Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon Power Shot A 720is
Автор: proxima2   
Дата:   15-05-08 06:46

Някой има ли впечатления от този фотоапарат
Canon Power Shot A 720is ?Мислите ли,че е добър избор за любителска фотография?Приемам всякакви съвети.Аз съм прохождащ фотограф[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Power Shot A 720is
Автор: dideron   
Дата:   15-05-08 17:15

Аз снимам от 1 година с по-стария модел Канон 710 ис.Много съм доволен от апаратчето.Има много ръчни настройки.Има и някои недостатъци -времето от снимането до повторното зареждане на светкавицата е доста -3-4 секунди,струва ми се че светкавичката е слабичка-при по-тъмни сцени на по-голямо разстояние снимкита са тъмнички.Снима свястно клипче от 15 минути с най-добро качество до 45 минути с по-лошо качество с 1 гигабайт карта.Голям плюс за мен е че работи със стандартни АА акумулатори-аз си нося 3 резервни комплекта в калъфчето.За парите си е много добър апарат.Доколкото знам най-евтино се продава във Фото павилион 469 лв.
Ако решиш да си го вземеш свиркай да ти изпратя ръководството за експлоатация на руски-поне за мен е по-разбираемо от английския.А разликата между 710 и 720 е 1 мегапиксел повече.Успех.За тези пари според мен това е най-доброто в момента.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Power Shot A 720is
Автор: proxima2   
Дата:   15-05-08 23:03

Благодаря много за съвета.Ще помисля още малко и тогава ще реша дали точно това ще купувам[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Power Shot A 720is
Автор: dilianch   
Дата:   16-05-08 15:11

Мислех да купивам Canon A720, но бавното зареждане на светкавицата ме отказва доста сериозно за сега.
В Техномаркет го пробвах и времето м/у 2 снимки беше около 8 секунди!
И нищо не може да се прави с апарата през това време.
Това се дължи на факта че е "само" с 2АА батерии.
A650 зарежда светкавицата почти моментално, но е с 4АА и тежи зверски за размерите и възможностите си.

А разликата м/у 710 и 720 далече не е само 1мпкс отгоре.
Най-малкото е новия процесор DIGIC III и facedetect.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Power Shot A 720is
Автор: mandata   
Дата:   17-05-08 12:30

и аз много избирах и си го взех - апарата е доста добър. Ако искаш ще ти го продам за 390 лв., като има гаранция още 22 м. - няма никакви дефекти, а батериите още не съм ги отворил, защото имах от стария ми апарат. А сега съм вече с Панасоник TZ-5, който не е нещо много повече, но има някой глезотии и по-широк обектив.
Христо 0886-119-124
от Пловдив съм.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: