Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Д70
Автор: mad_rad   
Дата:   25-07-08 12:11

След поне няколко опита да си замине, апаратчето ми издъхна... Това, което прави е, че пердето прищраква, но огледалото не се вдига и съответно дава "Err". [smilie2] Може да се разглеждат снимки, менюто работи, но останалите бутони не функционират... Пробвах с резетване, махане на батерията, друга мемори карта... И само на около 25 000 кадъра направи този фал, при положение, че познавам хора с Д70-ки на по 70 000. Преди правеше друг номер - огледалото замръзваше вдигнато, но тогава сам се оправи.[smilie2] Къде да го ремонтирам, ако има такава възможност и въобще има ли резервни части и някаква надежда за ремонт...? Не искам да захвърлям апарата, нищо че е на годинки, защото си мисля, че затворът е просто консуматив, а апаратът може далеч повече и от това, което съм постигнал с него досега... Всеки коментар по темата е добре дошъл... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: asahi   
Дата:   25-07-08 15:39

Звъниш и носиш в Профайлд или пишеш в Гугъл Tessaloniki Nikon Service и следваш указанията.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: mad_rad   
Дата:   25-07-08 15:42

Това хубаво, но с парите как ще излезе работата, особено с втората опция и с търкалянето на тялото с месеци - всякакви легенди съм чувал по този въпрос...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: djogata   
Дата:   25-07-08 15:43

Асахи, нещо напоследък всичко знаеш, ама малко в повече ми идва сарказмът в такива "мъдри" забележки...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: ivan.draganov   
Дата:   25-07-08 15:45

Ne moga da povqrvam [smilie11] ....obadi se na Profaild za informacia nai-malkoto!! Dano namerish reshenie!!
Poznavam fotograf s D70 NA 400 000 kadyra! Edva li zatvora e zaminal ....
USPEH[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: djogata   
Дата:   25-07-08 15:46

Иначе той Д70 едва ли е в гаранция вече, така че може би и в Солун ще ти искат пари...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: ivan.draganov   
Дата:   25-07-08 15:47

Zashto ne popitash predi gyrcite 'ZENTEX" //??

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: mad_rad   
Дата:   25-07-08 15:58

Поне съм чувал, че Зентекс оправя само Цанони. Миналият път, когато му се размина на апарата и сам се отпецна, го бях занесъл на сервиз "Драганови"... Май ще се търси Зентекс или "Драганови"... Гадна работа...[smilie2] Засичаше по различен начин много странно... Почвам да се чудя дали е дори хардуерна повреда или въобще какво е... Миналия път като се избъзика му презаредих фирмуера и това не помогна... Сега пък последния път си отиде по доста странен начин - засече така поне около 6 пъти, като правеше по 10-на кадри преди да засече следващ път... Накрая окончателно отказа и да се отпецва и... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: ivan.draganov   
Дата:   25-07-08 16:00

Bas dyrja ,4e zatvora mu e zdrav! Shte vidish ...pojelavam ti da uspeesh da go popravish !!! Pishi na oficialnia im sait ,za informacia po vyprosa....Uspeh!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: mad_rad   
Дата:   25-07-08 16:03

[smilie24] Благодаря за постовете!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: ZENTEX   
Дата:   25-07-08 18:04

Извади му батерията да не стане по зле.Чардж системата му е дала фира,имам още няколко комплекта за този модел.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: mad_rad   
Дата:   25-07-08 19:38

Супер! Зентекс внесе надежда в сърцето ми да съживя старото куче! [smilie5] Махнах батерията, това, което апаратът прави е, че платното прихлапва, огледалото си стои смръзнато спуснато... Мерси Зентекс, ще се свържем най-вероятно другата седмица като имам път до София... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Д70
Автор: boncho_marinov   
Дата:   25-07-08 21:23

ZENTEX ltd..София Младост 1 бл 25 вх 3 тел 0888972776,zentex@abv.bg

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »