Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за принтерче?
Автор: mik   
Дата:   11-12-08 22:25

Някой да може да ми каже нещо за следния модел принтер? http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=119&base=1&product=4203&show=additional#slides-pane-0


Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтерче?
Автор: Блясък   
Дата:   11-12-08 22:36

Твърде нискобюджетен! Имах подобен, и не бях доволен от възтъмните снимки, които правеше. После купих на Сони ФП90, който има и елементарен (и не чак толкова) постпроцесинг ... шарпън, кроп, левълс.. Малко по-скъп, но си заслужава за работа на път. "Деком" е представителя за БГ, търси в техния сайт, от там и консумативи, иначе идва много дебело.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтерче?
Автор: batdin   
Дата:   12-12-08 18:23

Скоро купих такъв.Струва си парите.
Като резолюция нямам забележки,контраста му е малко по-висок,отколкото харесвам,ама се оправя лесно,като променя гамата на снумките преди принт.
Основно не ми харесва цвета на лицата.Не,че е гаден или баланса на бялото е сбъркан,но е някак металически.Не мога да го оправя нещо.
Инак снимките са по-приятни от много такива,принтени във фото.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтерче?
Автор: asahi   
Дата:   12-12-08 18:27

Не го напъвайте много това принтерче, че лесно сдава багажа при непрекъсната работа. То е измислено да си цъкаш по десетина снимки вечер. Един познат е помлял няколко такива - изкарвали по 400 снимки в серия и изгарят отделни точки в термоглавата. В резултат - надлъжни черти.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за принтерче?
Автор: rewer   
Дата:   12-12-08 18:30

Продавам един HP Photosmart A432 ако имаш интерес виж
ТУК



Публикацията е редактирана (12-12-08 18:31)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »