Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: fotozoom   
Дата:   20-07-08 05:48

Здравейте, моля да споделите своя опит как почиствате главата на видеокамерата? Когато сложите касетката какъв е режима - PLAY или REC, колко секунди трае почистването?


Отговори на това съобщение
 Re: Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: e-mil   
Дата:   20-07-08 07:23

PLAY. Не повече от 20 секунди. Не превъртай касетата до началото. Всеки следващ път пускай оттам откъдето си спрял предния.

На касетата трябва да ги пише тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: stoyan_5   
Дата:   20-07-08 11:59

e-mil [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: dedopop   
Дата:   20-07-08 18:17

Първо си купи чисто нова касета, не почистваща. Пусни я на плей+бързо навиване напред. По този начин също може да се почисти главата на камерата и то най-безболезнено. Това става обаче само при леко зацапване. В противен случай почистваща касета, но пък аз съм чувал само за 10 секунди. От оператори в кабеларка.

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: e-mil   
Дата:   20-07-08 22:32

На всяка почистваща касета е отбелязано как точно се ползва. Често на няколко езика.

Отговори на това съобщение
 Re: Почистване главата на мини ДВ камера
Автор: jivkojj   
Дата:   20-07-08 22:35

И което съще не е маловажно - една касета да се ползва n брой пъти е лоша идея. 2-3 максимум.
При мен със стара касета даже се е получавал следния ефект - екрана е разделен на 6-7 хоризонтални линии и в тях се редуват стария и новия запис.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »