Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 най-скъпата снимка
Автор: bobo21   
Дата:   09-05-08 16:59

Някой знае ли колко струва най-скъпата снимка, правена от българин, купена от българска фирма/организация/медиа?

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: MAX-1   
Дата:   09-05-08 17:15

Taквор Кюрдиян , до колкото знам е продал голите си тела 2м/8м , за 6000$ в Ню Йорк![smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: xborox   
Дата:   09-05-08 18:00

Хе-хе, аз се сещам за най-скъпата ми снимка. Преди доста години си купих култовия Samsung V5, дадох 800 лева някъде. Един месец по-късно при опита за една нощна снимка връзката се оплете в ръцете ми и апаратът полетя към плочките, като функцията на броня изпълняваше обективът. Това е най-скъпата ми снимка [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: LTG   
Дата:   09-05-08 19:58

късметлия си xborox
Моето първо Оли се спомина на 3-тия ден след като ми го доставиха от САШ, леко прегазено от кола [smilie2]
Все още си е у нас със спукан дисплей и неясна повреда в електрониката.

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: Canon   
Дата:   09-05-08 20:04

Жеко Василев, някакви числа около $15000-18000, но навън.

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: solo5   
Дата:   09-05-08 20:05

най-скъпата снимка е една за 3лв правена от некадърна фотоджийка на малко дете в бургаско студио
... най-скъпа е щото не става за нищо [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: daosa   
Дата:   09-05-08 20:34

За Жеко Василев и аз съм чувал подобни числа от негова близка с която работя

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: bobo21   
Дата:   12-05-08 11:48

Излиза, че в България никой нищо не е продава?

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: Lalinda   
Дата:   12-05-08 12:34

Продавала съм от моите в края на миналия век, за по 50-60 лв. парчето, понякога и повече, първите ми неочаквани продажби бяха за годишния отчет на една частна банка - мой познат им предложил от своите, те не ги харесали, тогава им дал от моите, и така. Тогава се печаташе от диапозитиви, а малко хора снимаха на диапозитиви, затова и кръгът бе тесен. Всъщност, бяха харесали неща, които лично аз не харсвах, както и да е, нали са си за тях.

Общо взето, на мен не ми струват нищо - просто си фланьорствам и си щракам за цветен архив, но често разни хора, на които им трябва нещо цветно, се сещат за мен и искат да ги използват за техни си проекти. Най-често обаче им ги подарявам, разбира се - друго си е някой да ти поиска снимка за корицата на книгата си и ти да му я подариш, нали? Това е много повече от някакви си 50 лв., естествено... С тях и без тях, все тая, пък книгата се продава къде ли не...

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: pacy4   
Дата:   12-05-08 12:46

За 15000 долара продавам всичките си снимки заедно с цялата си фототехика- ето това се казва оферта. Хайде сега купувайте. [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: borisyankov   
Дата:   12-05-08 15:15

> Излиза, че в България никой нищо не е продава?

Как пък успя да си направиш този извод от казаното?

Може би $15000 е наистина максимума който някой е постигал и с това получи отговор на въпроса си.

От друга страна - какво ти пука колко най-много е продал някой. Не е ли много по-полезно да знаеш колко изкарва на година?

Например от сток фотография може и да не минеш 200лв на снимка и пак да си докараш 20-30 хилки годишно.

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: snooper   
Дата:   12-05-08 15:27

Лалинда, темата не беше да се хвалим сами или да обсъждаме вижданията си за фотография, все пак.

Инак, тук, в България са се продавали и кадри за по 2000$, масовата практика обаче не е такава, за наше съжаление [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: най-скъпата снимка
Автор: sunnyshot   
Дата:   12-05-08 15:50

Търся снимка на фасадата на американското посолство в София от 1974-75 на която да се вижда витрината с портрета на президента. Купувам!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »