Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за Печат
Автор: magnifico   
Дата:   24-09-07 19:39

Тъй като не съм печатал много, имам няколко въпроса, свързани с предстоящо отпечатване на макро снимки, правени с 10Мп ДСРЛ.
Трябва да са с размер, една идея по-голям от 30-40см.
Та, какъв точно печат да избера /мат, гланц, друго.../ и къде може да се изпълни?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за Печат
Автор: asahi   
Дата:   24-09-07 19:46

Деков и в тази тема .
Мат, гланц, друго - според характера на картинката и начина на експониране (показване).

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за Печат
Автор: magnifico   
Дата:   24-09-07 19:54

Мерси асахи! Ще мина през Деков и ще се посъветвам относно този въпрос, но се е видяло, че пак ще търся литература да се образовам малко и в тази насока.
А относно пенокъртонът, на който ще се печатат снимкисе за изложбата "Важните неща"...къде може да се направи заявка за подобен печат? Виждал съм резултатите в студиото на ФФ и ми хареса, но така и не съм се заинтересувал, понеже не се е налагало до сега...



Публикацията е редактирана (24-09-07 19:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за Печат
Автор: asahi   
Дата:   24-09-07 20:04

Няма да се печатат на пенокартон, а ще се кашират (залепват) на него. Навсякъде, където рекламират широкоформатен печат, могат да ти го направят. Питай бай Гугъл.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »