Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какви са ви впечатленията за Minolta 300si
Автор: kallmarr   
Дата:   20-11-07 09:26

Какви са ви впечатленията за Minolta 300si и какви пари струва (около). Има възможност да ми го дадат, но не знам нищо за него. Колко кадъра прави в секунда и надежден ли е. Лентов е!

Отговори на това съобщение
 Re: Какви са ви впечатленията за Minolta 300si
Автор: sheriff   
Дата:   20-11-07 11:06

Ако не бъркам модела това е най-евтината минолта от последните години. 1 автофокусна зона, пластмасов байонет, 1 кадър в секунда... да продължавам ли? В и-бей се продаваха за около 10 паунда бай нау.

Отговори на това съобщение
 Re: Какви са ви впечатленията за Minolta 300si
Автор: diyand   
Дата:   20-11-07 12:54

Около година работих с такава.Автофокуса е малко по бавен от Никон,Канон...Пълна автоматика,няма ръчни режими.Избираш портрет,пейзаж и т.н. вкл.или не светкавицата.Снимките бяха много хубави,китовия обектив е достатъчно светъл и рязък...и нито една размазана.[smile] отказва да снима ако не е на фокус и ако светлината не е достатъчна...За байонета не съм сигурен ,Но имам познат във Варна , който продава такава с комплект овективи.Ако имаш интерес ще ви свържа.[smilie24]



Публикацията е редактирана (20-11-07 14:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Какви са ви впечатленията за Minolta 300si
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   20-11-07 13:02

пластмасов байонет !! [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви са ви впечатленията за Minolta 300si
Автор: diyand   
Дата:   20-11-07 14:02

Тази която се продава е 303si.Разликата с по стария модел е че светкавицата се скрива. Minolta Dinax303si + Обективи Minolta 35/80 и 70/210 с капачки + Сенник Minolta - 280 лв. Може и поотделно! [smilie24]



Публикацията е редактирана (20-11-07 14:04)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »