Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: dakata_m   
Дата:   28-09-07 20:57

Здравейте, съвсем нов съм във форума и ще се постарая да съм максимално кратък. Пробвах с търсачката да откиря теми относно гореспоменатия апарат но не намерих. Въпросът ми е следния: Нашите заминават за чужбина и спешно решиха да си вземат фотоапарт. Гледах четох и съвсем се обърках но накрая стигнах до извода, че каквото го има в магазина това ще е понеже няма време да се поръчва и т.н. В техномаркет се цъклихме с майка и тя си хареса това с моя помощ [smilie5] http://www.panasonic.bg/browseProduct.jsp?entityId=4649

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027279

Веднага казвам, че става въпрос за хора, който не са много притенциозни и разбиращи от стандарти, матрици и т.н. но аз колкото и да съм бос порпочетох нещо. Първоначално се загледах по едни фуджита понеже доста положителни неща прочетох за тях но майка ме заби като каза, че искала и хубави клипчета да правело и да не се налага много много да се настройва. Попитах все пак защо не си вземат камера но искала преди всичко снимки, а ако се наложи клипче. Еми от изложените в магазина в ценовия диапазон около 600 лв. този снима клипчета с 30 кадъра в секунда и максимална разделителна 848X480. картата за него струва 20 лв - 1 гигабайт. С една дума някой сеща ли се за причина да не го вземем този апарат и ако има някой с такъв ако може да сподели дали е доволен. Пак казвам не сме тръгнали да правим професионална фотография но очакваме все пак някъкви качествени снимки. Може да ви се стурват елементарни въпросите но и аз казвам, че съм бос в тази тема. Благодаря предварително [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: lumix   
Дата:   29-09-07 13:35

...ФЗ 8 ...много добро сътношение цена/качество, фз 50 е доста по-добър но и доста по-скъп! ...абе взимай го![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: cicomanco   
Дата:   29-09-07 14:30

фз8-пълна скръб!!![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: cicomanco   
Дата:   29-09-07 14:30

ако искаш нещо добро и качествено-Л-10 на никон![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: teddie007   
Дата:   29-09-07 16:07

погледни в профила ми , снимам с такъв и сам прецени, аз лично не съм особенно въодушеввена от апарата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: nikiii82   
Дата:   29-09-07 19:23

cicomanco голямо изказване направи. [smilie10] Я обясни след като Панасоника е пълна скръб, какви са предимствата на Никон Л10.[smilie11] До края на темата да не почнете да сравнявате ФЗ8 с Д300.[shtrak]
dakata_m ако държите на качеството на видеоклипа Канон С3 е по-добър избор. Високата резолюция при Панасоника се ползва само за широкекран. За сметка на това Канона има стереозвук и зуум при клип. Качеството е като при евтина видеокамера.[smilie24] И тия апарати са скъпички в Техното.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: dakata_m   
Дата:   29-09-07 21:29

Благодаря на всикчи за мненията. Днес не им е останало време да обикaлят много обаче майка решила, че панасоника бил много голям и в крайна сметка си взе Canon A630 http://www.imaging-resource.com/PRODS/A630/A630A.HTM
понеже със калъфчето, допълнителната карта батериите които купихме се върза в бюджета от около 600 лева. Сами рабирате, че от технически характеристики много много не са се интересували въпреки, че им казах,че трябва да поогледаме внимателно. Надявам се да им върши работа машинката. Пробвах да запиша клипче и съм приятно изненадан от качеството. Не ми остана време да го разуча по-подробно. Като направя някоя друга снимка ще споделя отзиви [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: bukipropovednika   
Дата:   21-10-07 12:21

zashto i az ne moga da pravia takiva snimki strahotni sa i az sum s fz8teddie007 написа:

> погледни в профила ми , снимам с такъв и сам прецени, аз лично
> не съм особенно въодушеввена от апарата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: bobi314   
Дата:   21-10-07 15:40

Здравуй и на мен ми харесват снимките ти аз също снимам с такъв но все още го разучавам доста си е сложен за начинаещи за подобен тип фотоапарати

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic DMC-FZ8EG-K
Автор: surg   
Дата:   21-10-07 16:05

както си го разказал, ФЗ7 не е бил за маика ти...тои си иска доста работа за да се изкара читава снимка от него, а и голям, отоносително за носене от маика ти на ексурзия...
тъкмо щях да ти препоръчам за нея Панасоник ТЗ2 или 3, когато разбрах, че сте взели Канон А630....

това е един чудесен избор, модела е малко остарял в смисъл, предложен преди време, но е е един от най добре снимащите апарати в класа и до днес, а прави у чудесно видео, купете 2 Гб карти обаче за това...
успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »