Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sigma SD-15
Автор: maldito   
Дата:   06-10-08 19:54

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sigma/sigma_sd15.asp

какво ново да очакваме от Фовеона...???[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma SD-15
Автор: apollo   
Дата:   06-10-08 19:58

По-скоро как да тълкуваме ценовата политика на Сигма при СД14 и ДП1 в България... една година а не свалят и грам надолу [smilie23]

Това го тълкувам като пренебрежение към потребителя! Тогава да престанат да се занимават с излишни неща а да си въртят пари от компромисните обективи[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma SD-15
Автор: carl_cox   
Дата:   06-10-08 20:33

Автор: maldito
Дата: 06-10-08 19:54

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Sigma/sigma_sd15.asp

какво ново да очакваме от Фовеона...???
---------------------

ами може да очакваме една по-добра и модерна FOVEON камера :)

която обаче, едва ли ще бъде от интерес за хора, свикнали на вградена стабилизация, лайв-вю, настройки на фокуса, много фокусни точки, малко и леко тяло и тн екстри :)

подобренията ще бъдат главно в по-доброто високо исо, както и оперативността на камерата.

ще се появи април 2009 на пазара :) и при всички положения ще има свой пазар, макар и доста малък :) но за радост, SIGMA нямат за цел завземане на пазарни проценти, както това успешно правят SONY, PENTAX, OLYMPUS :)

от това, което съм чел из форума на DP(sigma частта) SD15 е един вид отговор на Сигма към желанията и препоръките на притежателите на SD9\10\14 :)


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma SD-15
Автор: rhyan   
Дата:   06-10-08 23:49

На мен винаги ми е била интересна Foveon технологията. На теория изглежда перфектна в сравнение с CCD и CMOS, но явно си трябват парички за развитие.

Ако някой от големите поеме нещата, може и да се подобри ситуацията в скоро време, но засега сигма май има повече недостатъци от колкото предимства.

Въпреки всичко накои от снимките от SD10 и 14 които съм виждал, особено такива на дневна светлина, са изумителни.

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma SD-15
Автор: carl_cox   
Дата:   07-10-08 00:07

rhyan [smile] [beer]

всяка камера си има предимства и недостатъци спрямо другите :) важното е притежателите им да не се вглеждат толкова в тях, а да се забавляват снимайки [shtrak]

поздравявам те със следващият кадър :) макар правен и на тъмно/sd14/ :)


http://photo-zona.net/images/user1736/album14306/large/1223326575_igwj6340_SDIM0889a.jpg




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »