Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 10:54

А не адаш, ако си хакер и няма какво друго да правиш, може да хакнеш 3 годишния премиум модел за да може да приеме още два ъпдейта, недей така.. [smilie18]

А с айфона просто си живееш в симбиоза и не се занимаваш с глупости.

И двата пъти в които съм се мъчил да "летя" с дрона, посредством андроид, единия път с премиум модела хуявей мейт 10 про и втория с настоящия ми ноте8 завършиха с пълно фиаско, като с мейт 10 изгубих дрона в езерото. Заеби, нищо не става от андроидските приложения...



Публикацията е редактирана (13-09-18 10:54)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 10:56

Хаквал съм едно старо (на една година) премиум леново. В стената [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 10:59

Хм.. аз си карам дрон от една година с хуявей... и нямам проблеми до сега никакви, нито крашва, нито се губи... сигурно съм късметлия

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 11:02

Е, то и до София можеш да стигнеш с москвич, но е къде по-лесно и приятно с мерджан ;)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 11:02

nsirakov: късметлия си определено [smilie5]

Пробвай с ios. Ще останеш меко казано приятно изненадан.



Публикацията е редактирана (13-09-18 11:03)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Tuborg   
Дата:   13-09-18 11:07

И аз съм късметлия явно ... Самсунг, хуявей ... проблеми нулеви ... казвам го само за протокола :)

[beer]

ПП Иначе никъде не видях увеличили ли са размера на сензора на камерата или и те мажат софтуерно като дроидите ... чакам наследник на Нокия 808 :)



Публикацията е редактирана (13-09-18 11:15)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 11:11

Е то трябва да сравниш. Ако си "летял" само с андроид, ще си мислиш че е ОК. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 11:12

пуснеш го - лети, натиснеш копчето - реагира, не крашва, не рестартира... аз драма не виждам, че е андроид... с иОС какво е по-добро - по-бързо ли лети, повече време ли държи батерията??

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 11:15

не крашва и не рестартира - тука малко преувеличаваш, няма такъв андроид.. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nsirakov   
Дата:   13-09-18 11:26

е хубаво... измислям си сигурно... остани си със здраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: bobyn   
Дата:   13-09-18 11:40

Те епъл точно на такива заблудени фенове разчитат, дето само си повтарят отправните точки, които обаче не са валидни от няколко години поне.
От Андроид 7 насам нещата не са, каквито бяха.
А относно прословутите ъпдейти - епъл сами си признаха, че с тях нарочно забавят по-старите модели. Да не говорим, че за тези модели няма и пълната функционалност на версията. Мерси от такава поддръжка, нЕма нужда, както се казва.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: marrio31   
Дата:   13-09-18 11:50

Старо но златно[cool]
https://www.youtube.com/watch?v=FL7yD-0pqZg

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 12:01

Бе той да продължава да си бачка добре айфонът ми, па нека съм заблуден :)
Всеки си купува, каквото си иска, аз с моето мнение не ангажирам никого, просто споделям опит, като човек пробвал три ОС (тя едната умря, де).

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 12:50

Те епъл точно на такива заблудени фенове разчитат, дето само си повтарят отправните точки, които обаче не са валидни от няколко години поне.
От Андроид 7 насам нещата не са, каквито бяха.
А относно прословутите ъпдейти - епъл сами си признаха, че с тях нарочно забавят по-старите модели. Да не говорим, че за тези модели няма и пълната функционалност на версията. Мерси от такава поддръжка, нЕма нужда, както се казва.



Колко айфона си ползвал - твои, лични, за повече от месец ?


Щото аз имам Самсунг галакси 1 от 2010 и от тогава ползвам Андроид предимно флагмански модели, а от 4 години ползвам и IOS.

Имах дял на диска само за андроидски флашове през годините. Сега слава богу малко по-добре е с андроид 8. Обаче ъпгрейд към 8.01 така и не получих за ноут 8 и предполагам няма и да има.

И от този си богат опит мога да ти кажа, че ios е много по-стабилната, по-безпроблемна и по юзър френдли система. И става все по-добре с всяка нова версия, като от първата бета съм с ios 12, а от днес и с официалната.

И няма нито едно забиване, рестарт, някой апликейшън да не работи. Просто няма. И това при ios си е даденост.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   13-09-18 12:52

>>>>>>>>>> хората си имат 5-6 годишни айфони 5 и си бачкат и поддръжка си имат и ъпдейтите им-ъпдейти <<<<<<<<<

"Добре" , само дето ревнаха от орязана наполовина производителност с цел "икономия" на батерията.....тадааам [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: sauron69   
Дата:   13-09-18 12:54

Не знам, ама айпада ми редовно забива и го рестартирам. Сигурно ако не съм си качил нищо на него, няма да пари такива работи, де [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: bobyn   
Дата:   13-09-18 12:58

Имам (и съм имал) достатъчно досег с айфони в семейството, за да знам за какво говоря.
Докато вие явно не знаете за какво говорите относно съвременните андроиди. Забиване, рестарт, апликейшън да не работи - няма такива филми, момчета. Събудете се, 2018 е.
Единственото, което признавам, е че iOS е може би малко по-"полирана". Ама политиката им "нещо щом го нямаме, значи не ти трябва" - No, thanks. А като го сложат след 3-4 години - революция!

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 13:07

>>>>>>>>> хората си имат 5-6 годишни айфони 5 и си бачкат и поддръжка си имат и ъпдейтите им-ъпдейти <<<<<<<<<

"Добре" , само дето ревнаха от орязана наполовина производителност с цел "икономия" на батерията.....тадааам [smilie5]



Веднага се вижда че не си ползвал и си раздухваш слухове като бабите по пейките. [smile]



"орязана наполовина производителност" е просто тъпотия и дори и със смешните слухове няма общо [smile]

Хората са помислили за по-слабите като хардуер модели да им орежат някои натоварващи процеси, за да им работи безпроблемно телефона. И не да орежат производителността, а напротив - да я повишат.
Но понеже не са уведомили за това публично и стана скандала.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 13:09

Имам (и съм имал) достатъчно досег с айфони в семейството, за да знам за какво говоря.
Докато вие явно не знаете за какво говорите относно съвременните андроиди. Забиване, рестарт, апликейшън да не работи - няма такива филми, момчета. Събудете се, 2018 е.
Единственото, което признавам, е че iOS е може би малко по-"полирана". Ама политиката им "нещо щом го нямаме, значи не ти трябва" - No, thanks. А като го сложат след 3-4 години - революция!


Виж ся - имам и съм имал досег, не е като да имаш и да ползваш.

Всички които пишат глупости за ios са като тебе - имал съм досег, чувал съм, чел съм, жена ми, сестра ми има...

А тия които ползват от години си го харесват и никога не биха го заменили за андроид. Факт.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: agop4o   
Дата:   13-09-18 13:20

georgioiv като почнете с това кой от кого копирал дизайна.Е какъв дизайн друг може да има един телефон-бутоните в единия джоб дисплея в другия ли.Единия приличал на другия.Е освен да му сложат шайба та да е по интересен и различен[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: bobyn   
Дата:   13-09-18 13:22

Виж ся - имам и съм имал досег, не е като да имаш и да ползваш.

Всички които пишат глупости за ios са като тебе - имал съм досег, чувал съм, чел съм, жена ми, сестра ми има...

А тия които ползват от години си го харесват и никога не биха го заменили за андроид. Факт.


Виж ся - ако можеше да прави нещата, които ползвам на андроида, може би щях и да ползвам. Ама не може горкия, та затова... само досег, всекидневен. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: MixMike   
Дата:   13-09-18 13:26

Прост въпрос... apple феновете доволни ли са от "иновациите", който бащицата показа снощи, и кое точно ви прави толкова екзалтирани?

този предполагам го знаете

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 13:26

georgioiv като почнете с това кой от кого копирал дизайна.Е какъв дизайн друг може да има един телефон-бутоните в единия джоб дисплея в другия ли.Единия приличал на другия.Е освен да му сложат шайба та да е по интересен и различен[smilie5] [smilie5]


айде бе, преди да излезе айфон 3G имаше поне двайсе различни дизайна на телефоните, от там насетне май няма [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: kvakioh   
Дата:   13-09-18 13:53

Iphone SE на 7 месеца ми е забил 7 пъти досега. Две различни ситуации са, но се повтарят. Така че не е толкова да не забива. И два пъти се налагаше да рестартирам.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   13-09-18 14:03

DPReview за новите телефони

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: