Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 въпрос за Panasonic FZ30
Автор: красис   
Дата:   29-07-11 10:20

Здравейте един приятел е решил да се разделя с апарата си та се чудя дали да го взема каза че за около 300лв. щял да го продава,та търся мнение за тоя апарат цената добра ли е и т.н.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: steeens   
Дата:   29-07-11 17:03

[smilie10] [smilie10] [smilie10]
За него ще е добра. Но ако ти е добър приятели имаш излишни пари за харчене, можеш да го спонсорираш.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: clipse   
Дата:   29-07-11 18:05

Е пък не е чак толкова много 300 лева за FZ30.
Апарата си е супер, това, че хората са решили да си продават FZ50-ките на 300, не значи, че FZ30 не си заслужава толкова...
300 лева си е нормална цена за FZ30 според мен. А 350 са много добра за FZ50. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: liyana   
Дата:   29-07-11 18:23

Ако апартчето е в добро състояние, цената също е добра. Снимала съм с такъв, от началото до края бях много доволна. Не малка част от снимките в профила ми са правени с него.

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: Suggs   
Дата:   29-07-11 21:41

Цената не е лоша, в зависимост от състоянието и окомплектовката.
Но това е нормална цена за продажба. Ако наистина ти е приятел, ще ти го даде за 200 [smile] .

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: qwer6   
Дата:   29-07-11 21:51

Събери си още малко парички и си купи DSLR,а не този турбо-сапунер!Имал съм FZ 28-не,е лошо ама си е компромис,както и да го погледнеш!Така,че събери още мнения и сам си реши!Успех![shtrak] [shtrak] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: longjohn   
Дата:   29-07-11 23:38

За 300 можеш FZ50 да си вземеш, лично моя го продадох за толкова на напълно непознат колега от форума. Нека той каже за състоянието какво е, но разликата с FZ30 не е малка. RAW на FZ50 беше чудесен. Успех! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: въпрос за Panasonic FZ30
Автор: красис   
Дата:   30-07-11 09:47

Благодаря на всички за мненията ще видим дали ще се съгласи за под 300лв. А иначе апарата е в отлично състояние и на не повече от 4000к.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР