Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане за PayPal ?
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-08 18:45

Имам едно питане, към хората, които им се е налагало по-често да си правят плащанията, през paypal.
Имам акаунт там, един път успешно си направих едно пращане от там.
Има обаче обаче лимит от €100.00 за плащене. Направих нужното за да си го вдигна, за това ми чарджваха картата с 1,5 евро. Писаха ми обаче че след 2-3 дни ще получа някакъв 4-digit PayPal code , и вкарвайки го, картата ми ще се върже за акаунта ми, и съответно лимита ми ще бъде махнат.
Мина обаче седмица, и никакъм код не виждам да са ми пратили. Може би не гледам където трябва, ама някой ако е правил тази процедура, може ли да ми обясни, какво да правя [smilie11] [smilie2] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Avi   
Дата:   19-11-08 18:52

кода се получава от банката, от където ти е издадена картата - в "пощата", която трябва да си изискаш от тях за съответната транзакция от 1.5 евро.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: danieldimov   
Дата:   19-11-08 18:57

кода ще ти пристигне като основание за плащането на тези 1.5 евро в банката която е издала картата ти

поискай след около 2 седмици (за по-сигурно) извлечение за картовата сметка и там някъде ще имаш плащане 1.5 евро и после ще пише ххххPAYPAL където хиксовете са ти кода с който трябва да си потвърдиш картата в сайта на PayPal

когато я потвърдиш ти връщат тази такса в сметката

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: ivodam   
Дата:   19-11-08 19:00

Ако банката ти дава възможност за електронно банкиране и ползваш такова, ще видиш транзакцията до 3-4 дена, и там го има този код. Иначе си чакаш месечното извлечение.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-08 19:00

аха, и на мен ми хрумна подобно нещо, та днес минах през банката, ма явно е било рано, щото в извлечението ми още го нямаще [smilie2] .
Благодаря обаче за мненията [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: SLR   
Дата:   19-11-08 19:01

Ако имаш някакво интернет или sms банкиране, мисля че може да го направиш и на момента[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-08 19:08

картата ми е от СИБАНК, сега ще видя как стоят нещата при тях [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: sauron69   
Дата:   19-11-08 19:24

благодаря, мисле че се оправих [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за PayPal ?
Автор: pacimir   
Дата:   19-11-08 20:00

След като въведеш 4-те числа ще ти върнат това 1,5евро :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »