Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: LubanskyJR   
Дата:   09-11-08 06:21

http://www.broadwayphoto.com/viewproduct.aspx?id=9775118


Само двата обектива са $3200 приблизително... Та как така дават Д3-ката за 2600?

Едното обяснение може да е следното... Един приятел се обади на подобен сайт, не беше този. Казаха му следното... и аз няма повече да използвам "следното" [smilie5]

Начи... Викат му тъй като 80% (процентите си ги измислям ама бяха приблизително толкова) от клиентите ни са китайско говорящи, всичките менюта на апарата са на китайски. Ама тва ще да е малкия проблем. Да кажем че можеш да си смениш фърмуера и да му туриш български [smilie18] (или английски, аре, да не се мъчим) (МОЖЕ ЛИ ДА СТАНЕ номера с фърмуера всъщност??)

Ама по-големия проблем май е това че всичките копчелъци са си с йероглифи... [smilie2]

И затова били толкова евтини (на сайта на който моя приятел се обади беше д700 за 2000-2200, или подобно...)

Та това може да е едното обяснение. Ама Д3-ката и двата яки обектива ми се вижда невъзможно... И големия въпрос е "КЪДЕ Е УЛОВКАТА?" Некой дали ще знае?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: LubanskyJR   
Дата:   09-11-08 06:27

http://www.broadwayphoto.com/productlistings.aspx?sid=&cid=&searchcat=&sort=4&sp=&page=1&qu=&attrid=...


Ето още малко НИСКИ цени...


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: christal   
Дата:   09-11-08 06:37

bbb.org

На тоя адрес вкарваш името на търговците и ако някой е изпищял от тях, там ще прочетеш защо [smile]

На горния адрес не излиза тази фирма, явно са нови мошеници. Сигурно ще искат да ти продадат още нещо и така цената ще стане нормална. Отварят кутии с китове например и ги разделят, продавайки компонентите на по-високи цени - и смъкват други. Или ги носи човек с куфарче от Сингапур и цената става по-ниска, щото е без гаранция от производителя. Такива пинизи.

Това са ти включили безплатно, може да има и още [smile]

Included Free!!

Digital Camera Promotional Kit - Tripod, Cleaning Kit, LCD Protector



Публикацията е редактирана (09-11-08 07:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: nechovek   
Дата:   09-11-08 10:21

тествано от приятел, плащаш и после го духаш[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: zlak   
Дата:   09-11-08 10:31

тествано от приятел, плащаш и после го духаш

Сигурен ли си в това ???
Питал съм приятел в щатите за този сайт. Не е пазарувал от там , но ме уверяваше че ако са измамници много бързо биха били зад решетките ,а сайта затворен.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: n1x0n   
Дата:   09-11-08 10:40

Не е пазарувал от там , но ме уверяваше че ако са измамници много бързо биха били зад решетките ,а сайта затворен.

Ми нека първо напазарува. Щото трогателната му вяра в американската правна система изобщо не е основателна в случая. Пълно е с такива "скемъри", които въртят бизнес с години!

Научете се да ползвате ResellerRatings.com преди да пускати тия теми "Намерих едикво си ново, на половин цена, дали е измама?!".
Да не говорим, че здравия разум посказва, че има нещо нередно, заговорят ли ти за фотоапарат с йероглифи на бутоните!

Ето ги тия, Бродуей Фото, какъв "блестящ" рейтинг имат:
http://www.resellerratings.com/store/Broadway_Photo

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: shama   
Дата:   09-11-08 10:43

zлак,
не се лъжи по-това че е в щатите. Никой немад авкарат в затвора и никой сайт нема да затворят.

ето ти един пример. Плащаш ти 5800$ те ти пращат нещо съвсем различно с доставка от сорта 3 седмици, ти се оплакваш и те разбира се ти се извиняват и го приемат обратно. После те светват че за ре-фънда ще трябва да чакаш 2 мес примерно защото, толкова е писало с ситни букви на сайта. И така гориш с 5800$ за 3 месеца или поне те трупат лихва на тия пари.

Тва е добрия случай а в лошия ...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: stormfx   
Дата:   09-11-08 10:51

Не си и помисляй [smilie5]

От Щатите B&H или Adorama. Има и други разбира се, но разликите в цените на нормалните онлайн магазини са минимални. Видиш ли нещо на странно добра цена ще бъдеш изгърбен [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: zlak   
Дата:   09-11-08 11:04

Не съм се засилил да купувам оттам. Просто коментирах това , което са ми казали. Иначе линка на n1x0n е трепач. Ако си имал някакви колебания - получаваш моментално разубеждение [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: LubanskyJR   
Дата:   09-11-08 18:35

n1x0n каза:
>Научете се да ползвате ResellerRatings.com преди да пускати тия теми "Намерих едикво си ново, на половин цена, дали е измама

Хубу, n1x0n-е. Благодаря за линка! Ама за 1-ви път пускам такава тема и отде да го знам тоя сайт? Отсега нататък ще го ползвам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: sirkhann   
Дата:   09-11-08 20:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: джъмбо   
Дата:   09-11-08 20:53

14-24 май само никон имат [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   09-11-08 22:01

Джъмбо може да има китайска бродуей фото версия за 20$, така може и да я докарат тази цена [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: hotsnail   
Дата:   09-11-08 22:14

е тия герой са най-известните мошеници.
http://www.resellerratings.com/store/Broadway_Photo


Стига ги обсъждахте. Апарата сигурно е без батерия, зареждачка и т.н. вероятно нелегален внос от китай без гаранция от никон и т.н.

Обективите са един бог знае какви quantarray или нещо подобно може и да не са за никон

и със сигурност ще се окаже че го нямат в наличност тоя икон и ще ти пратят сапунер някой от панасоник например

и шще се опитат да ти продадат всякакви болкуци дето не ти трябват

най-вероятно ще се забави пратката 2 месеца

после ще ти вземат 50% такса за връщане на панасоника нищо че ти не си го искал и така.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: otvorenia   
Дата:   10-11-08 06:05

Не знам за кой пореден път се гледа/пита за някакви ниски цени на фототехника.
Просто безплатен обяд няма, крайно време е да се разбере това.

Значи според питащия В&Н са балъци и са много алчни а всички които продават по евтино са по отворени.

Аз само се чудя защо не вземете да си пазарувате от там след като всеки ot БГ може да плати с PayPal

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: LubanskyJR   
Дата:   10-11-08 06:50

Май много отворен нещо otvorenia.
Нищо лично... Ама както вече казах досега нито съм питал нито съм видял тема някой да пита. Ако знаех нямаше да пускам тема. Извинявам се, че попитах!
И некъде аз да съм казвал нещо подобно - Значи според питащия В&Н са балъци и са много алчни а всички които продават по евтино са по отворени.[smilie11]

otvorenia каза:
>Аз само се чудя защо не вземете да си пазарувате от там след като всеки ot БГ може да плати с PayPal

От В&Н редовно си пазарувам... [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: mladenov   
Дата:   10-11-08 07:13

LubanskyJR
Пазарувал съм от този сайт и трябва да кажа ,че това дето го пише няма нищо общо с реалната цена.ВИНАГИ ИМ СЕ ОБАЖАДАМ ПО ТЕЛЕФОНА и се почва:"Да де,това е цената,ама идва само тялото...без батерия,без зарядно,без софтуер,без нищо...или да де,ама то всичко е на китайски(както беше даден пример),или ако купуваш обектив ти се казва ,че байонета му е пластмасов....абе въобще големи мошеници са.Аз живея в САЩ и мога да гарантирам за няколко сайта,но там цените са други[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: nechovek   
Дата:   13-11-08 09:19

абе що продължавате да дълбаете казах: че ви лъжат. Приятел си поръча д300 с бонус раница светкавица памет за 1100 $, като преди това го предупредих, че сайта за пазаруване е Б&Н и най много да намери разлика 3 до 5 %, но той явно беше решил да намери най-изгодната оферта с 50% отстъпка.И така нататък, ще ви успиват докато им преведете пари и после нищо не пращат. Много интересно ми е като не ви пратят нищо на кого ще се оплачете ??????



Публикацията е редактирана (13-11-08 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: Myth   
Дата:   13-11-08 09:29

Шефа ми вече изгоря веднъж така с около 1000$ така, че не се връзвайте на подобни оферти.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: nechovek   
Дата:   13-11-08 09:30

а забравих да кажа , че беше решил да вземе два. Единия да го продаде тук и така другия да му излезе почти без пари. Е в крайна сметка си купи от Б&Н обаче му излезна златен[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: ni_to_il   
Дата:   13-11-08 09:34

Нема да се косите, човек вярва в това в което иска да вярва, било извънземни, било в ненормално ниски цени...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е уловката? (Д3+14-24 + 24-70 за $5800)
Автор: christal   
Дата:   13-11-08 13:29

Не е само B&H. Има Adorama, Abe`s of Maine, Buydig, Sigma4less, PCNation - всички тези са точни и проверени.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »