Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 01:11

Prodavam Canon 40D v kompaniata na Sigma 17-70mm f2.8-4.5
Jiveia v UK, no ne mi prechi da go shipna do BG s Royal Mail registered delivery.
V otlichno sustoianie.
Mojete da vidite mashinata na dolnia link:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280705212888&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: showtime   
Дата:   06-07-11 01:18

Хубаво, постарал си се в обявата, но си забравил да напишеш най-важното - броя на сработванията на затвора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: guciguci   
Дата:   06-07-11 01:26

Абе и друго важно има,ама айде....

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 01:36

Za koito se interesuva, canona ima circa 9800 actuations

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: RosenBurov   
Дата:   06-07-11 01:53

а цена има ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 02:03

Cenata zavisi ot rezultata na turga. izpolzvam ebay poneje smiatam che paypal e vuzmojno nai sigurnia nachin za online prodajbi.
Do kolkoto mi e izvestno PayPal praktikuvat i v BG.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: s.lazarov   
Дата:   06-07-11 15:16

Успех, колега. Цената засега е добра курсът е 2.23 лв. за една лира, доставката не знам обаче как ще е..
За Сигмата нищо не казваш d-:

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 16:04

Dostavkata do BG ne smiatam che shte e poveche ot 15-17 GBP.
Inache Sigmata sushto e postnata v Ebay na slednia link:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280705220454&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: s.lazarov   
Дата:   06-07-11 16:23

Да де, видях я затова казвам. Ами добра е офертата, ако цената се задържи в този диапазон, дори с доставката ще излезе по-евтино отколкото в някои в България. Иначе машината е много добра, преди няколко месеца си взех такова тяло - доволен съм! Успех с проджбата! (-;

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: KuKumicin4e   
Дата:   06-07-11 16:36

Колега,като изключим факта,че тая работа с ....."чакай да се вдигне цената,пък тогава ще ви я кажа" смърди още нещо не е ясно.
Започваш с "Върви заедно със Сигма...." но до края останах с впечатлението,че цената е ...опс то я няма,но ще бъде само за тялото....
Последно се продава апарат заедно собектива и цената е еди каква си или се продават отделно и цената им ще бъде....уточни тези неща,ако обичаш.
А да.И тук никой не обича писането на шльокавица.А това,че си в Обединеното Кралство не е оправдание.Много приятели имам там.Всичките те пишат на Български!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 17:35

Specialno za Kukumici4e:
Ne znam kak tochno da opisha situaciata bez da te zasegna, no shte opitam:
Opredeleno nikoga ne si izpolzval Ebay i koncepciata za turg ne ti e izvestna. Cenata se opredelia ot kupuvacha a ne ot prodavacha i e v zavisimost ot tova kolko bi bila maksimalnata suma koiato kupuvacha bi si posvolil. Nishto ne "smurdi" poradi prostata prichina che Ebay v sudeistvieto na PayPal garantira 100% che kupuvacha shte poluchi aparata na cena koiato e nai izgodna za nego, a prodavacha shte nameri kupuvach koito shte e nai podhodiasht za edna dobra sdelka.Otnosno komentara ti dali aparata vurvi v komplekt s obektiva moga da spodelia slednoto:
Ako razgledash Ebay posta shte vidish che s golemi sini bukvi e izpisano:

*****PLEASE SEE MY OTHER AUCTIONS, I AM ALSO SELLING A SIGMA 17-70*****

*****It can be made available as a bundle, please enquire for further details*****

Za teb specialno shte preveda:
***** molia proverete drugia mi turg, tui kato prodavam i Sigma 17-70mm****
***** moje da bude prodaden v komplekt, za poveche informacia mi napishete email****

Postnah aparata i obektiva v dva otdelni turga zashtoto mnogo hora tursiat samo tialo ili samo obektiv, no ako niakoi proiavi jelanie za komplekt, mojem da se ugovorim na komplektna cena. Do sega nikoi ne me e pital.

Smiatam che opisanieto po gore e dostatuchno iasno da si napravish izvod zashto cenata ne e opredelena v momenta i zashto shte stane izvestna v Nedelia vecherta kogato turga e spechelen ot "the highest bidder".

Prichinata poradi koiato izpolzvam latinski bukvi (ili kakto ti se izrazi: shliokavitza????) e poneje niamam instaliran BG driver koito da mi pozvoli da izpolzvam kirilica. Ne mi e nujno da izpolzvam kirilica i ne smiatam che se nalaga da ia instaliram. Mestopolojenieto mi niama znachenie. Tova che tvoite priateli izpolzvat kirilica si e tehen izbor. Mislia che vseki edin sredno inteligenten BG grajdanin bi bil sposoben da shvane kakvo se opitvam da kaja dori da ne razbira angliiski.

Nadiavam se ne sum te zasegnal.

P.S. ako ne si fen na shliokavicata predlagam da izpolzvash alternativen nachin da izpishesh username si. Vsushtnost ne sum siguren che KuKumicin4e popada v grafata na shliokavicata taka che se izviniavam predvaritelno ako gresha.

Lek den ot men, i happy bidding!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 40D + Sigma 17-17 f2.8-4.5
Автор: kamzov   
Дата:   06-07-11 18:27

Sega kato se zamislia moje bi triabvashe da zapochna tazi tema s slednoto:

Postnal sum edin Canon D40 i edna Sigma 17-70 v dva otdelni Ebay Auctions. Ako ima zainteresuvani i sa na iasno kak se procedira s Ebay, sa dobre doshli da bidvat. Linkovete sa po gore.

Izpolzvam tozi blog samo za reklama na posta v Ebay a ne kato otdelen nachin da napravia prodajbata.

Nadiavam se situaciata da e po iasna v momenta.

Sujaliavam za nedorazumenieto.

Priaten den

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР