Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 550D + 18-55 IS + Чанта + дреболии
Автор: qwerty11   
Дата:   14-09-11 16:28

Здравейте, реших да си взема нов фотоапарат и продавам текущия + обектив и други неща.

Canon EOS 550D в кутия, пълен комплект (батерия, зарядно, USB кабел, AV кабел, капачка за тялото, инструкции, CD със софтуер, гаранционна карта + касова бележка) На по-малко от 1800 кадъра с оставаща гаранция 7 месеца, без никакви следи от употреба. В перфектно състояние както визуално, така и технически. Към всичко това добавям и:

- SDHC карта памет 8GB class 10 (същата само, че не е Сони)
- Филрър COKIN (липсва държача на филтъра)


Обектив 18-55 IS в перфектно състояние, без нито една прашинка зад лещите, с предна и задна капачка. Не е свалян от тялото и е купен с него.


Фото чанта Канон в перфектно състояние, не е скъсана. Като чисто нова! Единтвено металното захващане отпред е леко забелено.

Изпращам в цялата по Еконт Експрес (или ако предложите друг вариант) Апарата може да е види и тества в Шумен.

Цена за всичко - 1100лв

При интерес обадете ми се или ми пишете: 0886259828

Ако някой иска нещо отделно нека ми пише ЛС или ми се обади, и ще измислим нещо, въпреки че предпочитам да продавам всичко наведнъж.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 550D + 18-55 IS + Чанта + дреболии
Автор: qwerty11   
Дата:   14-09-11 16:34

Снимки ще направя и кача в близките дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 550D + 18-55 IS + Чанта + дреболии
Автор: qwerty11   
Дата:   14-09-11 17:07

НЕ СЕ ПРОДАВА ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ



Публикацията е редактирана (15-09-11 21:11)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР