Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: adutsov   
Дата:   06-01-09 16:20

Апарата от време на време дава грешка при записа на файла и създава нова папка, в която първия файл е със същото име като последния файл в първата папка. Съответно единия от тях е "коруптед" и не се отваря. Зентекс ме посъветва да си преинсталирам фирмуера, но не го намирам в никон еуропе или въобще в гугъл. Ако някой може да ми каже от къде да го изтегля ще съм много благодарен.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: neptun61   
Дата:   06-01-09 16:36

Първо пробвай с нова карта памет.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: didesignbg   
Дата:   06-01-09 16:48

няма такова нещо като фърмуер ъпдейт за д70с, евентуално във сервиз да му инсталират наново, но къде[smilie11]
Носят се легенди за такъв сервиз в България, но по думи на запознати са силно преувеличени.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: ATO   
Дата:   06-01-09 16:48

Аз пък имам обратния ефект за Канон 30Д, не си прави папки, а би трябвало. Вече 4000 кадъра съм му нащракал и папката е все една и съща с разлика в това, че файловете са ми ок. Не ми пречи никак, но би трябвало да не е така, пък и не намерих никаде по менютата да му се оказва нещо такова.

Незнам как бих могъл да ти бъда полезен в случая, но щом Зентекс ти е казал, направи го.
Погледни това:
http://support.nikontech.com/cgi-bin/nikonusa.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=13783&p_created=11...


Успех!



Публикацията е редактирана (06-01-09 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: neptun61   
Дата:   06-01-09 16:54

Регистрирай в Никон USA никонското си обрудване и си направи акаунт. След това им изпрати запитване дали могат да ти изпратят фърмуер за Д70С,като изрично уточниш,че не става въпрос за ъпдейт,а за преинсталиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: dd5   
Дата:   06-01-09 16:58

АТО,ако му кажеш ще прави папки
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: adutsov   
Дата:   06-01-09 17:05

Нептун 61: искаш да кажеш че три Лексара и един СанДиск са се скапали и да купувам нова. Но ако е така ще трябва да има причина за това, че се скапват. За Никон УСА, ще пробвам, но дали няма да има проблем с серийните номера при регистарцията заради това че са купувани от БГ?

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: ATO   
Дата:   06-01-09 17:27

dd5 - тц, така ми е по-удобно, не ровя из папки на всеки 100 кадъра, мятам всичко наведнъж на харда. [smile] Все пак обещавам довечера след работа да си поговоря на четири очи с него.[smilie5]



Публикацията е редактирана (06-01-09 17:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: neptun61   
Дата:   06-01-09 17:49

За картите не знам. Не беше писал нищо. А за регистрацията можеш да пробваш и в Никон ЮК. Не мисля,обаче че ще има проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: asahi   
Дата:   06-01-09 18:07

При регистрирането на серийния номер няма значение откъде е закупена стоката.
Абе толкоз ли е сложно да се намери фирмуеър за Д70?

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: asahi   
Дата:   06-01-09 18:09

Я пиши в Гугъл Nikon D70 firmware и да приключваме темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: neptun61   
Дата:   06-01-09 18:10

За Д 70 има,но за Д 70С не.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: Пешо   
Дата:   06-01-09 18:21

Д70 с последния си ъпдейт става идентичен на фърмуеъра на Д70с. За Д70с никога не е писн и не съществува ъпдейт. Единственат разлика между Д70 и Д70с е големината на талавизора и че има вход за кабелно дистационно. А да и бяха рещили проблема с появяването на бекфокус след около 10 000 кадър.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: Пешо   
Дата:   06-01-09 18:22

Пробва ли да ресетнеш хардуерно...има едно бутонче дето се натиска с кламер

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: beat_junkie   
Дата:   06-01-09 18:24

Доколто съм запознат с материята, ъпдейта на D70 представлява firmaware-a на D70s. Така е написано и в първото му ревю във Фото култ.

Така че според мен ако си изтеглиш ъпдейта на D70, това ти е оригиналния firmware на D70s. Консултирай се и с друг някой за всеки случай, но мисля, че това ще ти оправи проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: adutsov   
Дата:   06-01-09 19:35

Благодаря на Всички!!
Асахи - прерових към 30на страници в гугъл на фирмуеар + Д70с и излиза само за Д70. Някакъв младеж си беше сложил ъпдейт на Д70 на Д70с и имаше сериозни проблеми, пак според някои форуми. Пешо, Ще пробвам с ресета.

Отговори на това съобщение
 Re: Фърмуеар за Никон Д70с
Автор: asahi   
Дата:   06-01-09 19:45

Значи излиза, че наистина е сложно?
Да ме прощавате, никонския отбор, ама животът ви от гледна точка на поддръжката наистина не е лесен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »