Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: djfroggy   
Дата:   21-09-08 11:54

Нещо ме хванаха лудите тия дни.извадих от гардероба Минолтата.Но нещо по фотомагазините няма голям избор на филми.Има Кодак Колкор и накакъв Кодак Про в картонена кутия по 5бр.Има и някаква Центурия,на която не пишще Коника,сигурно е менте.И тва е.Не видях никъде Кодак Ектар 25,50,100 или Агфа Професионал 25,50 или 100АСА?Продават ли се някъде? Ако ги няма тях-какво от изброеното по-горе да взема?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: джъмбо   
Дата:   21-09-08 13:32

аз реших че питаш какво дават по кината[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: magnifico   
Дата:   21-09-08 13:32

и аз така [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: джъмбо   
Дата:   21-09-08 13:34

даже съм се засилил към мола







а да.... ектар 25 за последно видях изостанал преди 11 години и носеше името роял 25.... от тогава.... този филм замина в небитието и бях принуден да мина на компромисния агфа ултра 50

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dau   
Дата:   21-09-08 13:37

и аз кино си помислих...

най-голям избор на филми в Екуипекс... за другото ибей и познати по чуждоземско...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   21-09-08 14:24

вземи си dSLR
[thankyou]

иначе "по темата"
току що гледах
смъртоностна надпревара, доста зрелище има
на мен такива филми ми действат разтоварващо :)
препоръчвам го [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-09-08 14:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: джъмбо   
Дата:   21-09-08 14:36

аз отивам на конираните атакуват [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: djfroggy   
Дата:   21-09-08 20:00

Къде е този магазин Екуипекс? А АГФА ултра 50 има ли някъде?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: Lalinda   
Дата:   21-09-08 20:48

В Екуипекс (май) не ги съхраняват в хладилник. Купувала съм на два пъти филми от тях (общо около 30), и ако мога да вярвам на копистите във фотоателиетата на *** и ***, че проявяват без да икономисват химикалите (в което абсолютно не вярвам), ще се наложи да повярвям, че в Екуипекс ги бастисват с лошо съхранение... Филми с изтекъл срок не купувам, и въпреки това, през последните две години купеното от мен от там и проявено вече знаете къде, е отчайващо нискокачествено.

Лоша работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: itilien   
Дата:   21-09-08 21:18

В екуипекс новите филми МАЙ не са в хладилника. Тия на които наближава срока са в хладилника.

АГФА от бая време не съществува, така че знам изобщо как можеш да намериш нещо.

В екуипекс има фуджи и илфорд. Кодак (не любителски)може би може да се намери в кодака на магурата.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: paun   
Дата:   21-09-08 21:45

Разходи се до Слатина блок12.Там е склада на кодак.Новата Портра е добре.Иначе в Екуипекса нещо не са им много читави нещата според мен.Взех си наскоро Фуджи160С и даде толкова контрастни и нереални цветове,че по зле не може да бъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: djfroggy   
Дата:   22-09-08 12:55

паун,имаш ли телефон на тия от Кодак? Или поне улица и номер,за да ги открия по картата.Мерси предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София?
Автор: tomz   
Дата:   22-09-08 14:57

Е Кодак Ектар 100 в Англия се о4аква да се появи по магазините през декември, а в Бьлгария, най-вероятно, никога. Това е реалността за сьжаление. Fuji Reala и Kodak Portra някой да е виждал в БГ? Пьлна трагедия! Филми само от 4ужбина, да не говорим 4е са и по-евтини.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: nikidi   
Дата:   22-09-08 18:19

от чужбина има какво поискаш
изпълняват вече и поръчки до бг
ако се интересуваш по-подробно на лс

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: caro-anton   
Дата:   22-09-08 19:40

Извинете са излизането от темата - прочетох за Ектар-а каквото има на страницата на Кодак - това ще е филм, предназначен за сканиране, ли? И защо приказват, че бил заместител на диапозитивите? Нещо особено да има, което не схванах, освен търговски трик?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: E.Stanev   
Дата:   22-09-08 19:43

И аз се заиграх последно време на лентата, много добре ми дойде...скоро пак на ДСЛР, но за сега си правя кефа...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: ifoto   
Дата:   22-09-08 19:56

Агфа фалираха отдавна,избора ти е между Фуджи и Кодак.Апропо,може да идеш в магазин за левче,там продават филми.Друг е въпроса,че са ментета,навиват ги от ролони на метраж,нямат ДХкод и номерация и са с неизвестна чуствителност.
Това на шега,но проблемът е сериозен.Особено ако студиото няма кадърен скенер и копира направо от филма, после клиента се чуди какво получава и разбира че евтиното винаги излиза скъпо.
Сблъсквали ли сте с проблема?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: nikidi   
Дата:   22-09-08 20:15

кодак има и в склада на фомус и ги държат в хладилник http://www.fomus.com/
фуджи от англия-и цените са по-добри
http://www.fujilab.co.uk/



Публикацията е редактирана (22-09-08 20:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: lukcheto   
Дата:   23-09-08 15:12

Екуипекс съхраняват филмите си В ХЛАДИЛНИК, дори тези с изтекъл срок са перфектни! За мен това е най-доброто място откъм разнообразие, съхранение и отстъпка при закупено количество филми...[smilie24]

Екуипекс се намират на улица "Голаш" която се намира близо до Румънското посолство и 31 училище...

Хахаха, а тези от фотоателиетата дето плюят без да знаят, да вземат да си сменят химикалите по-чсто и да си ччистят машините поне веднъж в седмицата, че е срамота да връщат филми на хармоника и без изображение... Аман от немърливост и все няма виновни[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми в София? /Кодаци,Агфи..../
Автор: asahi   
Дата:   23-09-08 15:30

Как бе? Виновна е машината, не ти ли казаха?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »