Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Награда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   26-09-07 16:06

сп.МАКСИМ(MAXIM) и "Наградите",които раздават!

Здравейте всички!

Мисля че преди мноооого време трябваше да напиша тази тема, но все се въздържах с идеята, че няма да се наложи да бъда чак толкова пиперлива в изказванията си!

Предполагам че повечето читатели на сп.Максим знаят за конкурса със снимки наречен "Идиотска галерия"-"Можеш да изкараш някой лев,като ни изпратиш снимки от телефона или компютъра си!"
Е, аз го направих и в броя за декември 2006 г. видях публикувана своята снимка и върху снимката, смело плеснатото от редакторите "етикетче" със сумата - 50 лв!!!

Въпросът е следния:
Защо безименната госпожица от редакцията на списанието, ме мотае вече 5 месеца с изказвания от рода :"Ами сега няма пари,ще ви се обадим до края на седмицата!"-съответно следва мълчание до края на седмицата. Друг вариант:
"Ами колежката ,която се занимава с това е болнични ,отпуск, на кафе, на почивка....на ********* си."
Сигнах до момента, в който отидох в редакцията на крака, защото се бях разбрала най-накрая с някой отново безименен от редакцията и там ме посрещнаха с информацията :"Ми тя излезе ,но до час ще се върне!" Събитието се разиграва в 16.00 часа, а работното им време е до 17.00! При това бях излязла от работа...и трябваше да се върна! Нямах 1 час на разположение, за да чакам някого с когото по-рано същият ден съм си уговорила среща!!!

И така приятели, любители на интересните мъжки списания, любители - фотографи и всякакви други,
отново се сблъскваме с действителността и извращаването на всичко интересно в България!
За което много съжалявам...
Но имам нещо да кажа, не ми е за 50-те лева,който вече съм изговорила по телефона , като им се обаждам всяка седмица поне по два пъти!
За лъжата е!
Много мразя да ме разиграват и да ме правят на глупава,защото не съм!
....И ...няма да се откажа докато не си получа "наградата"!!!


тук


Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: mixmike   
Дата:   26-09-07 16:55

много як оня форум[smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: vladomatev   
Дата:   26-09-07 17:17

сп.МАКСИМ ама Маде ин БГ, браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: ogimag   
Дата:   26-09-07 17:55

Не го бях гледал това списание докато онзи ден не ми попадна един брой в работата и го разлистих. Ами... тъпичко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: ogimag   
Дата:   26-09-07 17:56

Не го знаех този сайт
http://www.nedovolni.com/index.php

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: Славов   
Дата:   26-09-07 17:59

Поредната БГ тъпотия...
"Максим" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   26-09-07 18:05

ogimag
и аз не го бях, но понеже ми обърнаха внимание, че било по-о-така, затова понеже няма да дам пари да си го купя както правя с доста подобни, реших да го намеря в нета.
Разгледах доста снимки. Пресатурирани пилета на грил до червено са на мода там, спуснати в диагонал на кадъра.Сексу/кулинарната/винарната консумация са добре застъпени понеже, затова и визията е така. Знаменитости от всякакъв род се котират, та било и да се мръщят с пазарски чанти.
Все пак....дори аз не правя проблем за 50 кинта....та не ми ги хвали [smilie23]
Напомни ми за участието ми в подобен конкурс на НТВ за Биг Брадър [smilie18]
Мижави награди...а не ги и дадоха. Година ги тормозих поне после [smilie18] [smilie23]

Това са медии, които плуват на тая вълна, щото всичко написано или казано в тях живее свои живот. Истината - кои я тиражира . Арменският поп в И-нет [smilie18] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: insight   
Дата:   26-09-07 18:07

пед*р*си дет се вика

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: bobo21   
Дата:   27-09-07 02:59

"Знаеш ли, че Гарабед станал педераст?
А!? Не плаща пари, като дължи?
Не бе, в добрия смисъл.."

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: holden   
Дата:   27-09-07 08:53

Ще им напиша едно гневно писмо.

Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: holden   
Дата:   27-09-07 08:55

http://www.complaints.com/directory/200...


Maxim magazine



I purchased a gift subscription for someone, and then came time to renew the subscription, which I did via a gift card. Now they think I want two subscriptions! My complaint is their website -- there is no phone number for customer service. You can't manage your subscription account online either, unless you pay for the subscription you don't want! For all you seeking the Customer Service phone number for subscriptions, the number is: 800-829-5572. I was not able to obtain this number from the toll free information system (of course). It was only thru another complaint filed on this site listing their direct number (which is a publishing house number) that I was able to reach someone to actually find the number. So, bottom-line...totally not user friendly unless they are TAKING you money:-( Thx, Laura

r, laura


Отговори на това съобщение
 Re: Награда
Автор: 2metraninja   
Дата:   27-09-07 10:05

Ами мен ме кефи списанието - пишат разни простотии - може да убиеш час- два в зяпане. Но и мен ме учудва за 50 лева да стават педерасти в лошия смнсъл - уж са списание от световен мащаб - гледал съм ги още преди да направят българско издание, конкурси някакви правят за мис Максим свят и т.н. ... нещо кофти вече ще ги гледам.

Но не могат и на малкия пръст да се намажат на FHM - едно списание, което четях още отпреди 10 години в английския му вариант и когато за някакво европейско ли световно ли по футбол беше бяха сложили няква плюшена играчка вместо талисманка-хубава жена на българския отбор щото "не може да се намери много хубост из пустошта на софийските улици" ... Тогава побеснях... Писах им мейлове... То явно и не само аз, щото бяха публикували официално извинение на тъпия си сайт, ама тя лошата дума вече казана. После и българско издание направиха - нали щото парите не миришат...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »