Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: barmalei   
Дата:   17-11-10 09:47

Продавам този обектив.
Закупил съм го преди точно месец от Фотопавилион. Има остатъчна гаранция до октомври 2012 г.
Състоянието е безупречно - без прах и драскотини.
Направил съм с него не повече от 100 кадъра, но разбрах че купуването му беше грешка, заради тялото, с което го ползвам - D60.

Има две капачки - предна и задна.

Очаквам доставка на 50/1.4 и 85 micro. Това се явява истинската причина за продажбата на този обектив.

Мисля, че няма необходимост от снимки, но за всеки случай ще кача такива довечера.

Цена: считам, че 160 лева е разумно предложение. Мога да изпратя обектива с куриер (Еконт) до всяка точка на страната с опция да се види преди плащане.


Телефон за контакт:

089 365 47 57

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: barmalei   
Дата:   17-11-10 10:16

Пропуснах да напиша, че обективът има сложен UV филтър Kenko от деня на неговото закупуване. Може да се купи с или без този аксесоар.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: marrio31   
Дата:   17-11-10 10:28

в София ли е,имаш л.с.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: barmalei   
Дата:   17-11-10 10:44

Обективът е продаден!

Честито на новия собственик.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: kms   
Дата:   18-11-10 11:04

Днес получих обектива. Продавача е изключително коректен, а обектива е чисто нов. Между другото толкова добре опакован обектив, досега не съм получавал. Личи си, че се грижи за техниката. Купувайте смело от него. Благодаря, много.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: barmalei   
Дата:   18-11-10 12:43

Винаги се радвам на добри отзиви за нещата, които по една или друга причина продавам.

Вярвам, че на този свят има все още коректни хора и такива, които оценят коректността.

Със здраве да си ползваш обектива. А на себе си пожелавам по-рядко да ми се налага да продавам, че само загуба [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Nikkor AF 50 mm f/1.8D
Автор: Chestuer   
Дата:   18-11-10 21:41

kms да не си сменил системата или ....


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР