Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   19-11-10 16:41

Следва....

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   19-11-10 16:42

Продавам въпросният обектив, който върви комплект с тялото, което искам да си взема.
Цената е 450лв./спестявате 50лв./ В магазина плащате и си взимате чисто новият обектив а аз тялото
Наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: __SpOO__   
Дата:   19-11-10 16:47

Тоест продаваш нещо, което дефакто не притежаваш? [smilie5]

Звучи интересно наистина, но все пак 'продавам' точно в този случай не е съвсем точното определение.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: clipse   
Дата:   19-11-10 17:05

Да, а той спестява 250 така...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: barmalei   
Дата:   19-11-10 17:33

[smilie5]

Преди няколко часа си купих такъв обектив. При цена от 499 лева и 83 лева ДДС, излиза, че чисто нов от магазина ми струва 416 лева.

А сега сериозно. Ако обективът е чисто чисто нов с гаранция точно 2 години - офертата си я бива [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: kirilsr   
Дата:   19-11-10 17:57

Типично нашенска приказка.Аз не гледам на мен да ми е добре "като спестя 50 лева",а завиждам на онзи "че ще спести 250".

Успех с продажбата.

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: __SpOO__   
Дата:   19-11-10 18:01

Ако цената на тялото чисто ново е пет(5) пъти по-висока от цената на чисто новият обектив взети поотделно, грижи няма.

Във всички останали случаи се "набутва" другия за сметка на собствената изгода.

Ако мине номера [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: da.fo   
Дата:   19-11-10 21:21

Най добре да се дели пропорционално икономията спрямо вложението [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: Suggs   
Дата:   20-11-10 08:13

__SpOO__ , наскоро купувах същия обектив, чисто нов от магазина, за 499 лв. Ако тогава имаше такава обява, бих се възползвал. Защо да не спестя 50 лв? А колегата нека купува каквото тяло си иска.

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: __SpOO__   
Дата:   20-11-10 09:41

Първото нещо, за което се сещам е, защото не е коректно. Но всеки има глава на раменете си и сам си преценява в края на краищата.

Защо да кажем аз да не си взема обектива вместо за 500 за 400 лева, а той да спести вместо да кажем 250, 200? Звучи в пъти много по-коректно спрямо двамата, не мислиш ли?


Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   23-11-10 21:11

kirilsr – Евала караш ме да имам надежди за нашият прост балкански народ …

Колега Spoo аз не виждам някъде да съм молила да ми коментираш обявата! Да ми влизаш с обувки в къщата и да размахваш пръст .. И на мен не ми харесва парцала на главата ти нито смешната ти доживотна татуировка ! За това те моля и ти да не коментираш мен!
Въпреки това съм длъжна да ти обясня някои неща, най малкото за да обогатиш смисловия си процес с други гледни точки!
Първо не разбирам от къде правиш заключение колко ще спестя аз и колко другият? /btw ако мислеше, като Кирил или мен или 99% от хората в западна Европа нямаше даже и да се замислиш за това, какво печеля аз а какво печелиш ти и дали за теб е изгодно това или не!!!!!/
За твое сведение и не само твое а и към всички малки мърдащи бай ганьовци, които са приели мотото :
– Не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле, ще кажа следното.
Това е промо пакета, който искам да взема
Цък промо-пакет
Спестяват се 100лв. От които 50лв. пестя аз и 50лв. пести другият .. Сега доволни ли сте ? А може би аз трябва да дам всички 100лв. на човека купуващ обектива?
И второ, ако искаш утре пусни и ти обява, например:
„Продавам” тяло на еди каква си цена от промо пакет за да си купя обектива … Разбираш ли разликата или и това да ти обяснявам?!?
Най много от всичко ме боли, че такова мислене, като твоето имат млади хора уж бъдещето на тази страна ..

П.п Разбира се след този мой пост нямам никакво намерение да държа предложението актуално. Толкова съм разочарована от поведението и начина на мислене на горе пишещите, че нито 50, нито 500лв. могат да ми го спестят!


Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: clipse   
Дата:   23-11-10 21:57

Леле каква драма...[smilie8]
Много ми е интересно едно - щом ще даваш 2000+ лева за D7000, защо по дяволите се циганиш за 50 лева с тази обява?!
Кой е бай Ганьото в случая?![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   23-11-10 22:15

Разбира се че е драма и тя по скоро е твоя а не моя!
Аз никъде не се „циганя” !!! Пуснах обява с конкретно предложение а ти седиш и ми правиш сметки, колко съм щяла да спечеля, другият „мозък” пък ми ръси теории за това кое справедливо и кое не …
Кво те бърка бе човече гледай си своя /най вероятно/ мизерен животец и не се занимавай с другите… Нито ти търся мнението нито разсъжденията, а най малко пък сметките, които правиш вместо мен !

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   23-11-10 22:20

А между другото никъде в нито една държава в която съм била не съм виждала толкова бедни хора, като българите да говорят с такова пренебрежение към парите. Хората на запад уважават всяка една стотинка и се борят със зъби и нокти за нея … Точно за това и имат за разлика от нас! 50лв. нищо не били, а най вероятно няколко дни работиш за тях ..

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: sirob   
Дата:   23-11-10 22:21

slizia не се отказвай - офертата ти е ОК - негативно коментиращите са "ДЪРВЕНИ ФИЛОСОФИ"! УСПЕХ![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: hemilio   
Дата:   23-11-10 22:27

[smilie7] [smilie21] [smilie21] [smilie7]
я,че интересно,някои пак избива Балкански комплекси[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: clipse   
Дата:   23-11-10 22:49

Ако трябва да сме точни, работя ден и половина за 50 кинта. [smile] И моята заплата дори не е нещо особено, макар за моя град да е добре. Точно затова обаче не съм и тръгнал да се ръся за D7000. И да, 50 лева от 2500 не са НИЩО. Ако искаш ще ти го напиша още няколко пъти НИЩО НИЩО НИЩО.[ezik]



Публикацията е редактирана (23-11-10 22:50)

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: __SpOO__   
Дата:   23-11-10 22:54

Съобщението е маркирано като спам

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: scorost   
Дата:   23-11-10 23:00

Мани, мани, направо висша математика и разсъждения за живота тук и в чужбината, на село и в града, заплати и кинти....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: clipse   
Дата:   23-11-10 23:03

И това което искате да кажете е?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: scorost   
Дата:   23-11-10 23:08

Визирам разсъжденията на slizia[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   23-11-10 23:12

Ни е с теб колеги най вероятно никога няма да бъдем!
Да коментираш нечия обява /в раздел базар!!!/е най малкото некоректно! По този начин влияеш на хората, която я четат. Това е равносилно да отидеш в някой магазин и да коментираш цените им пред някой купувач.. Сигурно ще те изгонят!
Ако мислиш, че си по умен от другите или просто искаш да си почешеш езика си има форум! Аз няма как обаче да ти забраня нито тук нито в реала да се месиш в неща, които не са твоя работа … Такива като теб има на всякъде и за това единствената защита е да предупреждавам останалите нормално мислещи хора …

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: slizia   
Дата:   23-11-10 23:15

Scorost е винаги толкова бърз, че най често подминава мислите си Clipse...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: __SpOO__   
Дата:   24-11-10 08:01

Ти се обърна към мен с "колега", забрави ли?

Да коментираш обява било некоректно? Верно ли? Да го напиша за сетен път тогава, да продаваш нещо, което не притежаваш е какво? Коректно?

И, ако обичаш вземи се спри да ме коментираш какъв съм бил и какъв не, става ли?

Защото си госпожа или госпожица Никоя, за да ми даваш оценки, капиш?

Отговори на това съобщение
 Re: От Магазина Никон 18-105 VR
Автор: zero   
Дата:   24-11-10 08:34

Абрееее толкова ли се свършиха простотите в България че се заяждате с тази обява. 50 лева са си винаги 50 лева, на 2-5-50 хиляди 50 лева са си точно 50 лева ни повече ни по малко и никому не са излишни. При положение че искам този обектив чисто нов веднага бих се възползвал от обявата. Може самото заглавие на обявата да не е формулирано правилно но дори и това не пречи то да означава това което е. Така че вместо да се правите на остроумни тука вземете някои апарат барем излезте да поснимате нещо, тя фотографията не е само простотия в базара на форума[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР