Едно 5Д ще излезе след ден два. Орриентировъчно за около 1500лв.Ако те нтересува пиши ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: io_bs   
Дата:   30-01-12 21:16

Еха, наскоро си се запалила а вече искаш про техника? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Danny_B   
Дата:   30-01-12 21:34

ами мисля, че ако искам хубави снимки, с един обикновен апарат "сапунерка" едва ли ще стане! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Stoimen_82   
Дата:   30-01-12 21:38

ДА, така е, но виж цената на професионалните тела и после погледни какво търсиш в първия пост?! Може би имаш предвид някакъв стартов апарат+обектив, но напиши поне цена и някакви предпочитания за размери, тегло, вид карта памет, обектив? Примерно...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Danny_B   
Дата:   30-01-12 21:38

Ами до 500-600 лева ще е най-добре, защото не мисля че ще имам възможност за повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Danny_B   
Дата:   30-01-12 21:46

Например Canon 1000D + обектив 18-55 примерно. 2-4-6 Gb карта. За не повече от 500 лв. Като давам този за пример, защото съм го виждала и ми харесва като модел. Горе съм писала, че харесвам двете марки (Canon и Nikon) и че съм начинаеща, така че ако можете и вие да дадете някой съвет, би било прекрасно! Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   30-01-12 21:49

Danny_B, няма "професионален апарат" за 500 - 600 лв. :) Затова се шегуват с теб тук :) Професионален при Канон означава 1D/1DII/1DIII/1DIV, а също така аналогично 1Ds, 1Dn, 1DH, изобщо телата, които са ФФ или 1,3 кроп и се водят професионални. Дори ФФ телата 5D/5DII самия производител не ги води професионални. Аналогично при Никон - D2/D3 и подобните ...
Ти по-скоро трябва да кажеш, че си търсиш цифрова огледално-рефлексна камера. Макар че аз бих ти препоръчал да се замислиш - в момента има доста алтернативи [smile] Но като цяло - въпрос на терминология все пак [smile]
Успех ти пожелавам във фотографията [smilie24] Дано всичко, което ти изглежда трудно да ти е интересно, това е основното [smile] [smilie24]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: nboyanov   
Дата:   30-01-12 21:50

Ако наистина си се запалил, 500лв. ще е само първоначалната вноска:). След месец-два ще се оглеждаш за по хубав апарат и по добри обективи. Аз направих така и сега съжалявам. По-добре си купи техника, която няма да сменяш поне 2-3 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: lion4e   
Дата:   30-01-12 21:58

Здравейте, на скоро се запалих по фотографията и ми трябва професионален фотоапарат. Чувала съм добри отзиви за Canon-и и Nikon-и и затова съм се ориентирала към тях главно Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Например Canon 1000D + обектив 18-55 примерно. 2-4-6 Gb карта



[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie10]



Публикацията е редактирана (30-01-12 21:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: idonkov   
Дата:   30-01-12 22:04

Професионален фотоапарат - Canon 1000D + обектив 18-55 [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   30-01-12 22:19

Колкото и да се смеете, има шебеци дето имат апарати за по 4-5000 лева, ама са с две леви ръце, и снимането им прилича на .... Че затова смях не е нужен, а по-добро отношение към ново-регистрираните потребители на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: nboyanov   
Дата:   30-01-12 22:26

баби-играят-с-теб [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: ReDn3x   
Дата:   30-01-12 22:27

@баби-играят-с-теб, евала!
Най - накрая някой да сложи протата на място!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: c0   
Дата:   30-01-12 22:39

[smilie24]
влизаш в омагьосан кръг ..
ще си вземеш телце , след т'ва 100 обектива докато не стане това което искаш - широко, светло, дълго, твърдо и тн ..
докато се усетиш ще носиш 20 кила джамове .. и хиляди левове не-пропити ... :)))
снимай си със сапунерката и си пей .. ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: party_cool   
Дата:   30-01-12 22:41

c0 - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: gnoemad   
Дата:   30-01-12 22:45

Като си купиш Никон не ставаш професионален фотограф а ставаш собственик на Никон. И по-добре виж от някой познат си поиграй ако има някое огледално тяло, защото и да си купиш камера за 5-6-700лв. и да снимаш само на "онова зеленото" кел файда ;)



Публикацията е редактирана (30-01-12 22:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: окото   
Дата:   30-01-12 23:11

Написах ЛС.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: Ladev   
Дата:   30-01-12 23:43

Професионален може да е и сапунерка, стига да си изкарваш парите с нея и това да ти е професията, така ги виждам нещата аз. Като за начало не мисля че ти трябва фотоапарат на много високо ниво. За тези парички Canon 1000D (с китов обектив 18-55mm) или Nikon D3000 (с китов обектив 18-55mm), ще ти свършат добра работа за да те въведът в основните неща. Не е нужен апарат за 6000 лева за да правиш сносни и най-вече стойностни снимки. По-нататък може да инвестираш в нови обективи, в зависимост от това коя част на фотографията ти е интересна, но като за начало 18-55mm обектив ще покрие основните нужди. За това ги комплектоват, не са чудесни но вършат работата докато се ориентира човек. Успех.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   31-01-12 00:38

Ladev е дал прекрасен съвет, ако имаш нужните умения и познания, може да направиш чудесни кадри с Nikon или Canon, или която и да е друга марка фотоапарат, дори той да струва само 500 лева. Важни са обективите. [smile]
Успех в начинанията.



Публикацията е редактирана (31-01-12 00:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: liofer   
Дата:   31-01-12 07:02

Ей тва Българите сме голямо животно :( Момичето им иска съвета за по добро и да и предложат техника ТЕ СПЕЦИАЛИСТИТЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ ХАСПЕЛИСТИТЕ започнаха да отказват момичето :( то ясно ви каза че иска апарат които да прави истинска снимка и е отделила определена сума какво повече има за разбиране ТИКВИ ТАКИВА ако някои не е полезен по добре да не си хаби професионалното мнение а да си комуникира със себеподобни СПЕЦИАЛИСТИ

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: liofer   
Дата:   31-01-12 07:18

КОИТО ИМА ДА ПРЕДЛОЖИ ЛИЧНА ТЕХНИКА ИЛИ НА СЪФОРУМЕЦ ДА ПИШЕ ОСТАНАЛИТЕ С МОДЕРНАТА ТЕХНИКА ДА И СЕ РАДВАТ И ДА ХОДЯТ ДА ПРАВЯТ ПО 20-30 хил. СНИМКИ НА ГОДИНА

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: idonkov   
Дата:   31-01-12 09:11

Е, то човек не може да се удиви от израза - "Професионален фотоапарат" (още повече, че бях на няколко чашки). А и никъде не съм споменал, че съм ПРО и че снимам с ПРО. Напротив абсолютен любител съм и снимам само за кеф и то с абсолютно любителски апарати и не правя повече от 10-12000 кадъра на година. А на Danny_B бих препоръчал при този ограничен бюджет (500-600лв)да потърси нещо из базара (както се е ориентирала). Аз лично мисля другия или по-другия месец (предстои му евентуално една екскурзийка с позната) да пусна в продажба едно тяло D50 с обектив 18-55VR на около 7000 кадъра (може да му направят още 1000-2000) за около 350лв. Макар, че не е ПРО, все пак бива. И много добре си се ориентирала да започнеш с нещо такова, дори и да е от нисък клас, възможностите ти за развитие и усъвършенстване, както и качеството на снимките са на съвсем друго ниво, а дори и да си останеш пълен любител (като мен), удоволствието от направените снимки и това, че ти си ги направила е върховно.



Публикацията е редактирана (31-01-12 11:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся Canon/ Nikon на добра цена втора ръка
Автор: djigata   
Дата:   31-01-12 11:07

Здравей колега, имам никон д5000 много е запазен, с много допълнителни аксесоари които така или иначе за напред ще ти трябват :) /е, много разбирасе според критериите де :)/, и е на окло 30-тина хиляди кадъра! Скоро ще пускам обява, и може там да се види. Погледни ревютата за този модел и ще разбереш дали е това което търсиш, макар, че без опит с огледалорефлексна камера ще е много трудно да направиш тази преценка...
Успех!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР