Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Олимпус Е420 и чужди обективи?
Автор: vas1l   
Дата:   13-05-08 21:03

Днес разгледах този апарат и съм много впрчатлен. Единствените му недостатъци за мен са липсата на стабилизация и това, че обективите са скъпи. Интересувам се може ли да му се сложи обектив Canon EF 50mm f/1.8 II например? Ще е невероятно за портрети, а и доста евтино. Може ли да се ползва с някой обектив с оптична стабилизация? (предполагам, че може защото в инструкцията на Е 510 пише, че ако се ползва с такъв обектив, то или стабилизацията на обектива или тази на сензора трябва да се изключи). Знам, че ще излезе Е520, но този ми харесва повече.


Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус Е420 и чужди обективи?
Автор: GM   
Дата:   13-05-08 21:08

Може да ползва всякакви обективи ....купи си преходник[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус Е420 и чужди обективи?
Автор: vas1l   
Дата:   13-05-08 21:38

Не мога да намеря преходник, с който да се ползват обективи на Канон, ако можете, пратете линк. Ще работят ли всички функции с тези обективи (включително оптичната стабилизация)? [shtrak]



Публикацията е редактирана (13-05-08 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Олимпус Е420 и чужди обективи?
Автор: solar_sea   
Дата:   13-05-08 22:00

Не, няма да работят. Още повече такъв обектив става 100мм на олимпуса. Инак да, готин е 420-ката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »