Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Курс по фотография, къде?
Автор: ittv   
Дата:   07-11-08 21:29

Здравейте,

Много ми се иска да посетя курс по фотография, но всички курсове се провеждат през седмицата, а тогава на мен ми е малко трудно да отделя време. Някой дали е запознат се провеждат съботно-неделни курсове? Самостоятелни лекции/уроци също са вариант, но такива не знам изобщо дали съществуват.

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография
Автор: ittv   
Дата:   07-11-08 21:36

Не поясних, че става въпрос за София

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: ittv   
Дата:   08-11-08 18:57

Благодаря на "всички" за помощта, явно това не е форум за ламери, а за вечните спорове канон или никон и отричане на всичко останало.

Живи и здрави :)

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: martin-dm   
Дата:   08-11-08 19:03

http://www.nedelcheff.com/

http://joro.photo-forum.net/studio/kursove.htm

http://phototreyman.com/courses.php

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: kaloyan   
Дата:   08-11-08 22:12

Чекии брее, никой не ти е длъжен с нищо, пуснал/а си темата вчера вечерта и искаш незабавен отговор...

Събота и Неделя почти никой няма да се хване да прави курсове по фотография по безброй причини.

Толкова книги има мама му стара, интернет също... фотоапарата вземи нащТракай...

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: ittv   
Дата:   08-11-08 22:44

Можеш да запазиш добрия тон, както и аз съм направил вместо да псуваш като каруцар, явно липса на възпитание, но какво да се прави селянчета навсякъде... Това, че има книги ми е ясно ама добре, че не всички хора мислят като теб защото тези които провеждат курсове, надали го правят само от добра воля, а и щом се провеждат явно само интернет и "вземи фотоапарата и нащракай" не са достатъчни ...

Благодаря все пак за мнението ти въпреки, че не е по темата

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: boni   
Дата:   08-11-08 22:54

Автор: ittv
Дата: 08-11-08 18:57

Благодаря на "всички" за помощта, явно това не е форум за ламери, а за вечните спорове канон или никон и отричане на всичко останало.

Живи и здрави :


Честно казано не разбирам за какво точно се сърдиш на форума? Ако няма съботно-неделни курсове или ако никой няма информация за такива, как точно искаш някой да ти помогне?

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: kaloyan   
Дата:   08-11-08 22:55

:) Кажи ми къде съм напсувал ? Има толкова места, от където можеш да научиш толкова много неща. Моля те, спри да ме наричаш каруцар или че сме селянчета, защото не сме го заслужили с нищо. Това, че те е домързяло да отделиш 1 час от "ценното" си време, не е наш проблем, нито на организаторите.
Аз съм ученик в 10клас, как според теб, мога да отделям време, дори като съм 2ра смяна и уча до 20:00 часа ? Когато има желание, всичко става.

И казах нещо съществено. Вземи си купи книгите на НГ от поредицата "Тайните на фотографията", докато не са ги махнали от продажба. Вземи фотоапарата и следвай малко от книгите. Не говоря просто ей-така! Дали ще четеш от книгите или ще слушаш някой, който да ти говори същото е все тая. Ако говорим за практика, и ако си начинаещ, ме послушай. А, ако си напреднал, вече би трябвало да знаеш- Къде, Как, Кога, Защо..?
нали ?

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: ittv   
Дата:   08-11-08 23:26

Мда явно наистина няма, съжалявам за тона си в темата, моля да бъда извинен, дори някой админ ако може да я затрие ще е добре :)

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: pacy4   
Дата:   09-11-08 03:20

Който има желание учи всичко сам. Има достатъчно книги, останалото е снимане. А критикат я получаваш тук.
Да не мислиш, че добрите фотографи които ще ти преподават са ходили на курсове...
Който търси намира, които не разбира плаща.

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: darksorrow   
Дата:   09-11-08 03:21

Който търси намира, които не разбира плаща.

доста спорен момент е това, всъщност :)

и за някои хора е доста удобна позиция :)

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: tnt   
Дата:   09-11-08 09:50

Всъщност и аз бих се заинтересувала от съботно/неделни курсове за начинаещи. Бони, нямате ли намерение за организиране на такива?

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: boni   
Дата:   09-11-08 10:15

Не, със съботно-неделни не можем да се ангажираме. Събота и неделя са за почивка и за семейството:)

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: tnt   
Дата:   09-11-08 10:20

е да...и ти си прав, но за някои от нас са и дни за хобито [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Курс по фотография, къде?
Автор: compur   
Дата:   09-11-08 12:01

ето ти малко онлайн обучение
http://www.stockvault.net/videos/video/uzedefUXARE.html
там има и уроци и упражнения и всичко е видео формат
дерзай!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »