Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony DSC - H9
Автор: BlingY   
Дата:   30-09-07 21:57

Какво ще кажете за този фотоапарат.Подходящ ли е за начинаещ като мен.Не че има толкова голямо значение защото си го купих преди 1 седмица но все пак да питам по компетентните.Поне на мен за сега ми харесва доста

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: mitku   
Дата:   01-10-07 00:06

Ами, след като си го купил вече - няма много значение дали "става"... щеш, не щеш - ще става [smilie5]
А иначе по принцип - има доста недостатъци H9, но за начинаещ може и да не се набият на очи - най-вече: има доста хроматични аберации, сериозно размиване на детайлите по ъглите и цялостно детайлността не е висока заради агресивният алгоритъм на шумоподтискане и т.н. Т.е. има и по-добри за тази цена (че и по-ниска дори), но както и да е - със здраве да си го ползваш... важното е, че ти си доволен от покупката си [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: medunski   
Дата:   01-10-07 01:58

хехе, ей затова не се пускат такива теми след като вече си си купил апарата - винаги ще се намери някой да ти каже истината в очите...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: BlingY   
Дата:   01-10-07 13:04

И аз забелязах че при малко по голямо увеличение детайлите се размиват,но...Какво да се прави.Като за начало става [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: kaic   
Дата:   01-10-07 17:01

А да си забелязал колко са червени лицата на хората които си снимал, или колко е синее това зеленото нещо дето си щтракнал?
За мен този апарат изключително некоректно предава цветовете. Отпечатвах и на хартия от него и съм напълно разочарован. Очаквах доста повече от сони и си мислех, че с тази цена са се прецелили по-високо, но уви.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »