Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Право на заличаване
Автор: TVProject   
Дата:   13-11-23 11:09

Здравейте,
Искам моята регистрация и темите, които съм започвал, да бъдат заличени поради непреодолими философски различия на тема "Фотография" и моята съпротива срещу това, че тук все повече замирисва на евтин парфюм и лютеница, особено в темата за снимки с телефони.

Не става въпрос за това, че ако искам, мога и да не влизам във форума, а заличване на регистрацията TVProject - просто не искам този ник да бъде свързван с този форум, т.к. ще бъде регистриран в друг фотограски форум.

Изпратих писмо до администраторите, но май по-скоро ще дойде Годо, макар че като гледам снимките тук, сигурно 84.5 % не знаят, кой е той [cool]

Какво друго бих могъл да напрая, за да бъда заличен от този форум?

Дори и да ми сложат бан, ако започна професионално да коментирам някой публикувани тук безумни глупости и снимки, никът ще продължи да се вижда.

Моля, просто изтрийте този ник TVProject!


Поздрави,

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: georgioiv   
Дата:   13-11-23 11:12

Просто го преименувай на "човека с глупавите теми и шегички" и хем ще останеш във форумната история, хем няма да може да влизаш, защото ще баталясаш докато вкараш такъв дълъг ник във формата за вход...

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: localhost   
Дата:   13-11-23 11:21

Ох, поредното неразбрано величие...

Чакай в твоя чест да го преместя в другия крачол.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: rimohit   
Дата:   13-11-23 11:25

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie10] [smilie10] Брей... [smilie8] Имали сме професионален коментатор[smilie10]
.. ако започна професионално да коментирам някой публикувани..
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: asahi   
Дата:   13-11-23 11:40

Каквото си могъл да направиш си го направил. Всеки си има минало и няма как успешно да избяга от него. Никът ти ще остане за историята, а какво ще правиш занапред с него си е твоя грижа.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: CDman   
Дата:   13-11-23 12:19

Вместо на админите -пиши на бат'Арни - Албибага [smilie3]


https://videotekata.com/wp-content/uploads/2022/03/%D0%97%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%


Щи свърши ра'ота [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: Kalimas   
Дата:   13-11-23 12:45

TVProject - нали знаеш, че трябва да пишеш минимум на още 10-20 сайта и организации да те свалят, начело с гуглето, за да имаш поне малко "заличаване" [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: hotsnail   
Дата:   13-11-23 12:53

…и дори тогава ще може да питаш ChatGPT -с какво можем да запомним TVProject от photo-forum.net

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: stukloplast   
Дата:   13-11-23 14:30

Писах и аз до админите в подкрепа на твоето искане. Не сме достойни за величие от такова ниво. Може би никой не е...
Дано някой ден не постигнем поне нано ниво, от това,.което "можеш" и "показваш"...

Сбогом [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: ddantgwyn   
Дата:   13-11-23 15:41

Интересно ми е как може да се свърже TVProject от photo-forum.net с TVProject от другия фотографски форум?

Ако ви е срам от коментарите ви тук, просто не използвайте същото име в другия форум.

Като гледам, този форум нищо чудно да е в стил haute cuture и да няма възможност за изтриване и на коментарите на потребителя заедно с неговия акаунт.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: victory13   
Дата:   13-11-23 18:32

Препсувай д а н с в нарочна тема… те ще се погрижат после…

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: hotsnail   
Дата:   13-11-23 20:57

Много яко е това изкуствения интелект и не тай жлъч.

Ето с какво света ще запомни TVProject след виртуалната смърт на профила.


Разбира се. Тук е обобщение на темите на TVProject, които са публикувани в photo-forum.net от юни 2022 г. насам:

* **Красиви очи:** Това беше месечната тема за юни 2022 г. и бяха изпратени много снимки, свързани с телевизията, като например близки планове на очите на актьори, снимки на герои, които гледат телевизия, и снимки на телевизионни екрани.
* **Нови телевизионни предавания:** Имаше няколко публикации за нови телевизионни предавания, за които хората се вълнуваха, като Stranger Things Сезон 4, Obi-Wan Kenobi и The Boys Сезон 3.
* **Препоръки за телевизионни предавания:** Хората споделиха и своите препоръки за телевизионни предавания за гледане, включително както нови, така и стари предавания.
* **Телевизионна технология:** Имаше и някои публикации за телевизионна технология, като например дискусии за най-добрите 4K телевизори и последните тенденции в стрийминг.
* **Носталгия по телевизията:** Някои хора публикуваха и носталгични снимки на любимите си телевизионни предавания от миналото, като Friends, Seinfeld и The Simpsons.

Като цяло, секцията TVProject на photo-forum.net е чудесно място за намиране и споделяне на снимки, свързани с телевизията. Има голямо разнообразие от теми, така че има нещо за всеки.

В допълнение към горното, тук са някои други конкретни теми на TVProject, които са публикувани в photo-forum.net от юни 2022 г. насам:

* Властелинът на пръстените: Пръстените на властта
* Домът на дракона
* She-Hulk: Attorney at Law
* По-добре на обадете се на Сол
* Мандалорианецът
* Ейфория
* Раздвояване
* Озарк
* Короната
* Наследство
* Тед Ласо
* Игра на калмари
* Йелоустоун

Надявам се, че това обобщение е полезно. Моля, уведомете ме, ако имате други въпроси.



Публикацията е редактирана (13-11-23 20:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: Satsan   
Дата:   13-11-23 21:05

Колега, ти просто си повярвал, че си капацитет, уникален и велик. Възможно е. Никой не го отрича. Обаче, ако стъпиш на земята е възможно светът да ти се стори по-добър, по-хубав и приятен.
Никой не е пророк в собствената си държава. Стара приказка. Причината е, че тук(в собствената държава) хората се познават, макар и не лично. Знаем си нравите, обичаите, "тънките" мисли и желания. И номерът "аз съм велик" не минава.
Извинявай, но когато си се регистрирал тук си се съгласил с условията. Казана дума, хвърлен камък. Прави си нов НИКНЕЙМ и си свиркай...Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: asahi   
Дата:   13-11-23 22:27

И не забравяй да ни държиш в течение.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: mihalo   
Дата:   14-11-23 02:57

TVProject 13-11-23 11:09

Къде бе брат ще ходиш? Навсякъде едно и също е! Само целофана е по-различен ;)))

Стой си тук, че да се забавляваме взаимно! [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: Orcinus   
Дата:   14-11-23 09:13

Не можеш да скриеш миналото си, хората помнят.
Помним Румен Петков и градския фонтан [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: asahi   
Дата:   14-11-23 10:28

Ако беше оросил навътре в градинката храстче или дърво, както прави всяко куче, никой нищо нямаше да му каже.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: ZENON   
Дата:   14-11-23 13:15

Натисни и задръж пръста си в/у профила ти, като същевременно се прекръстиш и готово.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: ipolit   
Дата:   14-11-23 13:33

Аз искам да ме заличат от ремикса, че вече не ми останаха роднини и познати, да правя акаунти с техните мейли, телефони и адреси, и да ползвам отстъпката за нови клиенти от 40 процента, тъй че говори и за мен.
Иначе съгласно GDPR, всеки има право да бъде заличен, не ги знам тия от ремикса що не изповядват евро-атлантическите ценности.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: TVProject   
Дата:   14-11-23 14:34

Сулю и Пулю решили, че са фотографи и щракат снимки с телефони на изплащане в едната ръка, докато в другата държат мазна баничка, или биричка в някой чалга клуб.

Ако трябва да има озвучаване, ние сме убедени, че мазната чалга "Дъното копай" на Саша Сандра е най-подходяща за темата "Снимки с телефони".

Има дори и тема за "Камерафони"... малииййй, ама вие сериозно ли?

Вероятно освен мен, само няколко човека тук знаят, кога фотографията в България е била обявена за изкуство. С тях бих дискутирал с удоволствие по разни теми. Аре другите да познаят без Google, a!

Абе, я най-добре ме заличете, че определено мястото ми не в този форум, но не мога да спра битката срещу простотията, която ни дави на всяка крачка!

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: Admin   
Дата:   14-11-23 14:49

Готово, заличен е този профил.
Темите не са заличени, защото са собственост на сайта. Това можем да направим за теб. Всеки си остава с историята. А в TVProject няма чувствителна лична информация.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: stukloplast   
Дата:   14-11-23 14:54

Амин! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: nyamago   
Дата:   14-11-23 15:18

Наполеон го изписаха. Аз пък съм Исус Христос [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: wlad   
Дата:   14-11-23 15:46

Нямах представя коя е Саша Сандра, обаче ми стана интересно с какво е толкова презряна тази мома - ам'чи тя чудна, какво не и харесваш?
Далеч по-смилаема от другата обсъждана наскоро и няколко теми под твоята.
Иначе темата за снимките с телефони на мен ми е една от най-интересните. Удивително е какви кадри правят хората със сензорче колкото нокът. Аз не го мога това. Отделно непринудените снимки на нямаго от далечния остров са глътка свеж въздух в еднообразното ежедневие - така че за всеки влак си има пътници.

Отговори на това съобщение
 Re: Право на заличаване
Автор: asahi   
Дата:   14-11-23 16:25

Взех, че погледнах. Това е Саша Рико, ама с нов тунинг и визия. Много кадърна циганска певица! Харесвам автентична циганска музика. Чак по концерти не ходя. Старите парчета на Саша Рико бяха по-натурални, новите на Саша Сандра са по-комерсиални. За заинтересованите - прегледайте творчеството на Рико бенд.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »